Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak z ciekawości , jarają Cię te walki takich typów jak Franię,Konopskie,Nitry, bo mnie szczerze niezbyt. Już nie idzie o zelkoland, ale dla mnie 90 procent takich ludzi w tej klatce wytrzymuje 60 sekund i papa. I czym ja się mam ekscytować w tej walce. Dla mnie nawet do freakizmu musisz być przygotowany bo 30 sekundowe walki mnie nie jaraja takich typeczków. Dlatego dla mnie dziś Fame jest najsłabszy kadrowo , zasięgi mnie nie interesują, bo i tak mam tych ludzi w 4 literach, Sportowo tu Fame najmniej mnie grzeje obecnie z wszystkich freak federacji przez takie właśnie ruchy.

Za dużo chudziny.


Na razie tragiczna dla mnie ta F15. Sarius vs Wrzosek kompletnie też nie liczę, bo polecę paskiem do HLów, więc na tą chwilę wielkie Fame daje mi Frania,Konopiejke i Takefuna.
Wow. Niesamowite.

:boss:
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Tak z ciekawości , jarają Cię te walki takich typów jak Franię,Konopskie,Nitry, bo mnie szczerze niezbyt. Już nie idzie o zelkoland, ale dla mnie 90 procent takich ludzi w tej klatce wytrzymuje 60 sekund i papa. I czym ja się mam ekscytować w tej walce. Dla mnie nawet do freakizmu musisz być przygotowany bo 30 sekundowe walki mnie nie jaraja takich typeczków. Dlatego dla mnie dziś Fame jest najsłabszy kadrowo , zasięgi mnie nie interesują, bo i tak mam tych ludzi w 4 literach, Sportowo tu Fame najmniej mnie grzeje obecnie z wszystkich freak federacji przez takie właśnie ruchy.

Za dużo chudziny.


Na razie tragiczna dla mnie ta F15. Sarius vs Wrzosek kompletnie też nie liczę, bo polecę paskiem do HLów, więc na tą chwilę wielkie Fame daje mi Frania,Konopiejke i Takefuna.
Wow. Niesamowite.

:boss:
No słabo to wygląda. Nawet Murany tego nie uratują.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Po tych wielu outach z Fejmu to zdałem sobie sprawę , że oprócz Szeligi, Tańculi i Murańskich to obecnie ta organizacja nie ma jakiś gości z kilogramami, która by walczyła płynnie. Serio tragiczne to wygląda.

Tam niedługo 95 procent kadry to będą takie Franie i Konopskie.


Wyoutowany lub niewiadomo co - Mielonidas,Ztrolowany, Złotówa, Bestia Piechowiak, Lupa Bonus BGC ,Popek, Parke,Tyburscy,Rataj
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Po tych wielu outach z Fejmu to zdałem sobie sprawę , że oprócz Szeligi, Tańculi i Murańskich to obecnie ta organizacja nie ma jakiś gości z kilogramami, która by walczyła płynnie. Serio tragiczne to wygląda.

Tam niedługo 95 procent kadry to będą takie Franie i Konopskie.


Wyoutowany lub niewiadomo co - Mielonidas,Ztrolowany, Złotówa, Bestia Piechowiak, Lupa Bonus BGC ,Popek, Parke,Tyburscy,Rataj
Zgadza się. Jak HIGH potwierdzi walki Tyburski vs Alberto i Bomba vs Ferrari plus Szpilka, to już karta wygląda dużo lepiej od FAME.
 
Zgadza się. Jak HIGH potwierdzi walki Tyburski vs Alberto i Bomba vs Ferrari plus Szpilka, to już karta wygląda dużo lepiej od FAME.


No. Dlatego wszystko się układa jak pisze od jakiegoś czasu. Fame jest najsłabsza z tych 3 organizacji. Postawili na chudych leszczyków i tu nawet nie o konfy idzie , ale i galowo mnie to kompletnie nie grzeje.


HL i Prime stawia nawet na 2 metrowych chłopów , a Fejm na kolesi co nawet 3 ciosów nie potrafi wyprowadzić i to jest ta różnica.


Walki takich Nitrów to mogą być na odcinkach YT czy nagrywane na telefon , a nie na tak potężne gale.


Moim zdaniem HL już to skumał trochę bo zauważ, że na ich standardy na HL 2 nie było dużo żelków.
 
Last edited:
1657829102690.png
 
Zgadza się. Jak HIGH potwierdzi walki Tyburski vs Alberto i Bomba vs Ferrari plus Szpilka, to już karta wygląda dużo lepiej od FAME.


A znając HL tam jeszcze więcej fajnych bonusów będzie. Ostatnia gala serio była dobra. Szkoda tylko że ja zepsuli Dubielem, Koksem i Szpilką. Dla mnie te 2 ostatnie osoby nie nadają się do tego.
 
FAME odpalilo nawet Piotrka "Bestie" Piechowiaka.


Te wszystkie outy nawet bym wybaczył , ale kuźwa na horyzoncie same Franie wskakują na ich wakaty, a ja chce Soroko podobnych.

Z tych nowych to chyba tylko AJ wskoczył co przynajmniej fizycznie pasuje i kolanami rozwala głowy.

Stypiarz, ale w walce to on się nie pierdzieli w tańcu. Galowo dobry typ.
 
Mistrz gry powiedział, że czeka nas ogłoszenie jakiegoś szokującego pojedynku, który będzie mocny i wszyscy będą zadowoleni, dzisiaj w podobnych słowach i też z dużymi emocjami wypowiedział się takefun, że za 6 dni ogłoszą jakieś super starcie, które nas pozytywnie zaskoczy.
 
Przecież Tancula nie potrafił skończyć starego przed czasem, który wyszedł do walki nie trenując i z kontuzjami. Jakim cudem miałby teraz wygrać z oboma?
:korwinlaugh:
ja nie wiem jakim cudem typ ważący z 90 kilo nie potrafił położyć na ziemie dzaidka mitomana. Albo Muran to jest potomek Chuvalzo i Gołowkina albo Tańcula ma słabsze jebnięcie od Covingtona :DC:
 
Cholera trochę mam problem z tym zestawieniem, ale dobra niech odsmażą te kotlety Dubiel vs Błoński 2 i Murany vs Tańcula 2 i zaczynamy nowe rozdziały.


Ps- Tancula na insta Fame ,napisał że zgodził się na te walki , ponieważ ma za to obiecaną walkę o pas. Tylko teraz się zastanawiam w której kategorii on obecnie chodzi i z kim ta walka.
 
Back
Top