Fame MMA gala youtuberów

Pół bańki to może dostać Laluna, najlepszy freak jakiego nosi ta ziemia, tyle że się obraziła za wytykanie podróbek i już raczej nie zawalczy, bo Rozpara i Boxdel nie rozumieją tego biznesu :(
 
ktos kto zna ruski, albo kontekst tej calej "walki" moze wytlumaczyc kim jest typiara w klatce bez rekawic i dlaczego kopie mikro ziomka?
Nie mam kurwa zielonego pojęcia, ale oglądałem już ze 4 wydarzenia i na każdym jest jakaś pojebana akcja, w sumie co walkę. Awantury jak chuj, czasami myślę że to coś na wzór WWE tyle że w MMA, ale po niektórych akcjach jak się narożniki wsypywaly do klatki już nie jestem tego taki pewien, oni chyba biorą patocelebrytow ruskich i niech się dzieje.
Ostatnio była walka rosyjskiego 18 letniego sixnajna w parze z 75 letnim dziadkiem, na 30letnią 100 kilową babę, a to i tak wierzchołek góry lodowej


Tam się baba biła z rosyjskim naćpanym blond Michałem szpakiem to gość w butach bez rękawic awanturę w klatce robił, przegrał walkę potem coś się podpruwał chyba do ochrony albo kogoś z narożnika przeciwniczki, dostał bombkę na mazak od faceta, stanął w koncie w rogu przy klatce i się popłakał:lesnarhappy:
 
Nie mam kurwa zielonego pojęcia, ale oglądałem już ze 4 wydarzenia i na każdym jest jakaś pojebana akcja, w sumie co walkę. Awantury jak chuj, czasami myślę że to coś na wzór WWE tyle że w MMA, ale po niektórych akcjach jak się narożniki wsypywaly do klatki już nie jestem tego taki pewien, oni chyba biorą patocelebrytow ruskich i niech się dzieje.
Ostatnio była walka rosyjskiego 18 letniego sixnajna w parze z 75 letnim dziadkiem, na 30letnią 100 kilową babę, a to i tak wierzchołek góry lodowej


Tam się baba biła z rosyjskim naćpanym blond Michałem szpakiem to gość w butach bez rękawic awanturę w klatce robił, przegrał walkę potem coś się podpruwał chyba do ochrony albo kogoś z narożnika przeciwniczki, dostał bombkę na mazak od faceta, stanął w koncie w rogu przy klatce i się popłakał:lesnarhappy:
da się to na trzeźwo obejrzeć? mam problem ze zrozumieniem, co się tam odpierdala i nawet obejrzenie wskazanego przez Ciebie fragmentu przyszło mi z trudem
 
da się to na trzeźwo obejrzeć? mam problem ze zrozumieniem, co się tam odpierdala i nawet obejrzenie wskazanego przez Ciebie fragmentu przyszło mi z trudem
I tak i nie, ale jak zapalisz jest śmieszniej, lepiej.
Ja te przerywniki przewijam, ale czasami muszę po 5 razy cofać walkę żeby zrozumieć co się odjebało i dlaczego.
To co wstawiłem link to dopiero dziś patrzę, bo dopiero mam coś czasu i nie wiem czy się wydarzy coś godnego uwagi czy nie.
Ale prócz kabaretów była też tam walka 2 chłopaczków po 70kg z jakimś ciężkim sambistą, chłopaczki chyba Czeczeni, walczyli nieczysto ale były tam umiejętności sportowe, charakter uliczny i było to ciekawe, wjeżdżali w gościa normalnie, bez przyczajki
 
@cholou92 3vs3 od 30 minuty zapowiada się ciekawie, ja już nie spamuje, chcecie to ogladajta:fjedzia:

A ta typiara co wyzwala tą koleżankę czikipiki do walki to:heart::bayan::heart::star wars::pudzianfap:

Od 48 minuty damski Tong Po składa 2 lamusów
 
Last edited:
Najśmieszniejszy był ten gruby co próbował spierdolić z klatki xD
Ja ci powiem tak. Powinna być walka damskiego Tong Po z tym gwiazdorem w ortalionie i walka brata Wanderleja Silvy z tymi dwoma ogórkami o których piszesz.
Czeczeni znów aferę próbowali kręcić ale im nie wyszło :D
Coś czuję Antek że byśmy niezłymi kolegami zostali w realu, jesteś podobnie pierdolnięty jak ja :fjedzia:

Jak mi znajdziesz dane tej dupeczki co wyzwala tą menelice na kolejną galę, to dam ci namiary na czikipiki :lesnarhappy:
Ci mówię, u niej to normalnie kutas między poślady na filmach wjeżdża więc się postaraj.
 
Ja ci powiem tak. Powinna być walka damskiego Tong Po z tym gwiazdorem w ortalionie i walka brata Wanderleja Silvy z tymi dwoma ogórkami o których piszesz.
Czeczeni znów aferę próbowali kręcić ale im nie wyszło :D
Coś czuję Antek że byśmy niezłymi kolegami zostali w realu, jesteś podobnie pierdolnięty jak ja :fjedzia:

Jak mi znajdziesz dane tej dupeczki co wyzwala tą menelice na kolejną galę, to dam ci namiary na czikipiki :lesnarhappy:
Ci mówię, u niej to normalnie kutas między poślady na filmach wjeżdża więc się postaraj.
Malibu ma ksywkę, więcej nie znalazłem :confused:
 
@defthomas włącz od 11 minuty

:beczka:


wlaczylem od 10:30 i juz jest nieźle :lol:

1654780522888.png

'
 
Back
Top