Fame MMA gala youtuberów

@ZELAZNAREKA szykuje się mocna wtopa.



Jak freak MMA PPV żyje z ludzi 20-40 plus.

Tak halowo głównie 15-25, a że tam nie ma wielkich nazwisk to jest jak jest. Do tego pamiętajmy, że fist Universe to freak boks , który #nikogo.
 
Hm, tam słychać Stiflera i Dubiela?


Ale i tak ładnie im wyszedł eksperyment: 4 na 100 się nabrało. W USA próbowali to samo robić z programami śniadaniowymi i sporo się nabrało...
 
Hm, tam słychać Stiflera i Dubiela?


Ale i tak ładnie im wyszedł eksperyment: 4 na 100 się nabrało. W USA próbowali to samo robić z programami śniadaniowymi i sporo się nabrało...

Ten co do tunelu wjeżdżał to raczej Kuba Post, a ten ostatni to Hubert Jańczak. Dużo osób pisało, że pierwszy koleś to pedro z ws. Ten drugi co został jest najcięższy do wykrycia, ale to ponoć Czaro, chociaż zupełnie tego nie jestem pewny, równie dobrze może to być jakiś tik toker randomowy.
 
Ten co do tunelu wjeżdżał to raczej Kuba Post, a ten ostatni to Hubert Jańczak. Dużo osób pisało, że pierwszy koleś to pedro z ws. Ten drugi co został jest najcięższy do wykrycia, ale to ponoć Czaro, chociaż zupełnie tego nie jestem pewny, równie dobrze może to być jakiś tik toker randomowy.
Ale że Kasjo i Muran odmówili to nawet się zdziwiłem, nawet Joanna Krupa na swoim instagramie reklamuje gówno więc...
 
Ale że Kasjo i Muran odmówili to nawet się zdziwiłem, nawet Joanna Krupa na swoim instagramie reklamuje gówno więc...
Kasjo już dostał nauczkę od wardęgi za nagrywanie scamów, bo kiedyś dużo tego było, więc pewnie teraz patrzy na to inaczej. Muran też reklamował smile secret kiedyś, czyli też niezły scam, który dawał zniżki 70%, a jaki normalny sklep daje takie zniżki na swoje produkty, które są nowe na rynku? żaden..
 
Kasjo już dostał nauczkę od wardęgi za nagrywanie scamów, bo kiedyś dużo tego było, więc pewnie teraz patrzy na to inaczej. Muran też reklamował smile secret kiedyś, czyli też niezły scam, który dawał zniżki 70%, a jaki normalny sklep daje takie zniżki na swoje produkty, które są nowe na rynku? żaden..
Joanna Krupa też poszła na smile secret, Boże bogata baba się po takie coś schyliła, jeszcze pare dziwnych rzeczy miała na koncie, jeszcze teksty ,,jestem Amerykanką to nie musze oznaczać współprac" -żałosna jak ten jej program top model, chociaż zobaczyłem urywki austriackiej wersji i ta polska wersja wydaje się normalna :korwinlaugh:
 

@defthomas znasz ruski wariacie? Ten typ co ma bice olejem dojebane chyba będzie "walczył" po ryju go kojarzę z miniaturki:D a najlepsi tam są włodarze i konferansjer, zauważyłeś że każdy zawodnik praktycznie ma ten sam narożnik? To taka jakby wojna klanów :juanlaugh:co galę w narożniku te same osoby :mjsmile:
 

@defthomas znasz ruski wariacie? Ten typ co ma bice olejem dojebane chyba będzie "walczył" po ryju go kojarzę z miniaturki:D a najlepsi tam są włodarze i konferansjer, zauważyłeś że każdy zawodnik praktycznie ma ten sam narożnik? To taka jakby wojna klanów :juanlaugh:co galę w narożniku te same osoby :mjsmile:


Bazooka Arms? Info o jego walce to jeden z rekordowych newsów na mmarocks :rofl: Przebiło go chyba tylko polowanie na wieloryba w wykonaniu tej dupeczki co potem z Sadurą się biła w Bellator MMA
 
Jako ze Fame to trochę wątek marketingowy



Donatan, który dał sławę Zusje przez teledysk, został nową twarzą ME
1655629355931.png



,,- Każdy ma słabości, wybaczcie moją słabość do pieniędzy, najpierw nie chciałem się zgodzić i być prawdziwy dla gry, ale kiedy na stole pojawił się milion złotych netto za jeden dzień zdjęciowy i udzielenie wizerunku wszystkie wewnętrzne rozterki zniknęły. Robię to w sumie dla was! Mieszkania zdrożały, a ja muszę dokupić jeszcze kilka w tym roku, żeby wam je potem wynajmować. Cel jest szczytny!''


Trochę dziwne, bo facet ma dawno swój prime za sobą.

Nie wiem co te Media Expert odwaliło :lol:
 
Ten co do tunelu wjeżdżał to raczej Kuba Post, a ten ostatni to Hubert Jańczak. Dużo osób pisało, że pierwszy koleś to pedro z ws. Ten drugi co został jest najcięższy do wykrycia, ale to ponoć Czaro, chociaż zupełnie tego nie jestem pewny, równie dobrze może to być jakiś tik toker randomowy.
ha, ha, LifeTube zdjął to nagranie z oryginalnym głosem z tej prowokacji :muttley:

No to muszą mieć mocną rozpiskę
albo tanie bilety. Nawet wyjście na małym minusie to i tak duży sukces promocyjny, bo w końcu nawet z tanimi biletami trudno każdemu wypełnić Narodowy
 
Adrian Polak mianowany na niebieski pas. Za 5 lat oni będą freakowymi odpowiednikami Borysa Mańkowskiego i Mateusza Gamrota xD
 
Last edited:
Back
Top