Fame MMA gala youtuberów

Wyleciało mi przez hashtag Fame mma, ale to jest nawet ciekawe pod kątem społecznym. Mała mówi , że w jej klasie głównymi idolkami jest Fagata i Kociołek.

:mjsmile:
bo to mała, głupiutka dziewczynka - większość z nich, przez lenistwo rodziców, ma w tych czasach chujowe wzorce

chłopaki zresztą tak samo, puszcza się jakieś gówna, albo daje totalną swobodę w dostępie do internetu, a potem albo małe Dżesiczki sobie ogladaja takie tepe cipy i manipulantki, albo Oskarki napinaja sie i wyzywaja na discordach od 60tek/jaraja szluga na pieciu za szkola, bo tacy sa twardzi

wszystkiemu winni sa rodzice
 
Tak pół na pół, bo ja nigdy nie zrozumiem jak się można jarać życiem YouTubera 24 h na dobę, a już 12-15 latek coś powinien w tej głowie skumać.
 
Na tym padole, tyle ludzi ostro błądzi, że każdemu życzę tylko takiego błądzenia jakim jest śledzenie uniwersum freak MMA

Nie żebym się czepiał ale więc co tutaj właśnie robicie. Ekhm....

@cholou92

Ty nawet całą konfe pink MMA obejrzałeś.
 
Na tym padole, tyle ludzi ostro błądzi, że każdemu życzę tylko takiego błądzenia jakim jest śledzenie uniwersum freak MMA

Nie żebym się czepiał ale więc co tutaj właśnie robicie. Ekhm....

@cholou92

Ty nawet całą konfe pink MMA obejrzałeś.
A my nie rozumiemy jak można sie jarać freskami 24 h na dobę. I jak tam twój Krycha, co miał wygrać z wiewiórem? :mjsmile:
 
Czasami mam wrażenie , ze jest tu ten sam proces odklejenia co parę miesięcy.

Kocham freaki- lubie freaki- ale to g...o- jak można to oglądać- ludzie czemu to promujecie


Zaczynam widzieć powoli kolejnego zarażonego :cool::lol:

@Dawid _Ozdoba-Legenda uważaj na siebie :lol:
 
Na tym padole, tyle ludzi ostro błądzi, że każdemu życzę tylko takiego błądzenia jakim jest śledzenie uniwersum freak MMA

Nie żebym się czepiał ale więc co tutaj właśnie robicie. Ekhm....

@cholou92

Ty nawet całą konfe pink MMA obejrzałeś.
no obejrzałem, kontynuuj myśl, bo póki co, to potrafisz jedynie odbić piłeczkę, bez żadnego konkretnego argumentu
 
Jakby to napisała Laluna to Wardęga by już 8 filmów na ten temat zrobił.

1654347519573.png
 
Back
Top