Fame MMA gala youtuberów

Ja za to żyłem w takich czasach jak Muran czy Soroko. Teraz już wszystko zrozumiałem.. Pisząc o żelkach, Was ranie. Przepraszam.


Holland który jest teraz twarzą nr 1 Holly w moich czasach byłby zastrzelony w pierwszych 5 minutach filmu u Eastwooda.
Ale ty musisz miec mocna psychike, że lubisz przemoc itp A no tak, wszystkich zablokowales, to fes mocna psycha :jarolaugh: :mjsmile:
 
:jjsmile:

1653076995582.png
 
Daro Lew mógłby robić za króla freaków, gdyby był parę lat młodszy. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.
 
@ZELAZNAREKA Twój "ulubieniec" może odejść z FAME.


Oj oj, czyli nie jestem taki milutki i kochany, tylko też mam drugą twarz :) No no, idź do High League, jako kanał komenteri (LOL) Laluna miała obowiązek Ci się tłumaczyć ,to tam włodarze na pewno też się poczują i Ci opowiedzą o koneksjach z Kadyrowem, będzie dobry materiał, nie mogę się doczekać ... :D
 
Ale ten gość to raczej trzeciorzędna postać we freakach? Wiadomo, że tacy nigdy 500k nie dostaną.


No nie wiem. Podobno to jakaś ścisła topka serwisu twich.


Z resztą przed walką blondas i Wardega, też mówili że mają oferty na 150-180 koła. Ja nie wierzę, że ten biznes jest tak dochodowy by takie Fagatki wychodziły za pół miliona za 30 sekund walki.

Z resztą ferrara mówił to samo ostatnio, że nie licząc samochodu to zgarnie jakieś 150-180 k.
 
Last edited:
Ale ten gość to raczej trzeciorzędna postać we freakach? Wiadomo, że tacy nigdy 500k nie dostaną.
dokladnie to no name manager xayo industries ogarnia im wspolprace itd sam nic nie znaczy i na streamach ma po 2 tysiace widzow a xayoo po 20k xd to co jemu proponowali to xayoo mogl dostac 5 razy tyle
 
No nie wiem. Podobno to jakaś ścisła topka serwisu twich.


Z resztą przed walką blondas i Wardega, też mówili że mają oferty na 150-180 koła. Ja nie wierzę, że ten biznes jest tak dochodowy by takie Fagatki wychodziły za pół miliona za 30 sekund walki.

Z resztą ferrara mówił to samo ostatnio, że nie licząc samochodu to zgarnie jakieś 150-180 k.

Twitch to w Polsce w ogóle jakiś biznes z pierwszej półki? Streaming gier w Polsce chyba nie jest aż tak dochodowy?

Wardęga też niby taka legenda socjal mediów w Polsce, ale dalej siedzi we freakach nawet jak zakończył "karierę" wojownika. Czyli lepszych opcji na zarobek chyba za dużo nie ma? :lol:
 
Twitch to w Polsce w ogóle jakiś biznes z pierwszej półki? Streaming gier w Polsce chyba nie jest aż tak dochodowy?

Wardęga też niby taka legenda socjal mediów w Polsce, ale dalej siedzi we freakach nawet jak zakończył "karierę" wojownika. Czyli lepszych opcji na zarobek chyba za dużo nie ma? :lol:
Jest, ludzie mający średnio 80-100 widzów potrafią być full-time streamerem, a co dopiero osoby mające kilkadziesiąt więcej widzów na streamie, którzy zarabiają więcej z reklam i mają o wiele wiele lepsze współprace.
 
Jest, ludzie mający średnio 80-100 widzów potrafią być full-time streamerem, a co dopiero osoby mające kilkadziesiąt więcej widzów na streamie, którzy zarabiają więcej z reklam i mają o wiele wiele lepsze współprace.

Ale donejty to płacą ludzie spoza Polski? Minęło 15 lat odkąd ostatnio grałem na poważnie w gry. Wiem, że teraz wszyscy cisną multiplayera na dużą skalę, ale to też powoduje, że polscy gracze mają trudniej się rozepchać na rynku światowym, chyba, że jest jakaś nisza. Zawodowch e-sportowców nie liczę, bo oni mają kasę z samego grania i sponsorów, a nie streamowania.
 
Back
Top