Fame MMA gala youtuberów

Uciekając łatwo wygrać, w takiej klatce rzymskiej to pewnie i by siatkarke pokonala karlica :waldeklaugh:
Liverpool z pucharem a człowiek takie cuda ogląda...liczę tylko na normana i podwójny nokaut alana i murana.
 
Dobra skończyłem F14.

Na szybko , skandal na Lalunie. Piłkarka uciekała od walki.

Tak jak pisałem walka Mal vs Hejter była bezsensowna.

Wiewiór niestety udowodnił mi już stu procentowo, ze to będzie Arab,Medusa 2.0

Bardzo fajna walka kucyk vs AJ / te kolano , o Panie/

Szczerze jak na zelki te 3 ostatnie walki nie były tak tragiczne jak myślałem że będą.

Muran vs Kwiat mam bardzo duży niedosyt po tej walce.

Ogólnie to jest kolejna gala, gdzie uważam ze freak K-1 jest sto razy lepsze od freak mma , bo to m.in zabiło nam walkę Muran vs Kwiat i Wiewior vs Krycha.
 
Dobra skończyłem F14.

Na szybko , skandal na Lalunie. Piłkarka uciekała od walki.

Tak jak pisałem walka Mal vs Hejter była bezsensowna.

Wiewiór niestety udowodnił mi już stu procentowo, ze to będzie Arab,Medusa 2.0

Bardzo fajna walka kucyk vs AJ / te kolano , o Panie/

Szczerze jak na zelki te 3 ostatnie walki nie były tak tragiczne jak myślałem że będą.

Muran vs Kwiat mam bardzo duży niedosyt po tej walce.

Ogólnie to jest kolejna gala, gdzie uważam ze freak K-1 jest sto razy lepsze od freak mma , bo to m.in zabiło nam walkę Muran vs Kwiat i Wiewior vs Krycha.
Jak tam twój typ na kryche? ::snoopd::
 
Xayoo w dzień ważenia miał 70,7kg, a w dniu walki 79,2kg. Gość podszedł profesjonalnie do tematu, bo nawet wielu zawodników ufc mniej wnosi do walki w kategorii lekkiej od niego, chociażby Mateusz Gamrot zazwyczaj stara się mieć w dniu walki 78kg.
 
Xayoo w dzień ważenia miał 70,7kg, a w dniu walki 79,2kg. Gość podszedł profesjonalnie do tematu, bo nawet wielu zawodników ufc mniej wnosi do walki w kategorii lekkiej od niego, chociażby Mateusz Gamrot zazwyczaj stara się mieć w dniu walki 78kg.
mnie zaskoczył ogólnie nie szedł na pałę ani jego ciosy nie była naciągane jak z łuku. I te kolana:antonio:
Ale oczywiście nitro najelszpy nie jest ale Xayoo dobrze się sprezentował.
 
Laluna żyła złota, ktoś miał nosa pompując ją tutaj. Ruszając się jak wóz z węglem przegrała w słabym stylu, została wybuczana, w przestrzeni social media wszyscy po niej jadą, elegancko poszło. Ustawiona we freakach na lata, potencjał niesamowity.
 
Na szybko , skandal na Lalunie. Piłkarka uciekała od walki.
skandal to odjebal bronder ktory nie zabral punktu notorycznie faulujacej lalunie
Laluna żyła złota, ktoś miał nosa pompując ją tutaj. Ruszając się jak wóz z węglem przegrała w słabym stylu, została wybuczana, w przestrzeni social media wszyscy po niej jadą, elegancko poszło. Ustawiona we freakach na lata, potencjał niesamowity.

chyba psycha siadla bo zapadla sie pod ziemie
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Czy przypadkiem Muran nie mówił na konfach, że nie będzie żadnego przytulania tylko sama stójka?

Legenda freak MMA zabrała głos.

1652638555750.png
 
Back
Top