Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Nie sądziłem że ten konflikt jest tak gruby , Muran aż cały chodzi. W pewnym momencie mówi ,,Nitro to bękart bolszewicko-hitlerowski"

:cool::cool::cool:

Przez te żelkowe g...a boję się trochę o przyszłość Muranów i Lalki.

Coś czuję , że tam będzie ostra rozmowa by wywalić Murana z Fame za ten wywiad.
 
Żelkowy nowy zawodnik Fame Spysinski.

Ciekawe czy byłby taki mocny na konfie.





Żyjemy w ciekawej erze big brothera...
 
Last edited:
Apeluje o usunięcie mentalnego smyka @ZELAZNAREKA ze społeczności cohones ponieważ jest niczym kurz, brud którego każdy racjonalnie myślący człowiek tu nie chce. Owy osobnik obniża znacząco poziom tego forum. Decydenci apeluje do was - wykażcie się rozsądkiem i usuńcie tego zbędnego użytkownika który jest irytujący do granic możliwości.
 
Czyli jednak nie potrafisz myśleć. To pokazuje że ten człowiek nie interesuje ludzi na dłuższą metę. Miał swoje pięć minut i wszyscy się już pośmiali z jego wywiadów i tyle. Ty masz takie doświadczenie że sugerujesz liczbę wyświetleń jego wywiadów że to jakiś pewnik do sprzedaży PPV. Uważasz się za jakiegoś eksperta w temacie freak MMA a każdy z użytkowników tutaj kuma ten biznes co najmniej 3 razy lepiej od ciebie.
Ten gamon nawet nie pomyśli, ze do tanga trzeba dwojga. Podnieca się wywiadem tego patusa u Kaniowskiego, ale nie pojmuję ze tę wyświetlenia są tez dzięki Kaniowskiemu, bo wyrobil sobie popularność na galach frikowych i jego wywiady sa ogladane. Dal do tego chwytliwy tytuł wywiadu, patus pokrzyczal do mikrofonu + do tego popularność Kaniowskiego i wyświetlenia gotowe. A ten się podnieca, ze to on robi sam takie wyświetlenia. Założę się, ze gdyby jakiś nie wiem Roman Kołtoń zrobił taki wywiad to nie byłoby tyle wyświetleń.
Tak samo jak Najman twierdzi, ze wypromowal Kanal Sportowy, bo odcinek z jego udziałem ma najwiecej wyswietlen. Ale nie rozumie, ze tu byly 3 skladowe czyli Borek, Stanowski i on.
 
Ja powiem krótko, na SOROKO wykupi PPV 3 ziomków z pod celi z wypiski jak hajs przyjdzie.
Na Gamou wykupi 10 chłopów z klubu i 40 lasek co mają mokro na jego karnację.
Co się bardziej kalkuluje?
Według zelaznegopenisa oczywiście że SOROKO :neildegrassewhoa:
Krul friko fajtów kurwa :juanlaugh:

A teraz wszyscy razem gromkie:
wypierdalaj! Wypierdalaj! Wypierdalaj!
 
Apeluje o usunięcie mentalnego smyka @ZELAZNAREKA ze społeczności cohones ponieważ jest niczym kurz, brud którego każdy racjonalnie myślący człowiek tu nie chce. Owy osobnik obniża znacząco poziom tego forum. Decydenci apeluje do was - wykażcie się rozsądkiem i usuńcie tego zbędnego użytkownika który jest irytujący do granic możliwości.
Pisałem kiedyś to samo. Może czas najwyższy żeby ktoś się tym zainteresował. Nie mam ochoty się udzielać w niektórych tematach, bo przychodzi dziadek i pierdoli jakieś kocopoły.
@defthomas @Cloud
 
Już kiedyś pisałem do administracji, aby wykluczyli dziada udostępniającego jakieś nic nie znaczące posty Kajtków z twittera, ale nie zainterweniowali. Może teraz, gdy więcej osób piszę do was wprost o to, abyście wykluczyli @ZELAZNAREKA to w końcu zainterweniujecie i to zrobicie? @baju @defthomas @Cloud
Niech zmyka na jakieś młodzieżowe forum bo to właśnie do niedojrzałych organizmów jest kierowany ten syf zwany frik fajtami a nie dobrych chłopaków na prestiżowym cohones kuje w oczy swoimi postami.
 
Ale te influ przeżywają tego neta.Byly prowadzący konfy Fejmu.:juanlaugh:


Weźcie Wy się wszyscy krzyżem na tej 2 konfie połóżcie najlepiej :lol::lol::lol::no no::DC:

Czekam już tylko na news, że Laluna odpowiada za wojnę na Ukrainie, ale jak Ferrari miał sprawy o hazard a Polak o jakiś gwałt to cisza jak makiem zasiał. Gnojki.



 
Last edited:
A wyśmiewałem się z Filipka,że jest słaby. Przepraszam....

1651643024857.png
 
Pisałem kiedyś to samo. Może czas najwyższy żeby ktoś się tym zainteresował. Nie mam ochoty się udzielać w niektórych tematach, bo przychodzi dziadek i pierdoli jakieś kocopoły.
@defthomas @Cloud
Już kiedyś pisałem do administracji, aby wykluczyli dziada udostępniającego jakieś nic nie znaczące posty Kajtków z twittera, ale nie zainterweniowali. Może teraz, gdy więcej osób piszę do was wprost o to, abyście wykluczyli @ZELAZNAREKA to w końcu zainterweniujecie i to zrobicie? @baju @defthomas @Cloud

Okej, chodzi o to by zbanować tego usera bo pisze głupoty w tematach o freakfightach? Czy ktoś może mi dać streszczenie zarzutów w stronę tego usera? Ja myślałem, że tematy o Fame rządzą się swoimi prawami i jeśli ktoś chce tutaj wklejać info o Lalunie czy innych zawodnikach Fame to ma do tego prawo (bo w końcu samo Fame się tym promuje). No chyba, że chodzi o coś innego. Jeśli napiszecie tutaj na chłodno, bez emocji, za co powinien zostać wyrzucony, to obiecuję, że podejmiemy decyzję do końca tygodnia.

Natomiast samo wrzucanie Kajtków z Twittera to nie uważam, że to jest już przegięcie. W sumie po to powstał tutaj taki walny temat o Fame, by właśnie ekscytować się i żyć tym, co serwuje sama organizacja Fame. Co więc złego jest we wrzutce tweeta z czymś, co bezpośrednio odnosi się do Fame i do walczących na Fame? Im lepiej uzasadnicie tym bardziej będziemy wiedzieć w czym jest problem :)
 
O kim ta litania? Co to za afera Kajtkowa?

:korwinlaugh:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Rzucam na ruszt ciekawy nowy temat marketingowy. Ciekawi mnie czy takie postacie nazwijmy to ,,Fagatowe" bez życia na konfach i jak dostają jeden cios i po ptakach mimo milionowych zasięgów mają rację bytu na dłużej w perspektywie freak MMA, ja należę do tej grupy która uważa że takie postacie mogą mimo tak ogromnych zasięgów polecieć, bo to jest w żaden sposób nieopłacalne na dłużej. Moim zdaniem nawet ich fanbase wtedy będzie miał w 4 literach ich walki. Dlatego nie zaskoczy mnie gdy taka Fagata gdy zbierze łomot w 20 sekund to mamy ją z głowy. Zasięgi ,zasięgami ale to jest jednak show i mma, a nie yt. Co sądzisz?
:cool:

Dlatego uważam że Laluna ma pełne prawo przegrywać w parę sekund a i tak być mocarna milionowymi konfami i polaryzacją mediów przez lata. Fagata? Nie ma nic na przyszłość do zaoferowania w takich sytuacjach.
 
Last edited:
@Cloud za całokształt pisząc w skrócie, za sposób prowadzenia dyskusji, za robienie kurwy z logiki, za 70 ignorów które rozdał(niech sobie w notatniku pisze, wspominałem nie raz) i przede wszystkim za to ze wszystkich wkurwia i nikt go tu nie chce, zobacz kilka miesięcy temu tylko 2 osoby mu jechały i tym jego kolegom, w tym ja, teraz na szczęście nie muszę tego robić, bo zaczął wkurwiać nawet swoich "dawnych kolegów" więc coś tutaj jest chyba nie tak, Czyż nie? Gość wprowadza toksyczną atmosferę swoją postacią, taką ma renomę że nie ważne co robi i tak wszyscy są wkurwieni, nie wiem co mam ci tutaj napisać bo tyle razy się wypowiadałem w tym czy w podobnym temacie( innych znienawidzonych) użytkowników że nie chce się powtarzać.
Co się robi w szkole jak jeden uczeń w klasie nie pozwala prowadzić lekcji i przeszkadza wszystkim innym w klasie, przenosi się jegomościa to innej klasy albo wypierdala się go ze szkoły, tę szkodliwą jednostkę, a nie całą klasę prócz niego.
Jak widzisz nawet starzy użytkownicy tutaj zaglądają, dyskutują normalnie i wymieniają się poglądami, pojawi się on i nagle 10 niezależnych osób go ciśnie, ciekawe czemu.
Proponuję głosowanie, normalnie ankietę, w końcu żyjemy w demokratycznym państwie :wink: sumienie będziesz miał czyste, w końcu tak chciał lud, no ale jeśli uważasz że to niesprawiedliwe to możemy ustalić jakąś granice, np jeśli 15 głosów będzie za tym żeby go nie banować, to go nie zbanujesz mimo 50 głosów za, granica 15 dlatego ze 5 byłoby za mało po prostu i moglby sam siebie uratować mulciakami czy kolegami spoza forum. W sumie to ankieta powinna być zrobiona w temacie dostępnym od pewnego stażu na forum lub ilości postów, dajmy na to 1k.
Ja ze swojej strony obiecuje że jeśli ankieta nie wypali i ku mojemu zdziwieniu wyjdzie pół na pół to już nigdy nie poruszę tematu usuwania kogokolwiek z forum.
Dziękuję za uwagę.

Ps; rozpaczliwie zawołał jedną osobę która z nim dyskutuje, by pokazać że on jest wporzadku pod twoim postem haha, przeczytaj z 5 ostatnich stron tego tematu i zobacz jak wygląda dyskusja z jego strony, idzie się wkurwic jak to czytasz nawet jak nie bierzesz udziału w dyskusji co nie?

Niech się dodadzą z Dawidem na messengerze i tam sobie dyskutują, poważnie.

Pewnie ktoś ci to wszystko streści bardziej przejrzyście niż ja jednak ogólny zarys sytuacji już masz.
 
Last edited:
Ja wspomnę że największym zarzutem jest spierdolenie umysłowe u żelaznego.
Z chłpem dyskutujesz i nagle mówi że jest panem tego działu, to jest jego folwark i tyle, niech ktoś zobaczy temat o tym że disnejboj wraca do ringu, urywanie dyskusji, nieodpowiadanie na pytania, nawet nie ma takich jaj żeby się przyznać do błędu, tu tak samo, kłócił się z @messifc o coś z Soroko, messifc podawał sensowne argumenty a pan żelazna reka:

:o o::o o::o o::mjsmile::mjsmile::mjsmile: nie umiesz czytać tego biznesu, ja jestem bossem frikowym:cool: boks umiera(wrzuca jakiś tweet o polskim boksie, najprawdopodobniej nasz ,,boss" myśli że to co się dzieje w polskim boksie, dzieje się w światowym boksie:DC:) i tyle
Edit(zapomniałem dać): @Cloud to są moje wyjaśnienia w sprawie banicji żelaznejreki
 
Last edited:
O kim ta litania? Co to za afera Kajtkowa?

:korwinlaugh:


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Rzucam na ruszt ciekawy nowy temat marketingowy. Ciekawi mnie czy takie postacie nazwijmy to ,,Fagatowe" bez życia na konfach i jak dostają jeden cios i po ptakach mimo milionowych zasięgów mają rację bytu na dłużej w perspektywie freak MMA, ja należę do tej grupy która uważa że takie postacie mogą mimo tak ogromnych zasięgów polecieć, bo to jest w żaden sposób nieopłacalne na dłużej. Moim zdaniem nawet ich fanbase wtedy będzie miał w 4 literach ich walki. Dlatego nie zaskoczy mnie gdy taka Fagata gdy zbierze łomot w 20 sekund to mamy ją z głowy. Zasięgi ,zasięgami ale to jest jednak show i mma, a nie yt. Co sądzisz?
:cool:

Dlatego uważam że Laluna ma pełne prawo przegrywać w parę sekund a i tak być mocarna milionowymi konfami i polaryzacją mediów przez lata. Fagata? Nie ma nic na przyszłość do zaoferowania w takich sytuacjach.
laluna sie nie zblizy nawet do pieniedzy jakie od HL i Fame dostaje fagata chocby zawalczyla z dwoma zelkami na jednej gali
 
Okej, chodzi o to by zbanować tego usera bo pisze głupoty w tematach o freakfightach? Czy ktoś może mi dać streszczenie zarzutów w stronę tego usera? Ja myślałem, że tematy o Fame rządzą się swoimi prawami i jeśli ktoś chce tutaj wklejać info o Lalunie czy innych zawodnikach Fame to ma do tego prawo (bo w końcu samo Fame się tym promuje). No chyba, że chodzi o coś innego. Jeśli napiszecie tutaj na chłodno, bez emocji, za co powinien zostać wyrzucony, to obiecuję, że podejmiemy decyzję do końca tygodnia.

Natomiast samo wrzucanie Kajtków z Twittera to nie uważam, że to jest już przegięcie. W sumie po to powstał tutaj taki walny temat o Fame, by właśnie ekscytować się i żyć tym, co serwuje sama organizacja Fame. Co więc złego jest we wrzutce tweeta z czymś, co bezpośrednio odnosi się do Fame i do walczących na Fame? Im lepiej uzasadnicie tym bardziej będziemy wiedzieć w czym jest problem :)
Nie mam zamiaru kolejny raz się produkować, już pisałem wcześniej nie raz i byłem zlewany. Po prostu zastanówcie się, czy ten wątek jest tylko dla @ZELAZNAREKA i podbudowania jego ego, czy dla wszystkich użytkowników zainteresowanych galami fame mma. Jeżeli spam bezsensownymi, nikogo nie interesującymi i nic wnoszącymi opiniami Tobie nie przeszkadza, to nie wiem czy wiesz, ale jestem bardzo dużym fanem czeskiej, bałkańskiej i japońskiej sceny mma, wiem, że mało kogo to interesuje, ale nie będziesz zły, jeżeli zacznę wrzucać 10 postów dziennie na kanał "Newsy MMA Userów", prawda? Skoro tutaj można, to tam przecież też, nie ma różnicy, co jest w tym złego?
 
Back
Top