Fame MMA gala youtuberów

Okej, chodzi o to by zbanować tego usera bo pisze głupoty w tematach o freakfightach? Czy ktoś może mi dać streszczenie zarzutów w stronę tego usera? Ja myślałem, że tematy o Fame rządzą się swoimi prawami i jeśli ktoś chce tutaj wklejać info o Lalunie czy innych zawodnikach Fame to ma do tego prawo (bo w końcu samo Fame się tym promuje). No chyba, że chodzi o coś innego. Jeśli napiszecie tutaj na chłodno, bez emocji, za co powinien zostać wyrzucony, to obiecuję, że podejmiemy decyzję do końca tygodnia.

Natomiast samo wrzucanie Kajtków z Twittera to nie uważam, że to jest już przegięcie. W sumie po to powstał tutaj taki walny temat o Fame, by właśnie ekscytować się i żyć tym, co serwuje sama organizacja Fame. Co więc złego jest we wrzutce tweeta z czymś, co bezpośrednio odnosi się do Fame i do walczących na Fame? Im lepiej uzasadnicie tym bardziej będziemy wiedzieć w czym jest problem :)
Bo jest toksyczną osobowością, nie da się z nim dystkutować,jak wyżej kolega @B.I.G Makumba opisał. Napierdziela kilka postów z rzędu,ogólnie robi sobie dyskusje rodem z messengera.Jak macie dział frikowy,to niech też jakiś poziom to trzyma.A poza nim i picksem chłopaki trzymają poziom.
 
@ZELAZNAREKA odblokuj ludzi, to zobaczysz o kim te litania :lol:
Nie gadaj, że o mnie. :boss:


Pamiętasz jak Wiejo zrobił przepiekną analizę o Kasjo. Mam nadzieję że kiedyś zrobi o Lalce. Jak Boga kocham jeszcze nigdy nie miałem tak, że z całej karty zapomniałem wszystkich i mam wrażenie że jest/była tylko walka Lalka vs Szeja. Szokujące, ale tak właśnie mam. Wskaźniki takiej Lalki przy F14 pewnie byłyby w kosmosie. Największa polaryzacja freaka jaką widziałem w historii freak MMA. :cool: :boss:
Fascynujące jako proces marketingu.
 
Last edited:
O banowaniu.
A jeśli macie w moderacji kogoś odpowiedzialnego za tę kwestię to proszę pokierować. Myślałem że każdy z was banuje użytkowników.
Daj spokój, dopiero się połapałem że przecież te pety z moderacji nie zbanują jednego z najaktywniejszych użytkowników tego forum.
 
Panowie admini po prostu zróbcie mu dedykowany temat i niech tam wypisuje te swoje wysrywy a reszte tematów zostawi w spokoju.

Niech nazywa sie np "Świat żelaznego dziadzia" itp.Tu bedzie spokój a tam sobie bedzie pisał z 99picks i pozytywnym Ozdóbką i wszyscy będa szczesliwi.
 
Nie mam zamiaru kolejny raz się produkować, już pisałem wcześniej nie raz i byłem zlewany. Po prostu zastanówcie się, czy ten wątek jest tylko dla @ZELAZNAREKA i podbudowania jego ego, czy dla wszystkich użytkowników zainteresowanych galami fame mma. Jeżeli spam bezsensownymi, nikogo nie interesującymi i nic wnoszącymi opiniami Tobie nie przeszkadza, to nie wiem czy wiesz, ale jestem bardzo dużym fanem czeskiej, bałkańskiej i japońskiej sceny mma, wiem, że mało kogo to interesuje, ale nie będziesz zły, jeżeli zacznę wrzucać 10 postów dziennie na kanał "Newsy MMA Userów", prawda? Skoro tutaj można, to tam przecież też, nie ma różnicy, co jest w tym złego?
Pamiętaj jebać posty jeden pod drugim :lol:
 
Daj spokój, dopiero się połapałem że przecież te pety z moderacji nie zbanują jednego z najaktywniejszych użytkowników tego forum.
Niech w takim razie zbanują całą klasę, mam nadzieję że znajdą jaja i podejmą ostateczną decyzję w tym temacie.
 
@Cloud dołączam się ponownie do prośby pozostałych użytkowników. Rozmawiasz z typem, podajesz argumenty a tu jak do dziecka, blokuje i nazywa się jakimś bossem frik fajtów. Ciężko tak się korzysta z forum, wiadomo są jakieś poluzowane granice tolerancji bo mówimy tu o jakimś cyrku typy friki, jednakże jakiś poziom dyskusji powinien być. Wbijam tutaj do tego wątku aby się pośmiać co tam znowu ciekawego we frikach jako odskocznia od normalnego sportu a to jakiś idiota pisze swoje wysrywy, rozmawiając sam ze sobą i wrzucając jakieś bzdury oddalone od temat. Rozumiem, że publiczność frików to inna grupa odbiorców ale to jednak forum o MMA z dodatkiem cyrku typu FAME. Pewna grupę odbiorców należy izolować dla dobra starej społeczności forum. Reasumując wnoszę o wywalenie dziada i wszystkim wyjdzie to na dobre. Pozdro:bayan:
 
No Wiewióreczka pierwszy poważny sprawdzian przed tobą :cool:



1651703392376.png
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Zobacz. Kolejny trafiony zatopiony. Pamiętasz jak od miesięcy/lat wypisuje by zadbać o fanbase Gromdowo-The Warowy. To Boxdel dopiero się k..a obudził jak mu reflektory świateł HL pokazały Denisa Rozrabiakę. Nie można było tak wcześniej samemu wyruszyć na ,,łąkę gromdowo-the warowo i wyłapać najciekawsze króliczki "
Ech, amatorzy. :corn::matt:
 
Okej, chodzi o to by zbanować tego usera bo pisze głupoty w tematach o freakfightach? Czy ktoś może mi dać streszczenie zarzutów w stronę tego usera? Ja myślałem, że tematy o Fame rządzą się swoimi prawami i jeśli ktoś chce tutaj wklejać info o Lalunie czy innych zawodnikach Fame to ma do tego prawo (bo w końcu samo Fame się tym promuje). No chyba, że chodzi o coś innego. Jeśli napiszecie tutaj na chłodno, bez emocji, za co powinien zostać wyrzucony, to obiecuję, że podejmiemy decyzję do końca tygodnia.

Natomiast samo wrzucanie Kajtków z Twittera to nie uważam, że to jest już przegięcie. W sumie po to powstał tutaj taki walny temat o Fame, by właśnie ekscytować się i żyć tym, co serwuje sama organizacja Fame. Co więc złego jest we wrzutce tweeta z czymś, co bezpośrednio odnosi się do Fame i do walczących na Fame? Im lepiej uzasadnicie tym bardziej będziemy wiedzieć w czym jest problem :)
Przecież to @Aliibaba jest. Wyłapał perma, to dokleił se wąsa i gitara.
 
Wardęga uważa że nowa przeciwniczka Laluny powinna z nią łatwo przegrać. Czyli bardzo dobrze. :cool:




Wardęga potwierdza, że na konfie zostanie poruszony temat rzekomych podróbek Laluny. Oj będą dymy

 
I bardzo dobrze. Bokserscy wataszkowie zbyt długo walili w uja, a we frikach co rusz nie wejde na YT a tu jakaś konferencja/gala.
U mnie boks się już wypalał. Kiedyś siedziałem i śledziłem newsy na boxingnews i bokser org. I pewnego dnia usłyszałem że Pudźka ma walczyć z jakimś Najmanem w jakimś MMA. Później gdy KSW robiło trochę freaków to strasznie zapragnąłem tylko takich gal i konf bez kontroli ,czego cholernie brakowało mi w zawodowym SW.

Dlatego cały czas czasami nie dowierzam , że dostałem taką ,,erę " jak teraz. Coś pięknego.
 
Michaś nie tylko młodzi. Jestem rocznik 1956 i dziś też wolę freak MMA od boksu.
bez kitu tak stary jesteś?

a co do afery kajtkowej i tego całego zamieszania wokół żelaznego, to z jednej strony rozumiem, z drugiej strony śmiać mi się chce, wszyscy robią szpagaty do adminów/modów (a jotko ma cisniete za szpagaciarstwo xd), zamiast po prostu dać ignora i mieć spokój od niego. Niektóre jego wrzutki są dobre, a tego co jest mniej wartosciowe, po prostu nie czytam.
 
Back
Top