Fame MMA gala youtuberów

DYMY
DDDD.jpg
 
Jakie narkotyki, przegrałeś szybko i już trzeba iść w trash talking.

To była odp do twojego posta jak to żelki są mocarne , a moja gala by szybko upadła. To Ci pokazałem , że Kasjo niszczy te ,,twoje " Kociołki , Dubiele i Lexy jak słoń robaka.


A Lala to będzie nowy koń pociągowy.
Kasjo już nie ma a FAME bije dalej rekordy oglądalności. Według Ciebie dwudziestu takich Soroko i byłyby wyświetlenia po 5 mln. Tylko że Prime musiało na szybko robić walkę Kasjo vs Muran bo ten cały Soroko okazał się medialnie bezwartościowy ale ty dalej idziesz w zaparte że to niewiadomo jak mocny gracz. HL nie bez powodu sięgnęło po Dubiela. W takich fedarecjach wszystko musi być odpowiednio wyważone aby grało. Ty o tym nie wiesz bo badasz rynek pod siebie. Wychodzisz z założenia że jeśli tobie się coś podoba to wszystkim również musi. Nie tędy droga.

Jeszcze z nikim w tym temacie słownie nie wygrałeś. Jedyne co robisz to cytujesz jakiś dzbanów i piszesz posty które są całkowicie oderwane od rzeczywistości.
 
Soroko był medialnie bezwartościowy ? Chłopie ty serio śledzisz ten rynek czy piszesz aby pisać, dawno takich głupot nie czytałem.

Facet gdy go ogłosili na Prime miał wywiady po 500 tysięcy.

To było jedno z najgorętszych nazwisk freak mma gdy Kasjo ogłosił emeryturę.


Ja pier...
 
Soroko był medialnie bezwartościowy ? Chłopie ty serio śledzisz ten rynek czy piszesz aby pisać, dawno takich głupot nie czytałem.

Facet gdy go ogłosili na Prime miał wywiady po 500 tysięcy.

To było jedno z najgorętszych nazwisk freak mma gdy Kasjo ogłosił emeryturę.


Ja pier...
Dlatego że ludzie byli ciekawi czy gość zna jakieś inne słowa poza ,,kurwa". Jego wywiad z Kaniowskim był hitem internetu więc to dlatego. Każdy odpalał wywiad z nim ze zwykłej ciekawości ale pod kątem sprzedaży PPV był bezwartościowy. Jak ty masz ogarniać ten biznes skoro nie wiesz jak działa internet.
 
a ja tam Żelazną Rekę bardzo lubię czytać ;). Nie zawsze się z nim zgadzam :)... ale nie ma człowiek tyle czasu tego czytać, tych newsów, a on zawsze świeżutko :)
Pozdro :)
 
Dlatego że ludzie byli ciekawi czy gość zna jakieś inne słowa poza ,,kurwa". Jego wywiad z Kaniowskim był hitem internetu więc to dlatego. Każdy odpalał wywiad z nim ze zwykłej ciekawości ale pod kątem sprzedaży PPV był bezwartościowy. Jak ty masz ogarniać ten biznes skoro nie wiesz jak działa internet.


Ty musisz cały czas chyba żartować, bo nie wiem jak można pisać takie rzeczy odnośnie Soroko albo kompletnie nie potrafisz czytać tego biznesu.

Dobra dajcie ten Cage Muran vs Blondas:lol:

1651522429626.png
 
Last edited:
Ty musisz cały czas chyba żartować, bo nie wiem jak można pisać takie rzeczy odnośnie Soroko albo kompletnie nie potrafisz czytać tego biznesu.
Będzie tak że Laluna skończy jak Godlewska a ty będziesz w każdym poście płakać jak to FAME nie wykorzystało jej potencjału. Będziesz gadał dokładnie takie same frazesy, które mówisz obecnie o Soroko. Idź dalej odkrywać internet.
 
Będzie tak że Laluna skończy jak Godlewska a ty będziesz w każdym poście płakać jak to FAME nie wykorzystało jej potencjału. Będziesz gadał dokładnie takie same frazesy, które mówisz obecnie o Soroko. Idź dalej odkrywać internet.
Soroko był akurat dobrym amatorem, pamietam go z amatorskich turniejów kung-fu
 
Będzie tak że Laluna skończy jak Godlewska a ty będziesz w każdym poście płakać jak to FAME nie wykorzystało jej potencjału. Będziesz gadał dokładnie takie same frazesy, które mówisz obecnie o Soroko. Idź dalej odkrywać internet.

Ech po tym jak słabo czytales Soroko. Liczyłem że przynajmniej przy Lali będzie inaczej.
Laluna drugą Godlewską?! W żadnym , ale to w żadnym aspekcie.
Uwierz mi obecnie yt i tt jeśli chodzi o F14 został zawładnięty przez Lalkę. Influ, nagonki , jej dymy , jest obecnie tylko jeden temat.
Laluna jeśli idzie o sport, charakter medialny i zasięg w porównaniu do Godlewskiej , to jak potwór przy malym psie Yorku. Nie ten kaliber , nie ten kaliber. To ultra nowa gwiazda Fame MMA.

Serio strasznie słabo czytasz rynek freak MMA, zostaw to ludziom którzy mają ten biznes w 1 palcu czyli np nieskromnie ja.
 
Ech po tym jak słabo czytales Soroko. Liczyłem że przynajmniej przy Lali będzie inaczej.
Laluna drugą Godlewską?! W żadnym , ale to w żadnym aspekcie.
Uwierz mi obecnie yt i tt jeśli chodzi o F14 został zawładnięty przez Lalkę. Influ, nagonki , jej dymy , jest obecnie tylko jeden temat.
Laluna jeśli idzie o sport, charakter medialny i zasięg w porównaniu do Godlewskiej , to jak potwór przy malym psie Yorku. Nie ten kaliber , nie ten kaliber. To ultra nowa gwiazda Fame MMA.

Serio strasznie słabo czytasz rynek freak MMA, zostaw to ludziom którzy mają ten biznes w 1 palcu czyli np nieskromnie ja.
Przecież taki Gamou ma więcej obserwacji na insta niż ten twój Soroko. Jak mogłem go słabo czytać skoro mam rację co do niego. Z Laluna też będę miał rację a tobie zostanie pisanie postów jak to FAME straciło kurę znoszącą złote jaja. Jeśli chodzi o szum w mediach to nie ma co porównywać bo Godlewska walczyła na pierwszych galach FAME gdzie to wszystko nie było aż tak rozbujane jak teraz. Nie zmienia to jednak faktu że Laluna podzieli jej los. Możesz zakłamywać rzeczywistość do woli i pisać te swoje wypociny ale będzie tak jak ci napisałem. Nie trzeba w tym biznesie być jasnowidzem tylko wystarczy uruchomić logikę. Jeśli chodzi o czytanie rynku freak MMA to ty jesteś na poziomie poznawania liter nie mówiąc już o jakimkolwiek jego czytaniu.
 
Przecież taki Gamou ma więcej obserwacji na insta niż ten twój Soroko. Jak mogłem go słabo czytać skoro mam rację co do niego.

Jezu, nie sądziłem że ty jesteś tak katastrofalny w świecie czytania freaku.


:o o::o o::o o:
Jeśli chodzi o czytanie rynku freak MMA to ty jesteś na poziomie poznawania liter nie mówiąc już o jakimkolwiek jego czytaniu

Właśnie opisałeś swój stan wiedzy tego biznesu.

Porównując Gamou i Soroko.

Serio jestem mega zaskoczony co ty wypisujesz w tym wątku. Serio to aż straszne z taką niewiedzą tyle tu przesiadywać
:korwinwhat::juanlaugh::mjsmile:
 
Jezu, nie sądziłem że ty jesteś tak katastrofalny w świecie czytania freaku.


:o o::o o::o o:


Właśnie opisałeś swój stan wiedzy tego biznesu.

Porównując Gamou i Soroko.

Serio jestem mega zaskoczony co ty wypisujesz w tym wątku. Serio to aż straszne z taką niewiedzą tyle tu przesiadywać
:korwinwhat::juanlaugh::mjsmile:
Oczywiście cały ty. Zero argumentów, kilka emotek i po sprawie.

:penn:
 
Serio mam ci tłumaczyć czemu Soroko stoi wyżej w tej układance???!!!

:o o::o o::o o::o o::o o:
Zdarza ci się czasem myśleć? To miało na celu pokazać ci że Soroko którego uważasz za top gracza nie jest w stanie na takim insta przebić Gamou, który walczył raz na FAME w pierwszej walce która była za free i był całkowicie bezpłciowy na konferencjach.
 
Przecież ty już od kilku edycji gadasz że FAME idzie w stronę żelków i coraz słabiej to wygląda a co konferencje biją rekordy oglądalności. Sam fakt że Soroko dla ciebie jest potężny medialnie sprawia że nie umiesz czytać tego rynku. Już kiedyś ci pisałem że takie FAME w twoich rękach upadło by z wielkim hukiem.

Ręka kiedyś wieszczył, że HL wykończy Fame, a jak Pawłowski odszedł z Fame to w ogóle miał być ich wielki upadek. Minął rok i jaki koń jest każdy widzi :lol:
 
Ech po tym jak słabo czytales Soroko. Liczyłem że przynajmniej przy Lali będzie inaczej.
Laluna drugą Godlewską?! W żadnym , ale to w żadnym aspekcie.
Uwierz mi obecnie yt i tt jeśli chodzi o F14 został zawładnięty przez Lalkę. Influ, nagonki , jej dymy , jest obecnie tylko jeden temat.
Laluna jeśli idzie o sport, charakter medialny i zasięg w porównaniu do Godlewskiej , to jak potwór przy malym psie Yorku. Nie ten kaliber , nie ten kaliber. To ultra nowa gwiazda Fame MMA.

Serio strasznie słabo czytasz rynek freak MMA, zostaw to ludziom którzy mają ten biznes w 1 palcu czyli np nieskromnie ja.

Jaki sport? Przecież ona ma zero walk na koncie. Nikt nie wie co typiara pokaże w klatce. Pierwszy zły sygnał, że wystraszyła się Andrzejewskiej. Pyskatych bab co ryczą na pół ulicy to można znaleźć wszędzie, ale żeby się nie skompromitowała w klatce jak Godlewska to coś zupełnie innego. Żebyś potem nie szukał wymówek o kontuzji nogi jak ją jakaś debiutantka rozniesie jak gnój po polu :lol:
 
Jaki sport? Przecież ona ma zero walk na koncie. Nikt nie wie co typiara pokaże w klatce. Pierwszy zły sygnał, że wystraszyła się Andrzejewskiej. Pyskatych bab co ryczą na pół ulicy to można znaleźć wszędzie, ale żeby się nie skompromitowała w klatce jak Godlewska to coś zupełnie innego. Żebyś potem nie szukał wymówek o kontuzji nogi jak ją jakaś debiutantka rozniesie jak gnój po polu :lol:
To typowa krzykaczka, zrobić szum koło siebie, zakrzyczeć, udawać groźną. A w octagonie dostanie w pędzel i się skończy. Jak stary mitoman Muranski, ona jest jego odpowienikiem.
 
Zdarza ci się czasem myśleć? To miało na celu pokazać ci że Soroko którego uważasz za top gracza nie jest w stanie na takim insta przebić Gamou, który walczył raz na FAME w pierwszej walce która była za free i był całkowicie bezpłciowy na konferencjach.

Aha czyli Soroko ma mało na insta followow to jest mało medialny. No i to pokazuje, że masz bardzo mało doświadczenia w tym biznesie.

Ręka kiedyś wieszczył, że HL wykończy Fame, a jak Pawłowski odszedł z Fame to w ogóle miał być ich wielki upadek. Minął rok i jaki koń jest każdy widzi :lol:


Przecież to ty gdy powstawało HL, ciągle pisałeś mi jak najęty że HL to drugi Fen i padnie po 1-2 galach :waldeklaugh:


Lalka to coś pięknego w tym uniwersum :cool:

1651565672990.png
 
Last edited:
Aha czyli Soroko ma mało na insta followow to jest mało medialny. No i to pokazuje, że masz bardzo mało doświadczenia w tym biznesie.
Czyli jednak nie potrafisz myśleć. To pokazuje że ten człowiek nie interesuje ludzi na dłuższą metę. Miał swoje pięć minut i wszyscy się już pośmiali z jego wywiadów i tyle. Ty masz takie doświadczenie że sugerujesz liczbę wyświetleń jego wywiadów że to jakiś pewnik do sprzedaży PPV. Uważasz się za jakiegoś eksperta w temacie freak MMA a każdy z użytkowników tutaj kuma ten biznes co najmniej 3 razy lepiej od ciebie.
 
Czyli jednak nie potrafisz myśleć. To pokazuje że ten człowiek nie interesuje ludzi na dłuższą metę. Miał swoje pięć minut i wszyscy się już pośmiali z jego wywiadów i tyle.


Serio kończmy tą rozmowę, bo nie mogę czytać tych bzdur na temat Soroko stary.

Tak Gamou na pewno jest bardziej przyciągający od Soroko, że nawet Fame ma na niego wyjebongo.

:wall::mjsmile:


Koniec, bo ta rozmowa nie ma sensu. Kłócić się o tak oczywiste rzeczy. Po prostu jeden z nas się giga ośmiesza.

PS: to nie ja, dlatego apeluje zakończyć to dla twojego dobra.


 
Serio kończmy tą rozmowę, bo nie mogę czytać tych bzdur na temat Soroko stary.

Tak Gamou na pewno jest bardziej przyciągający od Soroko, że nawet Fame ma na niego wyjebongo.

:wall::mjsmile:


Koniec, bo ta rozmowa nie ma sensu. Kłócić się o tak oczywiste rzeczy. Po prostu jeden z nas się giga ośmiesza.

PS: to nie ja, dlatego apeluje zakończyć to dla twojego dobra.
Oczywiście że nie ma sensu bo ty nawet nie czaisz dlaczego porównałem Soroko do Gamou.
Pamiętam jak spuszczałeś się nad konferencjami Prime, a okazało się że musieli robić na szybko walkę Kasjo vs Muran (obie postacie wypromowane przez FAME) bo bilety się nie chciały sprzedawać. Jesteś prostą osobą i dla ciebie wystarczyło by wrzucić walkę bezdomnych to kupiłbyś PPV i oglądał to z chujem w łapie ale badając rynek nie można mierzyć wszystkiego tylko swoją miarą.
I to pisanie że się ośmieszam i że jesteś jakimś bosem sprawia że sam w to wątpisz. Pamiętaj że ładna dziewczyna nie musi mówić o sobie że jest ładna bo wie że to widać a jak już to robi to znaczy że musi się sama dowartościować bo zaczyna pomału w to wątpić. Dokładnie tak jest z tobą.
 
Back
Top