Fame MMA gala youtuberów

Ojej jaki Wardęga się nagle czuły na scam zrobił , a jak jego kumpel Ferrari od lat w Fejmie reklamuje lewy hazard to cisza jak makiem zasiał. Jezu jak mnie wk..a ten oślizły typek. Tak rozwalcie Lalune.

Oglądajmy konfy Popów, Japczanow czy Mixerów....

 
Sedno!
Chcesz takich ludzi ale już na miasto do nich nie pójdziesz pooglądać sobie na żywo czy się z nimi pobawić bo się kurwa boisz takich miejsc i ludzi więc dlatego siedzisz w tym internecie spermiarzu i walisz konia pod coś dla ciebie nieosiągalnego, galaktycznego, co jest całkowicie normalne i często spotykane na mieście, w realnym życiu.
Żelki cię nie interesują bo tylko z takimi masz w życiu styczność i z takim kimś się witasz codziennie rano w lustrze, o ile wogole mordę z rana myjesz, bo wiem że dzieci mają z tym problem.

Twoja fascynacja bezdomnymi też wzięła się na 100% z tego że w realnym życiu boisz się choćby kurwa spojrzeć na bezdomnego menela pod sklepem, bo jeszcze mógłby cię zaczepić.

Nigdy w życiu nie spotkałem czy to w realu czy w internecie tak spierdolonego umysłowo gówniarza jak ty, kończę swój monolog, mam nadzieję że prawda wreszcie dotrze do serduszka i kurewsko zaboli.

Czuje że zacna większość przeglądających temat freakow nie trawi tego pawiana. Tylko jakoś odwagi nie ma o tym mówić czy coś.
Żelaznarento. Jak już Cię ktoś wywołuje do tablicy to nie udawaj że nie widzisz tylko znajdź jaja w szafce nocnej i stan do szermierki słownej. Eluwina.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawostka marketingowa. Kanal coach zycia i Seba4 w tym samym momencie oddzielnie wrzucili filmiki F2F Lalunki vs Szeja i Kociołek vs Fagata.

Tu i tu wygrywa na luzie Laluna.

Dlatego te śmieszne żelki zawsze mnie bawią w ME freakowych federacji.
Kibicujesz tej Pani? MOżna wiedzieć czemu? Pytam serio, nie bardzo wiem kto to jest, śledzę tylko mma i armwrestling
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wiesz co mnie w....a. Zauważyłem na przykładzie Laluny, że żelki youtubowe z Fame na socjalach coraz bardziej zaczynają tworzyć taki pakt kto ma prawo być w Fame a kto nie. Widać strasznie, że ona nie jest im na rękę i chcą jej wywalenia. Z Kasjo bojaźliwe gnojki cicho siedziały ale do Blondyny już skaczą na ostro. Boją się że kobita wbiła w ten świat z buta i zabrała im atencję w parę sekund.

Takich czasów żeśmy dożyli że te ciotki chcą rządzić freak mma. Brawo Bossy k...a.
 
Ja to się zastanawiam co kierowało Gwoździem żeby przyjąć ją do swojej stajni. Chłop chce być poważnym graczem jako menedżer zawodników, a bierze takie coś do teamu.


Mówisz o tej osobie co robi obecnie 1 mln w 2 dni na yt ? :cool:


Gwóźdź właśnie popija 5 szampana.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawe czy Laluna z tak kosmicznymi zasięgami wyjdzie w 1 walce F14 czy jednak Boxdel i spółka wrzucą ją w ppv. :cool:

Zbytnio nie wierzę w to, że po tym jak ona gigantyczne urosła marketingowo serio wyjdzie w 1 walce.
 
Jeszcze co do mojego wcześniejszego posta. To zaskakuje mnie, że Muran vs Kwiat jest tak nisko bo jeśli twoja fedka to 98 procent żelki to sądziłem , że Kwiat i Muran będą robić za nowe konie pociągowe Fame obok Laluny, Szeligi i Jacy.
 
Laluna chyba czyta moje wpisy.

1651402786433.png
 
ta laluna ich rozgrywa jak male dzieci z osoby ktora byla anonimowa w swiecie frikow bedzie najwieksza gwiazda na tej pseudo gali. Dostanie teraz pewnie panel z wardega nitro i xayoo i zwyczajnie ich zakrzyczy bedzie ciagle przerywac i drzec ryja bo taka jest taktyka tych calych zadymiarzy w fame. To samo robia muranscy glownie stary cap. Wracajac do laluny to dostanie panel z 3 najwiekszymi zasiegowo ludzmi w fame i gowno wytlumaczy bo kazdy widzi i wie ze lazi w fejkach i je sprzedaje. W idealnym swiecie fame powinien sie odciac od laluny nie poruszac jej tematu i byloby git ale zaraz ja przygarnie prime hl czy inne gowno bo w tym swiecie liczy sie tylko kesz
 
ta laluna ich rozgrywa jak male dzieci z osoby ktora byla anonimowa w swiecie frikow bedzie najwieksza gwiazda na tej pseudo gali. Dostanie teraz pewnie panel z wardega nitro i xayoo i zwyczajnie ich zakrzyczy bedzie ciagle przerywac i drzec ryja bo taka jest taktyka tych calych zadymiarzy w fame. To samo robia muranscy glownie stary cap. Wracajac do laluny to dostanie panel z 3 najwiekszymi zasiegowo ludzmi w fame i gowno wytlumaczy bo kazdy widzi i wie ze lazi w fejkach i je sprzedaje. W idealnym swiecie fame powinien sie odciac od laluny nie poruszac jej tematu i byloby git ale zaraz ja przygarnie prime hl czy inne gowno bo w tym swiecie liczy sie tylko kesz
przycichnie jak wpierdol dostanie
 
Laluna? Nie , ona jest w tym ścisłym topie Kasjowo-Muranowym , że wpiernicze nic tu nie dadzą , ponieważ je ogląda się dla otoczki wywiadowo-konfowej i galę i jej wyniki oraz bitka ma ciul do gadania.

Przypominam, że Muran to cały czas gorący towar a nie wyprowadził ani jednego ciosu na Tańcule.

Wałki to się liczą w UFC czy KSW.

Takie Laluny, Kasje czy Murany to mogą 5 lat odcinać kupony dzięki samym dymom.


Dla mnie Lala może walczyć co galę , jeśli jej konfy mają być tak ultra mistrzowskie i będzie wyzywać od k...w każdego żelka.
 
Zakładam akcje - STOP HATE LALUNA w tym wątku.


Chłopy co jest z Wami...

Najlepszy freak konfowy odkąd sledze ten świat, a tu ciągle płacze.



Czy Wy serio wolicie te słynne 3 panele Fejmu??

:zakręcony::zakręcony:
 
Back
Top