Fame MMA gala youtuberów

Ferrara na yt pod filmem.


,,Przechodzę przez piekło niestety będę kaleka do konca zycia mam rehabilitacje 5x w tygodniu i co dwie godziny musze ćwiczyć samemu chociaż zrobię wszystko co w mojej mocy żeby wrócić do oktagonu , wybaczcie głos mojej mamy była chora na antybiotykach''


Na moje to koniec ery Ferrary,

Teraz to era Szeligi, Muranów i Laluny.
 
Ta laluna obstawiam że w pizdę dostanie, i tyle, ten plastik w niej tak pierdolnie
Ferrara na yt pod filmem.


,,Przechodzę przez piekło niestety będę kaleka do konca zycia mam rehabilitacje 5x w tygodniu i co dwie godziny musze ćwiczyć samemu chociaż zrobię wszystko co w mojej mocy żeby wrócić do oktagonu , wybaczcie głos mojej mamy była chora na antybiotykach''


Na moje to koniec ery Ferrary,

Teraz to era Szeligi, Muranów i Laluny.
on to kaleką jest od urodzenia umysłowym, ma ostre niedojebanie mózgowe. A tak poza tym, jakie miał obrażania po tym ataku?
 
Tak sie kończy zgrywanie wielkiego kozaka + kontakty z szemranym towarzystwem.Jeszcze niejeden taki "Ferrari" bedzie miał podobne przygody.Nastepni w kolejce...stawiam Polak, Analik, Denis penis....
Niestety zjebów na tym swiecie nie brakuje tak w swiecie realnym jak i internetowym czego najlepszym przykładem jest choćby maskotka tego tematu - Żelazny dziadzio.
 
Jestem po Cage'u Laluny.

I teraz bez cienia już najmniejszej wątpliwości. To najlepszy freak w tym biznesie w historii Polski.

Tam jest k...a perfekcyjne wszystko, kawałek po kawałeczku. Po prostu WoW.

:applause::applause::applause::applause:
 
Jestem po Cage'u Laluny.

I teraz bez cienia już najmniejszej wątpliwości. To najlepszy freak w tym biznesie w historii Polski.

Tam jest k...a perfekcyjne wszystko, kawałek po kawałeczku. Po prostu WoW.

:applause::applause::applause::applause:

A potem wejdzie do klatki i się okaże, że to druga Godlewska a hajp szybko się skończy? Dopóki nikt jej nie widział w akcji może jechać na dymieniu, ale jak to mameja na strzała to wróżę szybki koniec kariery we freakach. Zresztą te baby to tylko hajs i lans, za parę miesięcy pewnie poszuka nowej drogi monetyzacji wizerunku.
 
A potem wejdzie do klatki i się okaże, że to druga Godlewska a hajp szybko się skończy? Dopóki nikt jej nie widział w akcji może jechać na dymieniu, ale jak to mameja na strzała to wróżę szybki koniec kariery we freakach. Zresztą te baby to tylko hajs i lans, za parę miesięcy pewnie poszuka nowej drogi monetyzacji wizerunku.
Na roksie twarz raczej zasłaniają.
 
A potem wejdzie do klatki i się okaże, że to druga Godlewska a hajp szybko się skończy? Dopóki nikt jej nie widział w akcji może jechać na dymieniu, ale jak to mameja na strzała to wróżę szybki koniec kariery we freakach. Zresztą te baby to tylko hajs i lans, za parę miesięcy pewnie poszuka nowej drogi monetyzacji wizerunku.


Gwóźdź ją mega chwali.

Jestem pewny, że od Godlewskiej to będzie dużo lepsza.
 
Back
Top