Fame MMA gala youtuberów

Witam serdecznie dobre mordeczki od freaków po dłuższej przerwie :conorsalute:
Panowie chyba @99picks zwrócił się do modów o usunięcie konta
Szkoda dobrego chłopaka :jon:
@ZELAZNAREKA @Dawid _Ozdoba-Legenda
Uugv.jpg
 
Raper Sarius wkurzony na Fame.
Źródło rapnews.pl

Słuchajcie – Wy mnie pytacie, co z moją walką? Ja pytam Fame MMA – co jest z moją walką? Odbieracie te telefony czy nie? Mamy pewne alternatywy. Co jest z Wami goście, kurwa, nie wiem. Taki musi być bezpośredni nurt gadania z Wami. Dawajcie, odzywajcie się, co robimy czy nic nie robimy. Bo w tym momencie to już nie są sprawy jednego ula. A ja też już jestem gotowy – powiedział.

 
Raper Sarius wkurzony na Fame.
Źródło rapnews.pl

Słuchajcie – Wy mnie pytacie, co z moją walką? Ja pytam Fame MMA – co jest z moją walką? Odbieracie te telefony czy nie? Mamy pewne alternatywy. Co jest z Wami goście, kurwa, nie wiem. Taki musi być bezpośredni nurt gadania z Wami. Dawajcie, odzywajcie się, co robimy czy nic nie robimy. Bo w tym momencie to już nie są sprawy jednego ula. A ja też już jestem gotowy – powiedział.

Chuj w tego siurusa będzie stypił na konfie niech idzie do stypoleague tam jest miejsce dla takich nudziarzów jak on
Ciekawe czy paluch się przyjebie do niego jak to ma w zwyczaju :zakręcony:
 
Last edited by a moderator:
Fist Universe Trybsona pozazdrościło organizacji Freak fighters butt slappingu i oni, też zorganizują takie zawody.

Pierwsza uczestniczka to rywalka Blondyny z HL i Fame.
 
Fist Universe Trybsona pozazdrościło organizacji Freak fighters butt slappingu i oni, też zorganizują takie zawody.

Pierwsza uczestniczka to rywalka Blondyny z HL i Fame.

To nie jest pierwsza uczestniczka i od początku był taki zamysł, pierwsza ogłoszona uczestniczka to Dagmara Szewczyk 13 marca dezinformatorze xD
 
Fist Universe Trybsona pozazdrościło organizacji Freak fighters butt slappingu i oni, też zorganizują takie zawody.

Pierwsza uczestniczka to rywalka Blondyny z HL i Fame.

Ciekawe mnie ile taka bierze za godzinę? Ktoś się orientuję?
 
Pobocznie wyleciało mi pewnie przez algorytmy yt , przez Fame. Nawet nie odpalam, ale tak sobie myślę co trzeba mieć w głowie by mieć te 27-30 plus lat nagrać film o rozstaniu i płakać na wizji.

K...a aż mi by było wstyd w takim wieku wrzucić to do neta :lol:

Ten świat influ jest ostro poje...

 
Pobocznie wyleciało mi pewnie przez algorytmy yt , przez Fame. Nawet nie odpalam, ale tak sobie myślę co trzeba mieć w głowie by mieć te 27-30 plus lat nagrać film o rozstaniu i płakać na wizji.

K...a aż mi by było wstyd w takim wieku wrzucić to do neta :lol:

Ten świat influ jest ostro poje...


ja też się z tego śmieję, ale nie uważam, by było to w jakikolwiek sposób gorsze niż patusy lejące matki na streamach, albo jacyś inni poniżający się podludzie
 
ja też się z tego śmieję, ale nie uważam, by było to w jakikolwiek sposób gorsze niż patusy lejące matki na streamach, albo jacyś inni poniżający się podludzie


Dla mnie jest dużo gorsze. Już tłumaczę czemu. Ci ludzie jednak może mają szkoły, mają pewnie normalne rodziny które odwiedzają na święta itp. Powinni wiedzieć co wypada lub nie.

Streamy sebków gdzie dzieje się wszystko, są robione dlatego że tam już jest wszystko stracone. Alko, drugi, zero śwąt itp.

Dlatego dla mnie ta laska płacząca na streamie jest gorszym podludziem z Pasutem niż ten Sebek który nigdy nie wyjdzie już z tego dołu.
 
Back
Top