Fame MMA gala youtuberów

@ZELAZNAREKA Wardęga tutaj pije do Laluny.



Niestety ale żelki z yt ją zniszcżą, tyle było z doskonałego freaka, chyba że Pasternak wywali wkońcu na wierzch kibolskie jaja z dawnych lat i da veto :childcry::cool:


Tak szczerze gdyby nie Lala to nie wiem czy ja bym tu 3 posty wrzucił dotyczące F14.

Szeliga vs Parke kompletnie martwe w necie, jak reszta walk. Jak wpiszesz na socjalach Fame to tylko jedno - Laluna, nic więcej.
 
Last edited:
Przecież nawet Wasyl nie jest idiotą. Największa federacja MMA w Polsce dalej promuje te same nazwiska co 10 lat temu. Nowe lokomotywy wyjebały na amen, Janikowski niet, Ugonohowi trzeba rewanże robić, a Szpilka dostanie jedną serię i nawet w stójce zaliczy gonga. Jak żyć? O sportowych galach bokserskich szkoda gadać, talenty w holowaniu Wasyl ma przednie, ale co z tego, skoro po przejściu gry jest ten sam scenariusz, ostry wpierdol w walce o pas.
 
@Vassago

Wasyl ma rację. Dlaczego tak się stanie, ponieważ dzieciaki ery KSW miały te 10-15 lat i oglądały Mameda i Pudziana. co pół roku w otwartym Polsacie. Teraz MMA zostało zamknięte w strefie PPV , nie licząc parę razy gal Babilonia na Polsacie, ale też bez szumu jak to było kiedyś w czasach prime KSW , że tych reklam było w cholerę i każda taka gala to było giga święto nawet u Kowalskich.

Teraz tego nie ma i dzieciaki tej ery nie złapią zajawki Mamedowej jak kiedyś. Potwierdzają to także moje twitty osób trenujących SW gdzie piszą , że grupy 10-15 lat pierwszy raz widzieli mma i boks przez freak MMA.

Ostatnio miałem rozmowę z 19 latkiem i powiedział mi że ma wywalone na sport , ale gdy go spytałem czy zna Materię albo Murana. To powiedzial , że pobocznie zna Murana, więc serio nie zaskoczy mnie gdy oni gdy będą mieć lat 20-40 to zamiast żyć walką jakiegoś Narkuna z KSW będą żyć 27 walką Krychy czy Laluny. To jest bardzo realne.


Polsat pokaże F14
 
Polsat robi targetowanie klienta. To, że kelnerzy ściemniali o rekordach PPV to jedno, ale Polsat to już całkiem zjechał na boczny tor w sportach walki. Oni coś pokazują oprócz siatkówki i ATP?
 
Polsat robi targetowanie klienta. To, że kelnerzy ściemniali o rekordach PPV to jedno, ale Polsat to już całkiem zjechał na boczny tor w sportach walki. Oni coś pokazują oprócz siatkówki i ATP?


UFC, Babilon MMA i Babilon boks, Fen , gale typu Polsat Boxing Night.

 
Nie wiem, ale trafiłem na coś takiego. Chyba na tym się wzoruje i kieruje olejnik z royal division:

 
Back
Top