Fame MMA gala youtuberów

Jest oficjalka

1652110898905.png
 
Nerwy jak przed starciem Klitschko vs Haye/po tym pojedynku już na dobre porzuciłem boks/ i Jones vs Rua.

Laluna na nich!!! Za dymy!!!
Za to by żelki nie przejęły freak MMA tylko dla siebie. Trzymaj się tam młoda!!!
 
O widzę , ze królowa była na g..no panelu.



K...a widać, ze Laluna nacisnęła hamulec o czym mówi w tym wywiadzie. To juz moze nie byc ta sama Lalka ;(

Zniszczyli bidulkę.

 
Last edited:
O widzę , ze królowa była na g..no panelu.



K...a widać, ze Laluna nacisnęła hamulec o czym mówi w tym wywiadzie. To juz moze nie byc ta sama Lalka ;(

Zniszczyli bidulkę.


Usatysfakcjonowany bojową jak zawsze boginią dymów laluna? Czy z takimi pytaniami to do prokuratury? :roberteyeblinking:
 
Usatysfakcjonowany bojową jak zawsze boginią dymów laluna? Czy z takimi pytaniami to do prokuratury? :roberteyeblinking:

Na to jak youtuberki ją atakują to i tak mnie nie zawiodła, ale jednak widać oznaki, że może zapuszczać hamulec ręczny. Stara dobra Laluna już by pewnie tej nowej fajnie pocisneła , że powiedziała o niej , że jest trochę patologiczna.

Kobieta dobrze gada przyszła zrobić show , bić się, a Wardęga jak w sądzie ją wypytuje o sklepy itp. Co to k...a jest?!! Sąd, policja do cholery czy fedka do bitki.


W ogóle tą nową też mnie wk..a z tą patologią i że Fejm miał od tego odchodzić itp. Ludzie k .. j ..mać freak MMA to nie ma być wasze zelkowe tiktokowe czy youtubersjie g...o. Tu ma się k...a dziać. Zawsze mnie ostro wk...a te gadanie o patologii na FM. Chcecie być cichymi , miłymi trupami na konfach to W Y P I ..Ć.


 
Last edited:
No cóż, freaki chcą się legitymizować jako poważni gracze, więc na początku mogą pozwolić babie na odstawienie show, a potem naciskają hamulec. Dopóki babsko nie wejdzie do klatki i nie udowodni, że nie jest drugą Godlewską to jest wróżenie z fusów.
 
Marna ta wczorajsza konferencja.
Te dymy Alan Muran jeszcze w miarę, ale to pierdolenie o tym konfidenctwie jest równie śmieszne, co te wywody Wardęgi i prowadzącego o tym, żeby o tym nie gadać, nagle zauważyli jakie to jest żenujące i do czego prowadzi, jak pajace w make upie, gwiazdy contentu dla dzieci, rzucają hasła o papierach i konfidenctwie :D
Od młodego Murana publika jakby się odwraca trochę, widząc jego odklejenie.

Mi się podobała taktyka obrony Laluny, tylko zabrakło pazura, żeby jeszcze pojechać po Wardędze, bo serio, kto to jest żeby ktoś mu się spowiadał? :D
Miałem nadzieję, że się wytłumaczysz i wyjaśnisz i chcę wiedzieć co na to wszystko federacja bla bla bla... Co za typ, to on powinien mieć ksywę prokurator.

Zmiana zawodnika w alce z AJ na plus.

Parke to dobry zakapior, miło się będzie patrzyło, jak będzie torturował Szeligę jak ten już się wypompuje.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda

A szkoda gadać, tak to jest jak się wpuści żelki na salony. Ludzie co tak piszą , to ja nie wiem co maja w głowie. Oni chcą tylko takich 3 gów..o paneli. Tragedia. W ogóle jak czytam tt , to mam wrażenie ze jestem na sali Uniwersytetu Warszawskiego, a nie na fedce freakowej. Tak samo jak Wardega wczoraj 10 minut z drugim gadali co to konfidectwo czy 60. Nie wiem co oni odpi....ja z tym formatem. To juz mam wrażenie, ze HL z Malikiem jest 100 razy bardziej na luzie , no i mój kochany Prime.

Tak jak mówi Laluna, my tu jesteśmy dla show i dymów, a nie słuchać wykładu o sklepach Laluny.


 
Czy jest już jakieś stanowisko administracji @Cloud @defthomas w kwestii oczyszczenia forum z dziada?

Przepatrzyłem ostatnie 10 stron jego wpisów, nie znalazłem za dużo, za co miałby dostać bana. Jakbyś ukrył jego ksywkę i kazał oceniać, to te posty byłyby zupełnie w ramach, jeśli chodzi o specyfikę tego działu. Chłop dyskutuje o freakowych galach, wysyła linki, wywiady, daje swoją opinię o postaciach, a jego poglądy jakiś sens mają. Nie ma powodu by go wyrzucać, przecież on nawet nie atakuje innych. Pisze swoje i tyle. Jeśli chodzi o niski poziom wypowiedzi to rozumiem, ale no, to jest dział o galach YouTuberów, czego innego się spodziewać. Większość ludzi na początku nawet nie chciała tu zaglądać. Po to powstał ten dział by nie zaśmiecać działu ze sportowym MMA. Jak na razie mogę zasugerować po prostu ignora. Wkurwia mnie jakiś user = daję ignora i schodzi mi wtedy z oczu. Jak będzie trollował i atakował innych userów i uprzykrzał życie innym to będzie miał standard: ban czasowy, ban bezwzględny.

Z drugiej strony, popatrzcie na to (nie, to nie jest wiersz, a kilka wpisów ze strony głównej, jakieś 3 minuty szukania). I co, ja mam zbanować ZELAZNAREKĘ, a takie komentarze, jak te poniżej, w sportowych newsach Wam nie przeszkadzają?

ewftt.jpg


Jeśli chcecie czystki to połowę Waszych kolegów z forum moderatorzy by musieli usunąć, za właśnie takie komentarze. Ale narracja jest, że to ZELAZNAREKA niszczy forum (pisząc na temat o freakach w tematach o freakach i nie będąc przy tym wulgarnym).

Chciałbym na koniec powiedzieć, że to branża sama zaakceptowała freaków. Najbardziej zasłużeni trenerzy w Polsce trenują youtuberów, udostępnią im salę, czasem nawet stoją w ich narożnikach. Wszyscy komentują freakowe gale, odzież kojarzona do tej pory z MMA, weszła też do freaków, a Fame robi takie wyniki, że zaczynam podejrzewać, że normalnych fanów MMA jest już mniej. A wszystko to sprzedają ludzie, którzy mają szokujące słownictwo, którzy czasami wybili się na niszczeniu i wyzywaniu innych czy na patologicznych akcjach od których włos się na głowie jeży. Więc skoro większość zaakceptowała, że jakiś patologiczny zwierz ma prawo walczyć w MMA za tak grubą kasę, jakiej 80% polskich zawodników nigdy w życiu na oczy nie zobaczy... Jeśli większość środowiska MMA zaakceptowała freaki w takim właśnie, pełnym trzody i bezwzględności wydaniu, to za cholerę nie rozumiem za co ten ZELAZNAREKA miałby dostać bana. Zwłaszcza jak pokazałem wyżej, w dziale SPORTOWE MMA są userzy prezentujący znacznie niższy poziom i jakoś to tolerujemy, a sam ZELAZNAREKA jakoś wybitnie nie zyga do innych. Na chwilę obecną nikt nie dał mi żadnych argumentów za wyrzuceniem go oprócz tego, że jest wkurwiający.
 
:tiphatb:

Szczerze to ja jestem w szoku, że ktoś mnie chce banować. Nawet nie wiem o co tu chodzi w tym temacie,jeśli mam być szczery.

Nie wiem jakaś zemsta krypto czy co.
:korwinwhat:


Ja jestem jednym z najlepszych newsmanów w historii na temat freak MMA. Sorry, że nie będę skromny ten jeden raz.
 
Last edited:
Chciałbym na koniec powiedzieć, że to branża sama zaakceptowała freaków. Najbardziej zasłużeni trenerzy w Polsce trenują youtuberów, udostępnią im salę, czasem nawet stoją w ich narożnikach. Wszyscy komentują freakowe gale, odzież kojarzona do tej pory z MMA, weszła też do freaków, a Fame robi takie wyniki, że zaczynam podejrzewać, że normalnych fanów MMA jest już mniej. (...)
O czym to świadczy? Pieniądze nie smierdzą, a jechanie wcześniej po frikach i gardzenie nimi to była taka zabawa, dla beki.
 
Przepatrzyłem ostatnie 10 stron jego wpisów, nie znalazłem za dużo, za co miałby dostać bana. Jakbyś ukrył jego ksywkę i kazał oceniać, to te posty byłyby zupełnie w ramach, jeśli chodzi o specyfikę tego działu. Chłop dyskutuje o freakowych galach, wysyła linki, wywiady, daje swoją opinię o postaciach, a jego poglądy jakiś sens mają. Nie ma powodu by go wyrzucać, przecież on nawet nie atakuje innych. Pisze swoje i tyle. Jeśli chodzi o niski poziom wypowiedzi to rozumiem, ale no, to jest dział o galach YouTuberów, czego innego się spodziewać. Większość ludzi na początku nawet nie chciała tu zaglądać. Po to powstał ten dział by nie zaśmiecać działu ze sportowym MMA. Jak na razie mogę zasugerować po prostu ignora. Wkurwia mnie jakiś user = daję ignora i schodzi mi wtedy z oczu. Jak będzie trollował i atakował innych userów i uprzykrzał życie innym to będzie miał standard: ban czasowy, ban bezwzględny.

Z drugiej strony, popatrzcie na to (nie, to nie jest wiersz, a kilka wpisów ze strony głównej, jakieś 3 minuty szukania). I co, ja mam zbanować ZELAZNAREKĘ, a takie komentarze, jak te poniżej, w sportowych newsach Wam nie przeszkadzają?

ewftt.jpg


Jeśli chcecie czystki to połowę Waszych kolegów z forum moderatorzy by musieli usunąć, za właśnie takie komentarze. Ale narracja jest, że to ZELAZNAREKA niszczy forum (pisząc na temat o freakach w tematach o freakach i nie będąc przy tym wulgarnym).

Chciałbym na koniec powiedzieć, że to branża sama zaakceptowała freaków. Najbardziej zasłużeni trenerzy w Polsce trenują youtuberów, udostępnią im salę, czasem nawet stoją w ich narożnikach. Wszyscy komentują freakowe gale, odzież kojarzona do tej pory z MMA, weszła też do freaków, a Fame robi takie wyniki, że zaczynam podejrzewać, że normalnych fanów MMA jest już mniej. A wszystko to sprzedają ludzie, którzy mają szokujące słownictwo, którzy czasami wybili się na niszczeniu i wyzywaniu innych czy na patologicznych akcjach od których włos się na głowie jeży. Więc skoro większość zaakceptowała, że jakiś patologiczny zwierz ma prawo walczyć w MMA za tak grubą kasę, jakiej 80% polskich zawodników nigdy w życiu na oczy nie zobaczy... Jeśli większość środowiska MMA zaakceptowała freaki w takim właśnie, pełnym trzody i bezwzględności wydaniu, to za cholerę nie rozumiem za co ten ZELAZNAREKA miałby dostać bana. Zwłaszcza jak pokazałem wyżej, w dziale SPORTOWE MMA są userzy prezentujący znacznie niższy poziom i jakoś to tolerujemy, a sam ZELAZNAREKA jakoś wybitnie nie zyga do innych. Na chwilę obecną nikt nie dał mi żadnych argumentów za wyrzuceniem go oprócz tego, że jest wkurwiający.
Troszkę szkoda, że jednak nie spojrzałeś na więcej niż 10 ostatnich postów. Przykład: próbujesz jakoś odpowiedzieć do gościa, wdać się w normalną dyskusję dopytać o tok myślenia ale nie, znawca wszystkiego itd.. A w odpowiedzi otrzymujesz: JA JESTEM KRÓLEM TEGO DZIAŁU, JESTEM BOSSEM FRIKÓW.
Chyba nie bez powodu pół forum dodał do zablokowanych? Ale ok, wasze forum, wasze zasady. Chociaż skoro tyle osób zgłasza, że coś tu jest nie tak to pasowałoby się jakoś temu lepiej przyglądnąć.
Z drugiej strony czy to normalne, żeby człowiek w wieku 65+ jarał się rozrywką dla nastolatków bardziej niż one same? Oglądnij parę jego filmów na YT to zobaczysz, kogo gościsz na forum. Jak sam to oglądnąłem to z zażenowania musiałem przez pół godziny rozchodzić wstyd.
 
Back
Top