Fame MMA gala youtuberów

Fame to teraz drugie high leauge, żelka federation


Chodzą plotki że Hejter dostanie młodszego Malczyńskiego , więc też nuda jak cholera.


Już nie mogę się doczekać tych Cage F13 ,siedzę jak na szpilkach.

Japczan vs Pasut czy Nitro vs Unboxall ale to będą dymy.

This is art panie Rozpara

 
Last edited:
Rynek szeroki jak ta lala tylko freak federację boją się zrobić gwiazdy z sebixow gdzie w dzisiejszej erze zajmuje to 15 dni :(


Ja się przestawię tylko na galę i tyle.

Freak federacje już trochę istnieją i każdy się zorientował jak się ustawić, żeby się zastawić. Na czystym spontanie tam się nic nie dzieje. Za duże pieniądze. Każdy kalkuluje, żeby jak najdłużej pociągnąć przy korycie. I potem sobie skaczą z jednej federacji do drugiej licząc na łatwy zarobek. W końcu w socjal mediach można szybko wypaść z głównego nurtu, tym bardziej jak się ma w rubryce zawód wpisane "celebryta". Konfy to dla mnie strata czasu. Ostatnia rzecz, która mnie we freakach interesuje.
 
FAME MMA się powoli kończy, ale nie ze względu na brak widzów a wypuszczaniem takich starć jak Kwieciński vs Załęcki do konkurencji to raz, a dwa zatrudnianiem samych lalusiów i no-name'ów. To już Ferrari i Polak są konkret fighterami przy tych nowościach. :facepalm:
 
Ta , te spysińskie , konopskie , Nitry nie nadają się do freak fightu. 1 minuta pewnie to maks.

Serio ja nie widzę sensu w zakontraktowaniu takich ludzi ani konfowo ani sportowo.

Łysi chyba zapomnieli że jest target takich ludzi jak ja czy picks , że konfy śledzimy tylko dla dymów.
 
Last edited:
Ja przyznam Wam szczerze że w ogóle nie oglądam sportowych konf, może w całym życiu obejrzałem 2-3 bo szczerze lubię tylko ostre konfy i szkoda mi na to 1-3 godzin. Dlatego jeśli Fejm pójdzie w tą stronę już kompletnie to zrobię to samo i tu. HL2 już kompletnie odpuściłem. Czekam tylko na Cage w tym tygodniu Kwiecinski - Denis.
 
Fame już za długo to ciągnie, a tam ludzie idą dla kasy, a nie żeby robić dymy. Efekt świeżości już minął i tyle. Wprawdzie Zelażna Ręka prorokował, że freaki się nigdy nie skończą, ale widać zużycie materiału postępuje i Fame nie chce się cały czas ostro grzać tematu.
 
Fame już za długo to ciągnie, a tam ludzie idą dla kasy, a nie żeby robić dymy. Efekt świeżości już minął i tyle. Wprawdzie Zelażna Ręka prorokował, że freaki się nigdy nie skończą, ale widać zużycie materiału postępuje i Fame nie chce się cały czas ostro grzać tematu.

Fame się kończy bo nie ma dymów czy o co chodzi? Poszli właśnie po największych zasięgowo twórców internetowych, z wielkimi zżytymi społecznościami, w PL. Tylko Robert Lewandowski i ew Friz mogliby wynieść to jeszcze wyżej. Wszystko w swoim czasie. Rozbiją bank poraz kolejny i kolejny. 2022 i 2023 będzie ich i długo, długo nikt

lM6k9kqTURBXy9iYTRhY2I5ZDAyZGNmNDNjNDI1ODk1ZWE0YzZjMjU4MC5qcGVnkZMCzQNIzQQagqEwAaExAQ
 
Fame się kończy bo nie ma dymów czy o co chodzi? Poszli właśnie po największych zasięgowo twórców internetowych, z wielkimi zżytymi społecznościami, w PL. Tylko Robert Lewandowski i ew Friz mogliby wynieść to jeszcze wyżej. Wszystko w swoim czasie. Rozbiją bank poraz kolejny i kolejny. 2022 i 2023 będzie ich i długo, długo nikt

lM6k9kqTURBXy9iYTRhY2I5ZDAyZGNmNDNjNDI1ODk1ZWE0YzZjMjU4MC5qcGVnkZMCzQNIzQQagqEwAaExAQ

Ale mnie tam konfy w ogóle nie obchodzą, bo ich zwyczajnie nie oglądam :cool: Najwięcej w temacie biadolą ci, co narzekają, że nie ma dymów na konfie. A Fame to się miało skończyć jak Pawłowski odszedł. I jakoś się nie skończyło, a wielki macher Montana co miał zaorać Fame sam cenzuruje konfy. Niektórzy tu wciąż ganiają za własnym ogonem i udają, że im to się podoba? :lol:
 
Na WOŚP była licytacja ,, kolacja z Linkiewicz"


Kwota , za którą kupiono kolację to - 87 tysięcy złotych.

:wow:


Szykują się niesamowite konfy na tej F13.....


 
Last edited:
Debili jak widać nie brakuję

Ich nigdy nie będzie brakować. A freak MMA to problem świata nr 822906, więc to że 15 latek w Krakowie zobaczy sobie Kwiecinskiego w klatce mi osobiście lata.

Debile są bardziej groźni w dużo innych sektorach życia.
 
Back
Top