Fame MMA gala youtuberów

Mirosław jest zajebistym trenerem dla amatorów i średniozaawansowanych i jest masa dowodów na to, ale Majewski to niezły ananas. Prędzej czy później będzie kłótnia
z tymi amatorami, to bym mocno polemizował

słyszałem kiedyś, że właśnie początkujących ma totalnie w piździe i skupia się tylko na tych, z których ma flotę/honory na zawodach

poszedłem kiedyś sprawdzić, jeszcze za małolata, jak dopiero zaczynałem się interesować MMA - niestety, potwierdziło się w stu procentach, nie podszedł ani razu gdy ćwiczyliśmy technikę i wyraźnie sygnalizowałem, że potrzebuję pomocy trenera
 
z tymi amatorami, to bym mocno polemizował

słyszałem kiedyś, że właśnie początkujących ma totalnie w piździe i skupia się tylko na tych, z których ma flotę/honory na zawodach

poszedłem kiedyś sprawdzić, jeszcze za małolata, jak dopiero zaczynałem się interesować MMA - niestety, potwierdziło się w stu procentach, nie podszedł ani razu gdy ćwiczyliśmy technikę i wyraźnie sygnalizowałem, że potrzebuję pomocy trenera
tam pare osób od zera rozwinął od Jotki to jeszcze paru innych aż po Kołeckiego, ale ewidentnie chłop nie jest mistrzem zarządzania, nawet pewnie sobie nie określił ilu zawodników jest w stanie obskoczyć jako główny trener (Jocz zresztą też...). Przez PLMMA wpadł w niezłe długi, pewnie jeśli gdzieś koło 2004 wziął się budowanie związku MMA z wydawaniem licencji na bycie trenerem zawodowców itp., albo sieci franczyzowych to teraz nie miałby klubu, którego sala wygląda tak, że przypomina się WF w podstawówce na korytarzu :suchykarol:
Taki książkowy przykład człowieka, który nie spotkał na swojej drodze jakiegoś dobrego wspólnika, albo może jest zbyt kłótliwy. Chociaż po tym video kłótni z Oleksiejczukiem to Don Mirosław jest wyjątkowy spokojny. Raubo albo wielu amerykańskich trenerów byłoby mega ostrzejszych za takie teksty, a Ruscy to już w ogóle nie pierdolili by się w tańcu :korwinlaugh:
 
Jak ktoś woli zamiast spotkania się dupeczką, oglądnąć jakąś konfe z żelkami z YouTube to powinien się poważnie zastanowić nad swoim życiem i dokąd ono zmierza. Serio.
Dla mnie to nie jest jakiś problem bo dość często umawiam się z dziewczynami.
Widzę ze ty chyba rzadko dlatego to dla ciebie dziwne :lol:
 
Back
Top