Fame MMA gala youtuberów

Fakt, Soroko robił show, aż w finale sam zemdlał. We freakach Fame i HL już same ulizane sebixy, zero dymów i ogólnie nuda. Na The War przynajmniej nie ma żadnego udawania, choć wieje patolą na kilometr. No i jednak walka trwała 32 minuty, zwycięzca pojechał od razu do szpitala. Ten Soroko 10 lat siedział w pace, dopiero w lutym wyszedł :crazy:
10 lat odsiedział, a jeszcze 30 nie ma :lol:

@99picks nie ma chuja. Od jutra to będzie ulubiony zawodnik wujka @ZELAZNAREKA jak to zobaczy.
 
10 lat odsiedział, a jeszcze 30 nie ma :lol:

@99picks nie ma chuja. Od jutra to będzie ulubiony zawodnik wujka @ZELAZNAREKA jak to zobaczy.
U mnie już jest na liscie, najlepsze było jak darł mordę po walce,, dasz mi przynajmniej kurwa 5 koła ?”
Mistrz negocjacji xD
I takich zawodników nam trzeba a nie pizd co zamulają i jeszcze pierdola o szacunku.
 
Uniwersum ludzi The War i Gromdy i Fame ma wszystko tak ja Wam pisałem.

Tak w ogóle to dziwne że Gromda i The War nie robią konf bo to byłby hit internetu oraz zasięgi 100 razy większe ;)


Bokser Łukasz Janik o Fame.

 
Uniwersum ludzi The War i Gromdy i Fame ma wszystko tak ja Wam pisałem.

Tak w ogóle to dziwne że Gromda i The War nie robią konf bo to byłby hit internetu oraz zasięgi 100 razy większe ;)


Bokser Łukasz Janik o Fame.


A chuj z tym stypiarzem, tylko dymy.
:cmgkeepgoing:

oby wprowadzili więcej patologi na konferencje.
 
Wycinek gdzie Denis mówi o walce z Kwiatem na Fame 13 na zasadach K-1.

:antonio::antonio:

Cage i konfy to będzie ZŁOTO.


Przecież pisałem o tym wczoraj hehe właśnie na tym wywiadzie się wygadal.
Też twierdzę że konfy będą zajebiste, Alan się tam pewnie poczuje bo ochrona w razie czego zatrzyma Denisa.
 
Pp
Głowacki vs Kaniowski na F15








@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

To wszystko Wasza wina gnojki


Ludzie chcą oglądać patologie, 100 razy bardziej wole posłuchać wywiadu z Soroko niż z takim nudziarzem i stypiarzem jak Decowski.
Soroko pojawił się wczoraj, zrobił show i już każdy o nim gada a taki Decowski to nikt go nie zna bo jest zwykłym nudziarzem który pierdoli o szacunku itp.
 
Nie wiem kto to ten Głowacki ale ma rację co do Kaniowskiego


Były redaktor boxingnews pl kiedy boks był topem w Polsce a MMA w pieluchach. Sam często tam wchodziłem.

Teraz zarówno on jak i Leszek Dudek były redaktor bokser org bardzo często piszą o freak MMA. Znak czasów.
 
Last edited:
Były redaktor boxingnews pl kiedy boks był topem w Polsce a MMA w pieluchach. Sam często tam wchodziłem.
Boks w Polsce ?
:whodefuk:

ja widzę tu ból dupy tego redaktorka bo co by nie mówić to jednak wyświetlenia u Kaniowskiego się zgadzają.
Ostatnio kupił sobie Mustanga.
To jest biznes, lepiej zrobić wywiad z takim Soroko niż z takim stypiarzem jak Decowski.

Stypiarz decowski
6BD98BEC-7E5F-4755-BA29-007FAD406182.jpeg


SOROKO
D0279154-C2F4-4A4D-AF30-08C38B828070.jpeg

Jeden i drugi wywiad z tego samego kanału.

Dymy>Szacuneczek
 
Boks w Polsce ?
:whodefuk:


Tak.Wtedy nie było alternatywy i z braku laku żyło się boksem, ale umarł po walce Najman vs Pudzianowski.

Pamiętam te czasy jarania się Masternakiem czy Kosteckim w Polsce itp.

Akurat wtedy boks się jeszcze trzymał medialnie jako tako bo był Diablo, Szpila, Adamek , Wach ,Kostecki,Masternak.
 
Last edited:
Kiedyś jak MMA nie istniało to galę Wasyla to było mega święto w Polsce.

A kontrakt Masternaka z Saunderlandem z Niemiec to było giga wydarzenie.

Gdy wbiło KSW wtedy rzuciłem boks. I teraz oglądam może 2 walki w roku.
 
@99picks

Ja mam obecnie tak giga problem z boksem że 3 ostatnie rundy Kasjo-Wrzosek pominąłem i poleciałem do werdyktu jeśli mam być szczery.

Tak samo puściłem sobie Chisora-Usyk to wytrzymałem 1 rundę.

Boks stał się dla mnie za nudny.


To jest trochę tak jak oglądasz konfy Krychy z braku laku ale odkrywasz Murana czy Brodnicką i nie potrafisz już wrócić.
 
Last edited:
Skąd wiesz ?? Było gdzieś info ?
nie
chodzilo mi o to ze soroko i jego fejm wyjebal w trakcie gali dzieki internetowi a promocji gali bylo zero

soroko szybko powinien byc przechwycony przez frikowe federacje albo gromde i the war nic z jego wystepu nie ma oprocz zlego PRu ze to patologia (chociaz watpie zeby sie tym przejeli)

ci ludzie nie potrafia w promocje i majac produkt tysiac razy lepszy od fame czy hl nigdy nie beda mieli takiej sprzedazy
 
nie
chodzilo mi o to ze soroko i jego fejm wyjebal w trakcie gali dzieki internetowi a promocji gali bylo zero

soroko szybko powinien byc przechwycony przez frikowe federacje albo gromde i the war nic z jego wystepu nie ma oprocz zlego PRu ze to patologia (chociaz watpie zeby sie tym przejeli)

ci ludzie nie potrafia w promocje i majac produkt tysiac razy lepszy od fame czy hl nigdy nie beda mieli takiej sprzedazy
To fakt ze słabo promowali ta gale, sam bym nie wiedział ze jest gdyby mi ziomek nie powiedział.
Soroko w gromdzie tez się zmarnuje, powinni go wziąć do mmavip najlepiej.
 
To fakt ze słabo promowali ta gale, sam bym nie wiedział ze jest gdyby mi ziomek nie powiedział.
Soroko w gromdzie tez się zmarnuje, powinni go wziąć do mmavip najlepiej.
10 lat w zk powazny koles moze miec obiekcje do walki na gali z tymi wybrykami natury chyba ze liczy sie tylko siano to wtedy tak
 
Back
Top