Fame MMA gala youtuberów

To tylko świadczy o naszym zjebanym społeczeństwie... Fame chciało podbój robić Europy pojechali do UK i klapa :putinlaugh:
Pająk u Sarary powiedział, że tylko w Polsce odbywają się takie gówno gale. Na jednej czeskiej stronie MMA raz wrzucili właśnie karte Fame to Czesi zaczeli się śmiać i pytać kto to wogóle ogląda...a czemu tak pisali, bo już raz na ich Oktagon MMA chcieli wjebać walke youtuber-raperek, to ludzie zaczeli tak napierdalać na organizacje, że usuneli. Bez wątpienia Polacy to najbardziej nacja neandertalczyków w Europie:waldeklaugh:
Fantastyczne opisanie panującej rzeczywistości :tiphatb:

Wiadomo jaki jest target tego rynsztoku - upośledzone smyki którym wystarczy zapodać trochę wyzwisk i niedojrzałej błazenady by srały w pieluchy z radości, wystarczy poczytać "freakowe" działy na cohones by się przekonać że ci najmniej inteligentni jarają się tym demoralizującym cyrkiem jak dzieci. Smutnym faktem jest że dzisiejsza młodzież karmiona jest chłamem i bezwartościową papką naszpikowaną chorobliwą atencją i brakiem szacunku co niewątpliwie odbije się na społeczeństwie w przyszłości.
 
Last edited:
No nie wymienilem go , bo juz to zrobil user wyzej.


Klatka rzymska to byl strzal w 10. Dzis w rodzinie co nie zyja tym uniwersum mowili do mnie ,,ej jakis 50 latek bil sie w małej klatce , bo pisali w necie "

Poszlo daleko.
 
No nie wymienilem go , bo juz to zrobil user wyzej.


Klatka rzymska to byl strzal w 10. Dzis w rodzinie co nie zyja tym uniwersum mowili do mnie ,,ej jakis 50 latek bil sie w małej klatce , bo pisali w necie "

Poszlo daleko.
Moja matka po 50 też widziała gdzieś artykuł na onecie, że kraver został zdyskwalifikowany. Musiałem tłumaczyć o co chodziło w walce tego giganta.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda


Freak mma sport narodowy Polaków? Kto wie , kto
wie. Cholera jasna.


Wywiad z Tańcula na rocksach ma juz ponad pól miliona wejsc.

Z gosciem ktorego 2 latemu nikt nie znał.


To pokazuje szaloną siłe freak fightu. Mega zainteresowanie w blyskawicznym tempie no namem.
 
Last edited:
Fantastyczne opisanie panującej rzeczywistości :tiphatb:

Wiadomo jaki jest target tego rynsztoku - upośledzone smyki którym wystarczy zapodać trochę wyzwisk i niedojrzałej błazenady by srały w pieluchy z radości, wystarczy poczytać "freakowe" działy na cohones by się przekonać że ci najmniej inteligentni jarają się tym demoralizującym cyrkiem jak dzieci. Smutnym faktem jest że dzisiejsza młodzież karmiona jest chłamem i bezwartościową papką naszpikowaną chorobliwą atencją i brakiem szacunku co niewątpliwie odbije się na społeczeństwie w przyszłości.
Ich odbiorcami są tak zwane brajanki i julki. A co do ich fanów to zawsze, jak jakiś Polak walczy w UFC i jest na głównym kanale UFC oficjalne ważenie, to oni robią taki syf na chacie, że aż wstyd...
 
Czekoladka

Żadne Brajanki. Siedze we freakach od poczatku. To jest smieszny mit.

Juz wiele razy potrafilem tu wrzucac wpisy dziennikarzy politycznych , sportowców a nawet duchownych na luzie po 30,40.


Freak mma zaczyna wchodzić na potezny poziom zainteresowania.
Czekam jeszcze na Szpile to juz w ogole to pierdyknie na gigantyczną skalę.


A dlaczego tak sie dzieje ? Ich nie obchodzi youtuber , modelka czy inny koleś. Ogladaja to dla amatorskiej bitki jak Gromda.

Naprawde Wy za bardzo sie przejmujecie tak prostym fenomenem jak freak fright a to jesg proste jak budowa cepa. I jeszcze za smieszne 2 dychy.
 
Last edited:
Fame MMA to rozrywka przede wszystkim. Inne organizacje robia wszystko po lebkach. Jozwiak nagle zaczyna sie bic,zeby zarobic na niewyplacone gaze. Prezes organizacji sie bije. KSW robi 4 gale rocznie,gdzie zadna drabinka sie nie liczy i goscie z marszu bija sie o gowno-znaczacy pas.
Przy FAME jest rozrywka. Za to placa pieniadze. W KSW jak w wiekszosci spokeczenstwa w Polsce - zmula i caly czas jakies tworzenie legend z czasow prehistorycznych.
 
  • Like
Reactions: P69
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


Widze ze juz pewien komentator ktory pisal ze ,,woli isc z psem na spacer niz ogladac te g...o" Zaczyna lizac Fame.

Czyli 4 sciana rozbita jak nic.


Czekam juz tylko na ITC i mozna zamykać temat przeciwnikow Fejm w Polsce :)
 
Last edited:
Fame MMA to rozrywka przede wszystkim. Inne organizacje robia wszystko po lebkach. Jozwiak nagle zaczyna sie bic,zeby zarobic na niewyplacone gaze. Prezes organizacji sie bije. KSW robi 4 gale rocznie,gdzie zadna drabinka sie nie liczy i goscie z marszu bija sie o gowno-znaczacy pas.
Przy FAME jest rozrywka. Za to placa pieniadze. W KSW jak w wiekszosci spokeczenstwa w Polsce - zmula i caly czas jakies tworzenie legend z czasow prehistorycznych.
Jozwiak ostatecznie nie bije się z najmanem, chyba ze masz jakieś nowe info ?
 
Tomek Majewski bardzo mi imponuje idealnie się odnalazł w świecie MMA oraz Freak MMA. Jego wiedza i przygotowanie do wywiadów godne podziwu. Natomiast faktycznie Mateusz Kaniowski jakby trochę odpływa przerywa rozmówcą patrzy gdzieś w dal mam nadzieje, że to chwilowa niedyspozycja. Dla mnie dobra walka reporterów to Kaniu vs Turski albo Monika Laskowska vs ktokolwiek.
 
Oj oj, Turski opisujący fame jako gówno w kolorowym papierku miałby walczyć na Fame? I komentuje walkę Murana jakby przeżywał orgazm życia? : )
Śmieszne są te historie, ciekawe kiedy Juras wróci i zawalczy w Fame, przy okazji robiąc fikołki jak to nie nagina swoich zasad tym ruchem : )
 
  • Like
Reactions: osk
Wielu ludzi nie rozumie freakow, to jest rozrywka a nie sport . Cos jak wrestling w USA. Teraz może śmieszne porównanie ale zobaczycie za kilka lat. Sam oglądam od pierwszej gali, na której nikogo nie znałem. Pozdro dla tych co są od początku i nie negowali tego projektu tylko byli z ciekawości :)
 
To wszystko dlatego ze srodowisko sie kapneło , że to nowy nr 1 i lepiej szybko odwołać słowa za nim pociąg odjedzie i glupio bedzie pisac na tt o walkach Wacha , Szpilki czy innego Wrzoska. Jedrzejczyk i Gamrot tez juz w studiach , bo kto wie gdzie zawalczy sie po Ufc za fajne pieniadze w Polsce za 4 czy 5 lat.


Juras czeka pewnie na debiut Szpilki wiec juz sie wycofuje by nie było siary. ;)
 
Last edited:
Jestem ostatni do obrażania Fame MMA, oni i gromda to jedyne gale na które kupuje PPV. Porównanie do wrestlingu to bardziej chodziło o medialność, cała otoczke przed walkami, konferencje. Bo wiadomo ze walk na prawdę nie da się porównać do udawanych.
 
chyba snisz Wąsacz ledwo na Boxdela sie zgodzil :)


Nieoficjalna karta F13 na ten moment

Popek vs Tba/Muran/
Majewski vs Tba
Linkiewicz vs Way of Blonde
Nitro vs Tba
Sarius vs Tba
Kwieciński vs Tba.
 
chyba snisz Wąsacz ledwo na Boxdela sie zgodzil :)


Nieoficjalna karta F13 na ten moment

Popek vs Tba/Muran/
Majewski vs Tba
Linkiewicz vs Way of Blonde
Nitro vs Tba
Sarius vs Tba
Kwieciński vs Tba.
Majewski vs Platynov
Można wrzucić Tancula vs Muranski.
 
Majewski wchodził na Fame niczym Jan Błachowicz po powrocie do PL po walce z Reyesem. Kiedyś słyszałęm z Majewskim wywiad podczas gali KSW w którym mówił o hejcie do Akopa i o tym, że 3ma za Erko. Myślę, że Mirek mógłby Majewskiego przygotować na Akopa nawet w 3 miesiące. Kawul mógłby postawić jednak ulitamtum dla Akopa , że jeśli wygra to wypada z KSW bo w KSW tylko przegrywa.
 
Back
Top