Fame MMA gala youtuberów

Panowie o czym wygadacie o jakim szewcu? Wszystko zostało wyjaśnione na cage i Szeliga dzwoniłą i Zadora. Albo się interesujecie freakami albo kojarzycie Najmana i Popka.
nie obchodzi mnie szewcu i dalej nie musze wiedziec kim jest, tylko zaznaczam że strach przed wypadnieciem z 1 pietra na beton to nie jest wg. mnie cecha pizdeusza... raczej jakby sie ktos tego nie bał to mógłby być socjopatą
 
nie znam nawet tego szewca, ale czy lęk przed nagłym wylotem z conajmniej 5 metrów i to pewnie pyskiem na beton uważasz że jest porównywalne do starcia w klatce z sędzią i oponentem nastawionym na kase i lajki?
Spadles kiedyś z trzech metrów na krzaki czy byłeś wychowany hermetycznie w domu?
 
Spadles kiedyś z trzech metrów na krzaki czy byłeś wychowany hermetycznie w domu?
3 metry na krzaki albo ziemie to pikuś, nawet dla zabawy sie skakalo, ale jak chcialem wyskoczyc ze szkoly z 1 pietra na chodnik to jednak włączyło mi sie myślenie
 
Mordeczko tam krzaki były, 5 minut później jak szewczyk wypierdolił z tego balkonu to zadora wyskoczył z tego balkonu goniąc za oponentami. Nie wiem co mam ci dłużej tłumaczyć? Zaraz pierwsza walka , koro vs ryba. Dobrego wieczoru i oglądania. Z fartem
 
  • Like
Reactions: AKK
Myśle, że duży procent osób ma problem z oceną walki typowo bokserskiej. Marcin bił dużo celnych ciosów na głowę, lecz Kasjo uderzał w każdej rundzie dużo ciosów na korpus, conajmiej po dwa ciosy przy każdej kombinacji na czysto. Ilość ciosów celnych na pewno licząc ogół 6 rund jest po stronie Kasjo. Walka była bardzo równa jeśli chodzi o punktacje, lecz dla mnie minimalnie na korzyść Kasjusza.
 
Klatka 3x3 piękna sprawa więc oby częściej ja wykorzystywali. Nie tak to się miało skończyć. Zamiast dziada do wora a wór do jeziora będzie pierdolenia mitomanów ciąg dalszy
 
Klatka 3x3 piękna sprawa więc oby częściej ja wykorzystywali. Nie tak to się miało skończyć. Zamiast dziada do wora a wór do jeziora będzie pierdolenia mitomanów ciąg dalszy
kto by się spodziewał, że mityczna szczęka ŚWIĘTEJ PAMIĘCI WŁADKA MURAŃSKIEGO objawi się akurat w ten sposób
 
Ojjj jutro napiszę podsumowanie, dzisiaj na chłodno nie chcę mi się pisać... Krycha i Kasjo wygrali... zabrakło tylko Pana Jacka... Znaczy to Kasjo z Wrzodem powinien być maks remis xd
 
Najwięksi wygrani fame12? Według mnie szewcu bardzo fajnie się pokazał w stójce, dajcie mu teraz Hassana. Martirenti myślałem że padnie w pierwszej rundzie a stała na nogach do konca choć nie chciałbym jej już oglądać. Koro w debiucie dał fajna walkę. Dredziarz też fajnie się pokazał ale go przekręcili na werdykcie.
 
a muszę powiedzieć, że FameMMA mi imponuje. Widać, że nie oszczędzają na sędziach mimo że mogli powiedzieć że na cholerę sędziowie zawodowi do walk amatorów, szybko zdobyli masę sponsorów. Obsługa marketingowa, PRowa, produkcyjna. Nawet prawnie mają ładnie rozegrane kontrakty aby nie było takich akcji jak Gamrota gdzie kelner płakał po mediach jak go zawodnicy prześladują, albo straszył tego Turka karą 800 tys. EUR.
Plus mimo wszystko, że to nie było marzenie dla Boxdela i Goli są mniejszościowymi udziałowcami bo wiedzą, że pomysł pomysłem, ale czasami firmą musi kierować ktoś z doświadczeniem i warto dla rozwoju firmy mieć mniej udziałów.
Kawulski zrozumiał, że trzeba współpracować bo nawet można powiedzieć, że to KSW bardziej zyskuje niż Fame.

Redakcjo: a to jest w sumie dobre pytanie do KSW. Aziz Karaoglu miał taką ogromną karę zapłacić. Ciekawe czy ściągnęli albo czy sprzedali dług do firmy windykacyjnej .
 
No elo , wlasnie lyknalem
cala gale, mysle ze spokojnie 6 na 10 moge dac. Muran mnie roczarowal. Byla okazja by naruszyc Tancule a tam chyba nawet 2-3 ciosow , nie bylo.

Spodziewalem sie wiecej po Dredziarzu i Polaku w stojce.

Najlepsza walka dla mnie Szewcu vs Krycha.


Ogolnie coraz bardziej uwazam ze lepiej bawilbym sie na Fame K-1 bo 90 procent freaków tylko lezy na swoim rywalu w parterze a w K1 nie ma zmiluj.
 
Last edited:
Ziomki ktorych praktycznie nie widze w freakach. Nabili 800 postów w watku glownym o F12 ;0. Jasna cholera , szacun Krypto ;)
 
Back
Top