Fame MMA gala youtuberów

to jest 3x3... ja się nie zdziwie jak on coś odpierdoli takiego, że Tancula skonczy na SOR xd


Szczerze nie brałem pod uwagi skandalu ale teraz takie 50-50. Muran mega nabuzowany, gada coś często że on nie jest sportowcem więc ma wywalone itp.

Trzeba czekać , tym bardziej że Muran w swojej głowie ma że Tańcula upokorzył mu syna i żonę , a to w ciul odbiera rozum.


Czekamy.
 
Szczerze nie brałem pod uwagi skandalu ale teraz takie 50-50. Muran mega nabuzowany, gada coś często że on nie jest sportowcem więc ma wywalone itp.

Trzeba czekać , tym bardziej że Muran w swojej głowie ma że Tańcula upokorzył mu syna i żonę , a to w ciul odbiera rozum.


Czekamy.
Szpilka też powiedział, że kraver wygląda na niezrównoważonego psychicznie. Tańcula pewnie ma w głowie niezłe rozkminy, co będzie jak nie zdąży obalić dziadka.. Czy skończy tylko z palcami w oczy, czy mu kraver skręci kark.
 
Szpilka też powiedział, że kraver wygląda na niezrównoważonego psychicznie. Tańcula pewnie ma w głowie niezłe rozkminy, co będzie jak nie zdąży obalić dziadka.. Czy skończy tylko z palcami w oczy, czy mu kraver skręci kark.


Nie no do przesady że mu skręci kark XD.


Szminka już robi sondę ;)


 
Wtedy będą dymy i użytkownik @99picks będzie usatysfakcjonowany.
Ja będę tylko usatysfakcjonowany jeżeli Tancula zgodzi się na rewanż z młodym.
Jak pobije mu ojca to młody bankowo się odpali i będzie chciał zemsty.
To się nie skonczy w sobotę, jak to sobie Tancula wyobraża ? Ze pokona emeryta i to się zakończy ?
 
Ja będę tylko usatysfakcjonowany jeżeli Tancula zgodzi się na rewanż z młodym.
Jak pobije mu ojca to młody bankowo się odpali i będzie chciał zemsty.
To się nie skonczy w sobotę, jak to sobie Tancula wyobraża ? Ze pokona emeryta i to się zakończy ?
Ja liczę na skandal, że Tancula zostanie znokautowany np uderzeniem z bani. Wtedy Szeliga złoży od razu donos do prokuratury, a Gwóźdź zatańczy makarene w octagonie.
 
Ale bym padł ze śmiechu jakby pierwszy łokieć Jacy znokautował Tańcule.


@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


Myślicie że klatka rzymska to będzie częsty gość Fame MMA czy tylko 1 przypadek na 30 gali?
Raczej to drugie.
Ja liczę na skandal, że Tancula zostanie znokautowany np uderzeniem z bani. Wtedy Szeliga złoży od razu donos do prokuratury, a Gwóźdź zatańczy makarene w octagonie.
Jaca coś odjebie jutro, o ile zdąży.
 
Nie będę miał nic przeciwko jeśli Muran coś odjebie ma on u mnie przywileje za wszystkie dymy które nam dostarczył
Najman jest żałosny i nawet na f2f nie przyjechał (nie ma przywilejów)
 
Ciekawe czy przez Murana który ma 52 lata Fame się kapnie o co w tym wszystkim chodzi a nie zawala kartę w 90 procentach żelkami.

Przyszedł sobie męski facet po 50 z ulicy i zjadł wszystkie freaki zasięgowo w 1 rok.

Dawać więcej męskości Gole i Boxdile to będziecie mieć na każdym Cage po 1-2 mln a nie raz na ruski rok.


Moja propozycja 50 letni wujek Robert z Ełku ;)

 
Last edited:
Co sądzicie o mediatreningów zawodników, kto sprawił najlepsze wrażenie na was, a kto najgorsze?
Dla mnie na plus był mediatrening osób:
- Mateusz z fit lovers, eksplozywny, szybkie kopnięcia, dobra praca na nogach
- Ryba, dynamiczne haki na wątrobę, poprawił się znacząco w stójce od ostatniej walki
- Polak, stójkowo chyba najlepszy media trening ze wszystkich (no może oprócz Wrzoska)
Na minus dla mnie pokazali się:
- Martirenti i Zusje, to będzie zdecydowanie najgorsza walka.
- Andrzejewska, wszyscy gadają, że trenowała boks i jest faworytką w walce z Kamiszką, jakoś tego nie widzę i po mediatreningu to wątpię, w jej staż w boksie.
- Krycha, ogólnie jakiś drewniany on jest w tej stójce.

Ambiwalentne uczucia mam co do Wiewióra, stójka tragiczna, ale parter bardzo dobry, zresztą nawet Charzewski mówił, że w parter ma jak zawodowiec.
Błoński też dziwnie się rusza, jak na szczudłach jakichś, ciosy wyprowadza normalnie, nie podoba mi się po prostu jego movement, jest jakiś dziwny. No i jeszcze koksy jak to koksy, pokazali się tak, jak myślałem, że się pokażą, niczym nie zaskoczyli.
 
@Djuk94

Dociera do głowy że źle obstawiłes Błoński-Dredziarz ;) Pisałem Wam od miesięcy jaki będzie wynik.
Obniżona pozycja mnie martwi najbardziej. Ale wydaje mi się, że zakolak nie ma aż tak dobrego parteru i zapasów, więc tam go stłamsi Błoński. Ale dredziarz w stójce będzie niebezpieczny.
 
Walka Boxdela ma być w każdej sytuacji jaki by nie był wynik walki Wrzosek vs Kasjo.

Do tego ma trwać 2 lub 3 rundy jednak a nie 1 jak było ustalone wcześniej.

Ale to będzie hit :lol:

Coś czuję że Boxdel dostanie 2-3 dobre buły i klepnie w siatkę.
 
Ciężki przypadek



generatorTmp.php
 
Nie będę miał nic przeciwko jeśli Muran coś odjebie ma on u mnie przywileje za wszystkie dymy które nam dostarczył
Najman jest żałosny i nawet na f2f nie przyjechał (nie ma przywilejów)


A ja będę miał. Muran wyleci z uniwersum freaków i znów będziesz musiał żyć jakimiś Krychami z braku laku. Niech on da normalna walkę dla nas fanatyków freak fightu to jedyna słuszna rzecz.


Ja już czekam na konfe Muran vs Popek. Jakie tam pociski poleciały dziś w stronę Popka to Ferrari i Kasjo 8 konf razem by potrzebowali.


Dawaj Muran!!!
 
Last edited:
Były redaktor bokser org - Leszek Dudek pod wrażeniem Jacy.


Z tym Solarskim się zgadzam. Muran to taki Vibe lat 80-90 a nie te nażelowane ludziki z rocznika 2000 przypominające dziewczyny i dlatego ma taki hype.

 
Ciekawe czy przez Murana który ma 52 lata Fame się kapnie o co w tym wszystkim chodzi a nie zawala kartę w 90 procentach żelkami.

Przyszedł sobie męski facet po 50 z ulicy i zjadł wszystkie freaki zasięgowo w 1 rok.

Dawać więcej męskości Gole i Boxdile to będziecie mieć na każdym Cage po 1-2 mln a nie raz na ruski rok.


Moja propozycja 50 letni wujek Robert z Ełku ;)


Akurat tak, mądre słowo powiedziałeś.
Szacun pełny :)
 
Chłopaki pamiętacie jak pisałem , że Donek to farmazoniarz. Już miał wypi... z Fame/wczorajszy Cage/ a właśnie ubił deala że jak nie znokautuje Boxdela do 1 rundy to wyjdzie z nim w MMA w 2022 roku.

I tak to właśnie jest :lol: To drugi Najmano-Ferrari.

:cool:
 
Back
Top