Fame MMA gala youtuberów

Pod kątem freak fightu i dymów diabolicznie wypadł wspaniale , ale na chłodno. Czy Wrzosek którego swędziała ręka do Msciwuja bo pomylił go z Kornikiem nie było słabe ? No sorry trochę było. I mówimy tu o zawodowcu z KSW.
Przecież widać że Wrzosek cisną beke z tej sytuacji. Na początku może rzeczywiście się zagotował ale później widać że się sam dobrze bawił. Gdyby Mściwuj tylko pomylił go z Kornikiem to jestem pewny że nic by sobie z tego nie zrobił. Bardziej chodziło o to pytanie do Kasjo czy czuł że jest obsrany.
 
Przecież widać że Wrzosek cisną beke z tej sytuacji. Na początku może rzeczywiście się zagotował ale później widać że się sam dobrze bawił. Gdyby Mściwuj tylko pomylił go z Kornikiem to jestem pewny że nic by sobie z tego nie zrobił. Bardziej chodziło o to pytanie do Kasjo czy czuł że jest obsrany.


Ty oglądałeś to samo co ja. Wrzosek po Korniku się ostro wk....l. mówił coś o złym przygotowaniu Msciwuja i najchętniej rozwaliłby go w klatce. Jeszcze mówił że wytrzyma tu góra maks 5 minut bo tak ostro go wk...l Msciwuj. Nawet gadał aby go zwolnić itp.

@panpan

To jest freak fight. Ja nie wykluczam niczego. Dlatego kocham te zjawisko bo nie ma ograniczeń.
 
Ty oglądałeś to samo co ja. Wrzosek po Korniku się ostro wk....l. mówił coś o złym przygotowaniu Msciwuja i najchętniej rozwaliłby go w klatce. Jeszcze mówił że wytrzyma tu góra maks 5 minut bo tak ostro go wk...l Msciwuj. Nawet gadał aby go zwolnić itp.

@panpan

To jest freak fight. Ja nie wykluczam niczego. Dlatego kocham te zjawisko bo nie ma ograniczeń.
Ta dziennikarka Laskowska nie raz w wywiadzie z Wrzoskiem coś pojebała i sam Marcin się z tego śmiał. Do tego nie raz mówił że jest jej fanem. Tutaj Mściwuj odjebał z tym pytaniem o obsraniu więc do końca była gęsta atmosfera a to że pomylił go z Kornikiem Wrzosek wykorzystał aby go skompromitować że jest nieprzygotowany.
 
Ta dziennikarka Laskowska nie raz w wywiadzie z Wrzoskiem coś pojebała i sam Marcin się z tego śmiał. Do tego nie raz mówił że jest jej fanem. Tutaj Mściwuj odjebał z tym pytaniem o obsraniu więc do końca była gęsta atmosfera a to że pomylił go z Kornikiem Wrzosek wykorzystał aby go skompromitować że jest nieprzygotowany.

No właśnie. Dlatego tam nie było spokojnego Wrzoska. On był mocno wnerwiony pod koniec. Mściwuj był bliski dostania liścia.
Pod koniec Wrzosek nawet nie patrzył na niego tylko w kamerę bo tak się ostro wk...ł.
 
Piękne ukazanie krypto w 1 obrazku. Dziennikarz polityczny Majewski atakuje Turskiego




ALE

Też się tym interesuje dla ,,beki"






Krypto to największe pośmiewisko jakie stworzyło freak fighty.Jak oni się sami orają to ja pitolę.

To takie Jeffrey i jemu podobni. Go ..o , brak szacunku , ale oglądam i znam wszystko bo ,,oglądam dla beki":putinlaugh::korwinlaugh::mjsmile:
 
Last edited:
Piękne ukazanie krypto w 1 obrazku. Dziennikarz polityczny Majewski atakuje Turskiego




ALE

Też się tym interesuje dla ,,beki"






Krypto to największe pośmiewisko jakie stworzyło freak fighty.Jak oni się sami orają to ja pitolę.

To takie Jeffrey i jemu podobni. Go ..o , brak szacunku , ale oglądam i znam wszystko bo ,,oglądam dla beki":putinlaugh::korwinlaugh::mjsmile:

Tak jak pisałeś kiedyś. Srasz na tenisa, to nawet nie wchodzisz nigdzie na żadnego wpisy, bo masz to gdzieś. A Ci muszą tu wejść i napisać swoje gówno warte zdanie, ze "patologia" itd.
 
Tak jak pisałeś kiedyś. Srasz na tenisa, to nawet nie wchodzisz nigdzie na żadnego wpisy, bo masz to gdzieś. A Ci muszą tu wejść i napisać swoje gówno warte zdanie, ze "patologia" itd.


Bo to p ..dy które stoją w szpagacie. A tak naprawdę jarające się freakami. To są krypto. Tylko przed lustrem boją się powiedzieć sobie prawdę.


Oni są tacy sami jak my , tylko my jesteśmy po coming outach.
 
Bo to p ..dy które stoją w szpagacie. A tak naprawdę jarające się freakami. To są krypto. Tylko przed lustrem boją się powiedzieć sobie prawdy.


Oni są tacy sami jak my , tylko my jesteśmy po coming outach.
Ja nie musiałem robić żadnego comingu. Widziałem praktycznie wszystkie frikfajtowe walki i gale w tym kraju od Pudziana, Burneiki, Ozdoby aż po MMA VIP i HIGH.
 
Ja nie musiałem robić żadnego comingu. Widziałem praktycznie wszystkie frikfajtowe walki i gale w tym kraju od Pudziana, Burneiki, Ozdoby aż po MMA VIP i HIGH.


Ja to samo. Tyle krypto się z tym gryzą nawet całe życie i to jest zabawne. ;)

Tu już na tym forum mam w ciul takich historii a potem wchodzę w zakłady i Ci sami co piszą że jak to można oglądać. Skurczybyk wszysciutko wie kto z kim walczy i jakie ma atuty itp.


Obecnie chyba nic mnie w necie tak nie bawi jak krypto fani freak fightów.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Z ciekawości kiedyś zajrzałem w Hyde park , bo tam w ogóle nie siedzę i widziałem tam nagonkę na ten dział freak mma , ale nie bój się wszystko skubańce wiedzą kiedy i jaka gala się odbywa ;)

Prawda jest taka że freak galę nie zarabiają na Nas. Oni zarabiają na krypto którzy sobie w tajemnicy wykupują
ppv ,, dla beki" ;)
 
Piękne ukazanie krypto w 1 obrazku. Dziennikarz polityczny Majewski atakuje Turskiego




ALE

Też się tym interesuje dla ,,beki"






Krypto to największe pośmiewisko jakie stworzyło freak fighty.Jak oni się sami orają to ja pitolę.

To takie Jeffrey i jemu podobni. Go ..o , brak szacunku , ale oglądam i znam wszystko bo ,,oglądam dla beki":putinlaugh::korwinlaugh::mjsmile:

Przecież Kanał Sportowy jest patronem medialnym FAME MMA. Ten Majewski to musi być niezły przygłup.
 
Kasjusz będzie chlał na afterku z Wrzoskiem
Umiem czytać ludziom w myślach
Zobaczycie :redford:
A i Boxdel nawet w MMA przejebałby z Kasjuszem :redford:
 
Kasjusz będzie chlał na afterku z Wrzoskiem
Umiem czytać ludziom w myślach
Zobaczycie :redford:
A i Boxdel nawet w MMA przejebałby z Kasjuszem :redford:


W SW jest dużo reżyserki ale Wrzosek i Donek w życiu nie pójdą razem na after. To nie Polak vs Ferrari gdzie tam jest sporo reżyserki.
 
Back
Top