Fame MMA gala youtuberów

F2F Kasjo vs Boxdel będzie piękny , Kasia go ostro tam jedzie.

W ogóle Kasjo w pewnym momencie powiedział
,, pokonam Wrzoska i wypier...lam z tego go...a/chodziło o Fame/
 
E3417D58-9507-4C5E-960B-A53459A6994F.jpeg

wyswietlenia wrzoska on chyba jest najmniej popularnym czlowiekiem na tej gali a walczy w main evencie
 
Brakuje w tym uniwersum Akopa. Obserwuje insta stories jego żony i okazuje się , że chonika już jest , że bawi sięz pisekami gra w ps5. I wierzcie mi to jest jedyny koleś , który miał jaja walczyć z Kołeckim i Erko Junem. Nie no koniec żartów. Transfer do KSW to typowe lose lose dla obu stron. Jego miejsce jest w Fame mma.
 
Wrzosek AKop w mma kategoria open w następnej walce i Wrzosek walczy przez pierwsze 30 sek bez gardy oraz możliwości zadawania ciosów.
 
Kasjo ładnie zniszczył Boxdela, już po minucie go zagiął jak zapytał czy weźmie z nim walkę.
 
Kasjo się dla mnie poniżył. Boxdel powiedział do niego jeb...AC cię i pokazał mu faka a ten mu piątkę przybił za rekord Cage a. Haha.

A gada że nie boi się ani trochę Boxdela.

Farmazon
 
Wrzosek vs Kasjo dużo lepszy Cage.

Boxdel vs Kasjo - czyli jeden nie chce zrobić krzywdy drugiemu bo jeden i drugi obsrany drugiego.

A Kasjo taki zasadowiec że przybija piątki z chłopem który mu przed oczy pokazał faka i mówi je...AC cię, ale trzeba się przymilac do właściciela i złamać potężnie kręgosłup.
 
Mnie to szczerze powiem Wam że zaskakuje mega że Mamed był na HL1 a teraz będzie na F12.

Ja bym już wcześniej Blachowicza obstawiał na freak gali.
 
Chłopaki takie pytanie skoro u nas freak fighty są szalone, więc nie uznaje tego pytania za szalone ;)

@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda


Kto waszym zdaniem wygrałby w walce np Norman Parke vs agresywny owczarek niemiecki ?
Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę ale jesteś NAJŻAŁOŚNIEJSZYM użytkownikiem tego forum. Zastanawiam się co za tarzany cię wychowały ::really::
 
Back
Top