Fame MMA gala youtuberów

Szczerze nic nie miałem do Wrzoska ale dla mnie słabo wypadł w sytuacji z Msciwujem. A już ten atak szału że Msciwuj pomylił że to Kornik walczył z conorem a nie on to wyszedł trochę taki mało inteligentny Sebix z bloku. Myślałem że Wrzosek ma UJ więcej luzu.

Serio miałem taki moment że myślałem że Wrzosek mu liścia sprzeda.
 
Bombel zapowiadał, że zrobi wszystko i zmiażdży go psychicznie po czym przychodzi i mówi że kasjo wyląduje w połowie karty walk po porażce i wyciąga jakąś akcję z pasem odchudzającym no mega się przygotował :juanlaugh: Mógł wziąć walkę w mma na 13
 
Bombel zapowiadał, że zrobi wszystko i zmiażdży go psychicznie po czym przychodzi i mówi że kasjo wyląduje w połowie karty walk po porażce i wyciąga jakąś akcję z pasem odchudzającym no mega się przygotował :juanlaugh: Mógł wziąć walkę w mma na 13
I jeszcze dostanie wpierdol w sobotę xD
 
Myślałem ze format Don Kasjo już się wyczerpał ale dzisiaj zrobil niesamowite show i kolejny rekord pobity, przez większość czasu gada głupoty ale ma też sporo racji co do ludzi

Idealny komentarz pod cagem na youtube.

Trzeba powiedzieć jasno... Stary Murański, starym Murańskim...

Don Kasjo to po prostu Król i Knur tej organizacji xd.
Jak będzie walka z Boxdelem to przebiją wszystko, ale myślę, że zrobią to w MMA na 13 xd
 
boxdel musi sie modlic zeby wrzosek znokautowal kasjo znokutowany zawodnik nie moze walczyc po chwili nawet w takim cyrku jak fame ale szansa na nokaut jest bardzo mala
 
kasjo dzis byl nie do rozjebania na slowa on by przegadal nawet starego murana 3 godziny punktowal tych debili wrzoska boxdela i nitrozyniaka xD
Kasjo to mitoman. Do Wrzoska gada że nie wytrzyma jego tempa i wygra do trzeciej rundy a przy zakładzie z Boxdelem za argument podaje że będzie zmęczony po sześciu rundach walki. Tak samo z tym scamem który reklamował się gubi. Jak Boxdel gada że wszyscy trenerzy mówią że to gówno to on pyta się go czy sam to wypróbował. Z kolei on za argument używa że jego kumpel Sasha twierdzi że to działa. W potyczce z Nitro może wypadł dobrze i to by było na tyle.
 
Szczerze nic nie miałem do Wrzoska ale dla mnie słabo wypadł w sytuacji z Msciwujem. A już ten atak szału że Msciwuj pomylił że to Kornik walczył z conorem a nie on to wyszedł trochę taki mało inteligentny Sebix z bloku. Myślałem że Wrzosek ma UJ więcej luzu.

Serio miałem taki moment że myślałem że Wrzosek mu liścia sprzeda.
Dlaczego słabo wypadł? Przecież nie od dziś wiadomo że ten Mściwojewski to zwykły pozer. Pamiętam jak na którejś konfie nie pozwolił Ferraariemu wyjaśnić sytuacji z tym złodziejem łańcuch tylko pierdolił że to nie sala sądowa i to jest słowo przeciwko słowu. Mimo że był świadek tej sytuacji a pozwolił się temu złodziejowi wypowiadać przez dobre 10 minut.
 
Jeśli chodzi o wątek czy Kasjo zamiata czy nie to dla mnie to zwykły farmazon co zmienia zdanie co 1 minutę on po prostu strasznie żywiołowo drze mordę i dlatego robi taki hype wobec swojej osoby ;)


Tylko z ostatnich dni. Influ to dzi...ki bo wszystko reklamują , a sam to robi. Na relacjach live nawet kupił te dziecinne koło do kręcenia co jest modne u youtuberów. Wyśmiewal Najmana że kończy 100 razy karierę a robi to samo. A na koniec najlepsze powiedział wczoraj parę razy że nigdy nie da się obrażać a Boxdel pokazał mu faka i powiedział ,,jeb ..c cię " po czym później zbija z nim piątki.

To jest ten sam typ jak Ferrari czy Najman , zwykły farmazon.
 
Last edited:
Ciekawe czy wielki farmazonik dotrzyma słowa. Przypominam wczoraj padło
,, Pokonam Wrzoska i wyp....am z tego gówna " /chodziło o Fame/


 
Last edited:
Boxdel mówi , że niewykluczone że Tańcula vs Murański będzie walką wieczoru bo będą musieli instalować nowa klatkę na ten pojedynek.

Boxdel vs Kasjo ma trwać tylko 1 rundę.
 
Myślałem ze format Don Kasjo już się wyczerpał ale dzisiaj zrobil niesamowite show i kolejny rekord pobity


Jak format Donka może się wyczerpać jak w tej organizacji w necie pisze się że Krycha to obecnie nr 3 giga zadymiarz Fame.

To nie tyle że Kasjo jest boski , on po prostu jest boski na tle mało wyrazistych ludzi gdzie w Fame ich od zaj....ania.

W uniwersum konfowym Jerrego Springera czy Gromdy nie lapałby się pewnie do pierwszej 80.
 
Jeden człowiek by ich pozmiatał gadką jest to niejaki AKop. Z Akopem nie byłoby by miękkiej gry obrażania piesków jego czy rodziny. Jeśli Donek by się czepiał, żę AKop to pantoflarz i choinkowicz albo kwiaciarz to dostałbym po prostu kolano na łęb.
 
Uważam że karta F12 to jedna z najciekawszych w historii.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


W związku z tym


1. Czy sądzicie że wielka jak koń Andrzejewska zostanie obalona przez Szpilkę ?

2. Kto wygra w stójce jeśli Wiewiór NIE obali Polaka ?

3. Czy Dredziarz jako świetny gimnastyk wykona salto w tył gdzie wali nogami podbródek Błońskiego i ten pada , albo wejdzie mu szybko na plecy i usiądzie przy czym będzie dusił nogami jak w filmach akcji ?

4. Czy widzicie szanse że Muran nie da się obalić Tańculi?
 
Uważam że karta F12 to jedna z najciekawszych w historii.

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks


W związku z tym


1. Czy sądzicie że wielka jak koń Andrzejewska zostanie obalona przez Szpilkę ?

2. Kto wygra w stójce jeśli Wiewiór NIE obali Polaka ?

3. Czy Dredziarz jako świetny gimnastyk wykona salto w tył gdzie wali nogami podbródek Błońskiego i ten pada , albo wejdzie mu szybko na plecy i usiądzie przy czym będzie dusił nogami jak w filmach akcji ?

4. Czy widzicie szanse że Muran nie da się obalić Tańculi?
1. Nie.
2. Wiewior mimo wszystko.
3. Dostanie oklep od Kacpra.
4. Niestety nie, chociaż całym sercem jestem jutro #teamKraver.
 
Dlaczego słabo wypadł? Przecież nie od dziś wiadomo że ten Mściwojewski to zwykły pozer. Pamiętam jak na którejś konfie nie pozwolił Ferraariemu wyjaśnić sytuacji z tym złodziejem łańcuch tylko pierdolił że to nie sala sądowa i to jest słowo przeciwko słowu. Mimo że był świadek tej sytuacji a pozwolił się temu złodziejowi wypowiadać przez dobre 10 minut.


Pod kątem freak fightu i dymów diabolicznie wypadł wspaniale , ale na chłodno. Czy Wrzosek którego swędziała ręka do Msciwuja bo pomylił go z Kornikiem nie było słabe ? No sorry trochę było. I mówimy tu o zawodowcu z KSW.
 
Bombelek mowi, że walka z don osrańcem oczywiście w boksie i prawdopodobnie 1 runda.


Bać się Boxdela w mma to serio nie wiem kim trzeba być. On chyba tylko z 6 latkiem wyjdzie w MMA.


Jak obstawialbys Szeliga vs Murańscy w rzymskiej klatce, bo Szeli chce takiego pojedynku?
 
Last edited:
Back
Top