Fame MMA gala youtuberów

Kurde. Oglądanie z kumplami emocjonując się walkami i kibicując swoim faworytom to nie do porównania.


A widzisz każdy jest inny. Ja mam tak że obejrzeć z kimś mogę tylko polski film który mam w h.. czy jakiś kabaret.

Sport i zagraniczny film na którym mi zależy , uwielbiam oglądać sam, bo tracę uwagę przez 2 osobę i nie mam pełni skupienia.


Nie wyobrażam sobie np obejrzeć takiego Squid Game w 5 osób.
 
Last edited:
Jak ja mam oglądać coś na żywca jak ja na YT oglądam wszystko na minimum x 1 75 ;)

Właśnie zaraz odpalam ważenie , bo na żywca za wolno.
 
Po kolei:
Parke,
Mańskowski,
Wrzosek w FameMMA.

Komu bardziej zależało i kto więcej zyskuje? FameMMA czy KSW?
KSW potrzebuje kibiców FameMMA czy na odwrót?

Doczekamy się Pudzianowskiego w FameMMA?
 
Po kolei:
Parke,
Mańskowski,
Wrzosek w FameMMA.

Komu bardziej zależało i kto więcej zyskuje? FameMMA czy KSW?
KSW potrzebuje kibiców FameMMA czy na odwrót?

Doczekamy się Pudzianowskiego w FameMMA?
Cytując klasyka wilk syty i owca cała. FAME dobrze płaci zawodnikom, buduje im zasięgi + płacą KSW za ich występy.

Raczej nie, Mario już niedlugo skończy. Chociaż z Piechowiakiem czy Radzikowskim bym go zobaczył.
 
Ale ten Wardęga jest łasy na hajs , przecież on k...a kuleje, a jeszcze F12 chce obskoczyc.


Ferrari co zrobił , mistrz XD
 
Prawda jest taka że Ferrari jest najlepszym nabytkiem ze strony freak jeśli chodzi o promocję, nawet jeśli jego poziom jako zawodnika jest marny :fjedzia:
Właśnie obejrzałem walkę z Wiewiórem... ten ferrara to imbecyl, wiatraki wali i tyle. Liczy tylko ze cos wpadnie i skonczy walke. Wiewior go wysmiał! Daje dla ferrary jeszcze max. 2 walki i sie ludziom przeje
 
Właśnie obejrzałem walkę z Wiewiórem... ten ferrara to imbecyl, wiatraki wali i tyle. Liczy tylko ze cos wpadnie i skonczy walke. Wiewior go wysmiał! Daje dla ferrary jeszcze max. 2 walki i sie ludziom przeje
Umiejętności ma słabe ale ludzie i tak nie dla walek go oglądaj, ewentualnie tych poza klatką :muttley:
 
Właśnie obejrzałem walkę z Wiewiórem... ten ferrara to imbecyl, wiatraki wali i tyle. Liczy tylko ze cos wpadnie i skonczy walke. Wiewior go wysmiał! Daje dla ferrary jeszcze max. 2 walki i sie ludziom przeje


Akurat zawodowiec od freaka w tym aspekcie sie nie różni.

Ferrari nie jest idealny ale 150 razy bardziej wolę jego walki niż Araba który zrobi tu 15-0 leżąc na nich 9 minut plackiem.


Polak i Ferrara dają najlepsze walki w Fame.
 
Walki też ma fajne. Dobrą cepeliadę dobrze się ogląda. Na pewno lepiej niż amatorów punktujących i bojących się dostać cios.
Tylko że jego cepeliadę nawet dobrą nie można nazwać bo pruje powietrze, wpadnie raz na 100, wygląda to też średnio bo wali je z przerwami :fjedzia:

Śmieszny farmazeusz ale ciekawym bijokiem bym go nie nazwał
 
Tak szczerze gdyby nie Ferrara to nuda wiało by w uniwersum Fame.

Jak się poczyta neta to Kasjo ciekawi ludzi tyko na konfach , bo w d mają jego walki.

Wiec po prawdzie po Ferrarim ,dziś najlepsza rozrywkę daje w octagonie Polak czy Wiewiór , ale umówmy się nie są tak bezczelni w marketing jak Ferrari.
 
Tak szczerze gdyby nie Ferrara to nuda wiało by w uniwersum Fame.

Jak się poczyta neta to Kasjo ciekawi ludzi tyko na konfach , bo w d mają jego walki.

Wiec po prawdzie po Ferrarim ,dziś najlepsza rozrywkę daje w octagonie Polak czy Wiewiór , ale umówmy się nie są tak bezczelni w marketing jak Ferrari.
Kasjo jest tak odklejony i fałszywy, że nie czaję skąd na niego hajp. Miał odejść z internetu po porażce z Parke. Oczywiście kłamie, że nie przegrał i zgrywa głupa.
 
@Janusz Sram

Najgłośniej jest w Fame o Ferrarim i Kasjo. Dziwny zbieg okoliczności co?

A teraz pomyśl sobie kto drze się najwięcej na konfach :cool:

Bycie w SW na topie to bułka z masłem.
 
Boxdel co za jebana parówa bez honoru, po raz kolejny wyszło szydło z worka. :mjsmile:
 
Błoński jaki cwaniaczek poćwiczył kilka miesięcy i odpycha 45 kilowca

Pojechali z nim na insta
05C010CF-3D8B-4643-BE84-C04346E6B0A8.jpeg
 
Back
Top