Fame MMA gala youtuberów

Kanał Sportowy robi studio przed ważeniem Fame mma.


Ciekawe jak to będzie wyglądać :lol:






Czyżby HL podpisywał ich tylko na 1 walkę, że Japczan już w Fame a ten gotów za dobrą kase wejść w miejsce Boxdela....




1633084812381.png
 
Last edited:
@Droni

Nie ma fenomenu Kasjo. Po prostu osoby w tej federacji są tak miękkie , że tu Krycha często jest nr 3 jako zadymiarz. To jest cały fenomen Kasi.

Byle inny krzykacz miałby dziś jego fejm.

A tym boksem sobie tylko niszczy status bo w 90 procentach nikogo , dlatego ostatnio sam Boxdel powiedział że taka prawdziwa gwiazdą Fame nie jest Kasjo tylko Ferrari.

I ja się z tym zgadzam , że to dziś największy wygrany Fame.

Te wystąpienie ostatnie z władcą piekieł marketingowo 10 na 10.


Prawda jest taka że gdyby nie konfy to Kasjo można wyoutowac.
tylko władca piekieł pewnie spali się już w walce z Filipkiem heh :D
 
Kochani jako że w 1972 wygrałem ogólnopolski konkurs matematyczny , pamięć zawsze była moją mocną stroną.

Jako że jesteśmy przed F11 chce zrobić małe podsumowanie , nieraz często czytam tu jak to nas mało, a prawda jest taka że freak mma rozwinęliśmy pięknie i uczyniliśmy potęgą.

Tylko na szybko @messifc @99picks @ziomeq @Assocati @Droni @chaoz @Ludwiczek @Vassago @Dawid _Ozdoba-Legenda @Djuk94 @Janusz Sram @cholou92 @DONTOLIVER @panpan @HardyTC @mayster @Cannavaro @VanZant @GroszMC @Genowefa Pierozek @Bezimienny . To tylko niektóre nazwiska które wzbogaciły ten piękny sport.

Teraz pozwólcie , że zademonstruje filmy podsumowujący tą trudną wyprawę przez lata

Początki gdy domagaliśmy wolności dla dla freaków.




Proces od wyśmiania do stania się giga potęgą




ZWYCIESTWO.


Chłopaki dziękuję

:applause::applause::applause::applause::applause::applause::jon::jon::jon::jon::kis::kis::kis:

Zrobiliśmy to.
 
Kochani jako że w 1972 wygrałem ogólnopolski konkurs matematyczny , pamięć zawsze była moją mocną stroną.

Jako że jesteśmy przed F11 chce zrobić małe podsumowanie , nieraz często czytam tu jak to nas mało, a prawda jest taka że freak mma rozwinęliśmy pięknie i uczyniliśmy potęgą.

Tylko na szybko @messifc @99picks @ziomeq @Assocati @Droni @chaoz @Ludwiczek @Vassago @Dawid _Ozdoba-Legenda @Djuk94 @Janusz Sram @cholou92 @DONTOLIVER @panpan @HardyTC @mayster @Cannavaro @VanZant @GroszMC @Genowefa Pierozek @Bezimienny . To tylko niektóre nazwiska które wzbogaciły ten piękny sport.

Teraz pozwólcie , że zademonstruje filmy podsumowujący tą trudną wyprawę przez lata

Początki gdy domagaliśmy wolności dla dla freaków.




Proces od wyśmiania do stania się giga potęgą




ZWYCIESTWO.


Chłopaki dziękuję

:applause::applause::applause::applause::applause::applause::jon::jon::jon::jon::kis::kis::kis:

Zrobiliśmy to.

Brawo, to zaszczyt być tu w elicie.
:conorsalute:
 
Tylko na szybko @messifc @99picks @ziomeq @Assocati @Droni @chaoz @Ludwiczek @Vassago @Dawid _Ozdoba-Legenda @Djuk94 @Janusz Sram @cholou92 @DONTOLIVER @panpan @HardyTC @mayster @Cannavaro @VanZant @GroszMC @Genowefa Pierozek @Bezimienny . To tylko niektóre nazwiska które wzbogaciły ten piękny sport.
Nie zapominaj o @Aliibaba
Ojciec-założyciel tematu o freakach, prześladowany przez redakcję i innych forumowiczów, do śmierci (forumowej) wierny swoim ideałom. Cześć jego pamięci! :jon:
 
Miły Pan wydaję się taki bardziej żywiołowy, energiczny co nie boi się napierdalać a przeciwnik tak samo jak on amator totalny, Danny Ferreri mimo, że wskoczył na ostatnie chwilę i mało okazji miał do treningów miał tam konflikt z Wardęgą z tego co wiem i może na nim tą złość wyładować i zasypywać go ciosami a Sylwek ma dość mocną kontuzje kolana a walczą w boksie a nie pokazał poprzednio totalne nic, i Mixer po prostu fajny kurs obaj sprzed komputera wyszli i chłop wychodzi bez presji totalnie. To tak oczywiście na luźno przemyślenia poczekać trzeba na MT
 
Nie zapominaj o @Aliibaba
Ojciec-założyciel tematu o freakach, prześladowany przez redakcję i innych forumowiczów, do śmierci (forumowej) wierny swoim ideałom. Cześć jego pamięci! :jon:


Początek tego tematu jest magiczny.

,,Padnie " ,,nikt nie będzie oglądał" ,,maks 2 lata"

A teraz gdzie My jesteśmy...
 
Miły Pan wydaję się taki bardziej żywiołowy, energiczny co nie boi się napierdalać a przeciwnik tak samo jak on amator totalny, Danny Ferreri mimo, że wskoczył na ostatnie chwilę i mało okazji miał do treningów miał tam konflikt z Wardęgą z tego co wiem i może na nim tą złość wyładować i zasypywać go ciosami a Sylwek ma dość mocną kontuzje kolana a walczą w boksie a nie pokazał poprzednio totalne nic, i Mixer po prostu fajny kurs obaj sprzed komputera wyszli i chłop wychodzi bez presji totalnie. To tak oczywiście na luźno przemyślenia poczekać trzeba na MT
No ja właśnie obstawiam Miłego ale to luźny typ , no i mocno Danny Ferreri.

Wardęga to nic wielkiego.
 
czy Borys w trailerze stwierdził że przegrał z Parke bo chciał mu urwac łeb każdym ciosem a teraz stwierdził że dalej będzie popełniał ten błąd ale już w 1/5 ciosów?
 
Back
Top