Fame MMA gala youtuberów

Ten film Max i Gola wygląda jakby Gola powiedział mu że jego 4-osobowa rodzina zginęła w wypadku samochodowym.


Kuźwa ten Max chyba trochę z głową nie teges.
 
dawać jakiegos 110kg 190+cm sterydziarza z wytrenowanym kurduplem 60kg, rzygam już tym famem, odkąd zaczeli wstawiac fritzow, blonskich, instagramerki to juz sie telenowela z tego zrobiła... nie musi to byc odrazu strongman, lecz starczy jakiegos placka ktory kupił diete od Akopa i zrobił mase
 
dawać jakiegos 110kg 190+cm sterydziarza z wytrenowanym kurduplem 60kg, rzygam już tym famem, odkąd zaczeli wstawiac fritzow, blonskich, instagramerki to juz sie telenowela z tego zrobiła... nie musi to byc odrazu strongman, lecz starczy jakiegos placka ktory kupił diete od Akopa i zrobił mase
Mogliby wrócić do pomysłu z 1 gali, gdzie walczył Wiewiór z Handke. Na High Szulakowski np dostał propozycje walki z 200 kg sumitą i planowali też walkę Daniela Omielanczuka z 2/3 kulturystami.
 
Ten film Max i Gola wygląda jakby Gola powiedział mu że jego 4-osobowa rodzina zginęła w wypadku samochodowym.


Kuźwa ten Max chyba trochę z głową nie teges.
jego wyzwania sa nawet hardcore niektore, o ile na serio np wpierdala kebaby/słodycze cały tydzien a nie do kamery, ale gość jest z tej całej syfiastej wytworni jutubowej AdChuje, świniarza Dla Pieniedzy, i innych ściemniaczy... notabene sami nakrecili super film jak wpierdalają pieczonego guźca więc kontent odmóżdzający
 
Mogliby wrócić do pomysłu z 1 gali, gdzie walczył Wiewiór z Handke. Na High Szulakowski np dostał propozycje walki z 200 kg sumitą i planowali też walkę Daniela Omielanczuka z 2/3 kulturystami.


Max to przeżywa jakby o złoto na olimpiadzie walczył XD

Mi też brakuje tego dawnego luzu z F1.

Ku ..a to się zrobiło jak jakieś Babilon czy inny FEN
 
Każdy ma inne cele. Ja go troche rozumiem, 7 miesięcy treningów mocnych pod spaślaka, a ten Cie wystawia 2 dni przed walką.


Przecież na bombla wystarczy wstać z kanapy...

Już k...a nie róbmy takiej mega powagi, bo serio wkurza mnie to coraz bardziej.


Czekam już o kłótnie o 0,300 gram różnicy na konfach.
 
Mogliby wrócić do pomysłu z 1 gali, gdzie walczył Wiewiór z Handke. Na High Szulakowski np dostał propozycje walki z 200 kg sumitą i planowali też walkę Daniela Omielanczuka z 2/3 kulturystami.
chetnie bym zobaczył z tym summita, ale to nie to samo poniekad, bo szuli pewnie wbije 90kg a sumo to tez jakby nie było sport walki i napewno inne skile od koksiarza siłowniczego
 
W sumie śmieszy mnie, że jeszcze niedługo się okaże, że Błoński i Dubiel są największymi "zabijakami" w fejmie xD
 
Ja będę oglądał walki na żywca w SW gdy będą stać 1 po 2 bez zapowiedzi 10 minutowej i tak w kółko, ale w świecie reklam gdzie to nawet 2 godziny to bez szans.
Ja mam możliwości sobie obejrzeć wszystko co chce , więc wolę ta 2 opcje na razie. W moim świecie gale trwają godzinę ;)
 
Ja będę oglądał walki na żywca w SW gdy będą stać 1 po 2 bez zapowiedzi 10 minutowej i tak w kółko, ale w świecie reklam gdzie to nawet 2 godziny to bez szans.
Ja mam możliwości sobie obejrzeć wszystko co chce , więc wolę ta 2 opcje na razie. W moim świecie gale trwają godzinę ;)
Każdy jest inny. Mi się ciężko ogląda sport nie na żywo, tym bardziej zazwyczaj znając wyniki i opinie z twittera.
 
Każdy jest inny. Mi się ciężko ogląda sport nie na żywo, tym bardziej zazwyczaj znając wyniki i opinie z twittera.

Ja nie oglądam gal znając wynik. Odcinam się zupełnie od neta wtedy.
Dlatego podziwiam ludzi co jada takie UFC od 1 do 6 na streamie. A ja mam to na 2 dzień 720 lub 1080 p.

Ja sam mam Polsat Sport i jeszcze nigdy nie obejrzałem całego UFC na żywca.
 
Last edited:
Ja nie oglądam gal znając wynik. Odcinam się zupełnie od neta wtedy.
Dlatego podziwiam ludzi co jada takie UFC od 1 do 6 na streamie. A ja mam to na 2 dzień 720 lub 1080 p.

Ja sam mam Polsat Sport i jeszcze nigdy nie obejrzałem całego UFC na żywca.
Mi się zdarza jak rozpiska jest spoko, lecę na imprezę i wracam akurat na te lepsze walki :D
 
Back
Top