Fame MMA gala youtuberów

Japczan przeszedł do Fame , bo cała jakaś grupka jego ziomków idzie do Fame MMA, więc nie ma co wyciągać szybkich wniosków.

Ale to Ty głosiłeś, że HL wykończy Fame dzięki milionowym zasięgom Montany. To dopiero było wyciąganie wniosków na szybko :cool:

Ja dalej twierdzę, że się dogadali między sobą i będą się przerzucać transferami, żeby followersi mieli uciechę. Przejście Japczana po jednym występie do konkurencji tylko potwierdza moje przypuszczenia.
 
E tam, już w starożytności było "chleba i igrzysk". Freak fighty to tylko niewielki wycinek tychże igrzysk, których ludzie potrzebowali od tysięcy lat.
 
E tam, już w starożytności było "chleba i igrzysk". Freak fighty to tylko niewielki wycinek tychże igrzysk, których ludzie potrzebowali od tysięcy lat.


Bardziej biłem do krypto ... Walut ;)


A kto pisał że HL to będzie drugi Fen i może szybko padnie ..Hmmmmm
 
Bardziej biłem do krypto ... Walut ;)


A kto pisał że HL to będzie drugi Fen i może szybko padnie ..Hmmmmm

Pisałem, że HL nie prześcignie Fame i będzie freakowym FENen przy starszym dominatorze, a nie że padnie. Znowu nieudolnie przekręcasz moje słowa - już kolejny raz.

Jak się okazało, że HL to czeczeńska pralnia, a Montana to zwykły słup to było jasne, że jednak sprawa jest poważna i zostaną na dłużej. Fame chyba też się zorientowało, że warto się dogadać, a nie toczyć otwartą wojnę. I mamy to co mamy, dwie freakowe federacje, transfery, zainteresowanie, zasięgi w mediach etc.
 
W sensie, Malik by go spakowal, czy Malika koledzy z teledysków? A także Norman zwyczajnie czyta ludzi i mówi adekwatnie do sytuacji. Malik, z tego co widziałem parę razy na j

Wymień kilka tych aspektów.
Pewnie to i to
:beczka:

Malik spoko gość
 
Boxdel na wczorajszym Cagu powiedział że federacja pracuje nad sprowadzeniem emerytowanych znanych piłkarzy.

Moja krótka lista - Hajto , Wasilewski ,

Maciej Korzym/ będzie mieć walkę
w K-1/ ,
Świerczewski,Dawid Janczyk.
Radosław Majdan.
 
Last edited:
Boxdel na wczorajszym Cagu powiedział że federacja pracuje nad sprowadzeniem emerytowanych znanych piłkarzy.

Moja krótka lista - Hajto , Wasilewski ,

Maciej Korzym/ będzie mieć walkę
w K-1/ ,
Świerczewski,Dawid Janczyk.
Radosław Majdan.

Jacek Wisniewski - weteran KSW

 
Boxdel na wczorajszym Cagu powiedział że federacja pracuje nad sprowadzeniem emerytowanych znanych piłkarzy.

Moja krótka lista - Hajto , Wasilewski ,

Maciej Korzym/ będzie mieć walkę
w K-1/ ,
Świerczewski,Dawid Janczyk.
Radosław Majdan.
Dawid Janczyk odpada, choć obok Świrka i Hajto miałby największe szanse podymić coś.


A tak realnie, to najchętniej bym Wasyla zobaczył albo Peszko po karierze Wieczystej.
 
Szuli raczej na 99 procent w freak mma, bo skubaniec ciśnie ostro tych , którzy mówią mu że się sprzedał jeśli tam pójdzie.

Ciekawe czy Fame czy HL.


 
Back
Top