Fame MMA gala youtuberów

Wrzosek o zasadach walki.Giga poduchy zaklepane.
 

Attachments

  • comment_16327355893a3J7E1tFiT0N8nqAPokQq,w400.jpg
    comment_16327355893a3J7E1tFiT0N8nqAPokQq,w400.jpg
    53.9 KB · Views: 96
Jeśli zrobię dziś taki ranking to myślicie że jest w tym ziarno prawdy.

Najwięcej sprzedanych PPV.

1.Fame i HL.
2.KSW.
3.Gromda/Fen.
4.Elite /Vip
5. Gala bokserska.
 
@99picks

Zauważyłeś szczególnie tak od tej F11 jak się celebryty kapnęły jak to pięknie z tego idzie wyżyć?

Błoński wychodzi zdenerwowany bo nie wie czy ma przeciwnika na F12 , strongmani Radzikowski i jeszcze jeden udzielił wywiadu że z strongmanów idzie do freak MMA bo lepsze kasa , Wardęga usilnie chce walki na F12 przed operacją nogi. Raper Sarius następny co wywęszył hajs , to już chyba 5-6 raper.

100 k piechotą nie chodzi i to coraz bardziej widać.

Pchanie na karty niesamowite u ludzi jak nigdy.
 
@99picks

Zauważyłeś szczególnie tak od tej F11 jak się celebryty kapnęły jak to pięknie z tego idzie wyżyć?

Błoński wychodzi zdenerwowany bo nie wie czy ma przeciwnika na F12 , strongmani Radzikowski i jeszcze jeden udzielił wywiadu że z strongmanów idzie do freak MMA bo lepsze kasa , Wardęga usilnie chce walki na F12 przed operacją nogi. Raper Sarius następny co wywęszył hajs , to już chyba 5-6 raper.

100 k piechotą nie chodzi i to coraz bardziej widać.

Pchanie na karty niesamowite u ludzi jak nigdy.
Powinni robić gale co miesiąc, maja tyle siana ze ogarneliby to.
 
W sumie wydaje mi sie ze oni zarabiają tyle siana ze taka ilość gal im wystarcza.


A jeszcze wczoraj Gola i Boxdel chwalili się 100 k leżącym na stole.


5-6 walk i serio masz takie 2 mieszkanka w Wawie.


Squid Game wersja polska.


Dlatego freaki to także fenomen socjologiczny i tu jeszcze będzie ciekawa walka o miejsce na kartach , bo kasa rośnie i rośnie....
 
Last edited:
A wyobrażasz sobie Błońskiego - ej Malik na czym ja kurde stoję , dawac mi tu Dubiela ino raz, bo mi coś tu śmierdzi , nie wkurzajcie mnie.

Aha...
Zacznijmy od tego, że Malik to tylko kukiełka w tym cyrku. Za tym stoi ACA, więc nie dziwne że nie kozaczą..
 
Zacznijmy od tego, że Malik to tylko kukiełka w tym cyrku. Za tym stoi ACA, więc nie dziwne że nie kozaczą..


To nic nie znaczy. Za Fame stoi dzik Pasternak , a jadą z boxdelem i Golą równo. Dali sobie wejść na głowę to mają , życie.


Jak już Blonsky rozstawia ich po kątach to jest tragicznie....
 
Back
Top