Fame MMA gala youtuberów

Filipek ma dobre teksty, ja go lubię.
Jego wystarczy podkurwic i jest ciekawie xD


Jeśli przegra z Ferrarim to powiedział że odchodzi z walk freak fight , bo to nie ma sensu jeśli przegra z takim ogórem, więc trzymaj kciuki za niego.

Ja nie ukrywam że mi jest obojętny. Wystarczy go zdenerwowac piszesz ale w tym Fame nie ma kto go denerwować więc jak on nie jest narwańcem to zawsze będzie stypił.
 
Last edited:
Jeśli przegra z Ferrarim to powiedział że odchodzi z walk freak fight , bo to nie ma sensu jeśli przegra z takim ogórem, więc trzymaj kciuki za niego.

Ja nie ukrywam że mi jest obojętny. Wystarczy zdenerwowac piszesz ale w tym Fame nie ma kto go denerwować więc jak on nie jest narwańcem to zawsze będzie stypil.
To ciekawe na czym będzie zarabiał, nie lubię bedoesa ale miał trochę racji dlatego Filipek się odpalił.
 
Po tym F2F tak się zastanawiam kiedy Ferrari powiedział że do jakiejkolwiek walki trenował do Fame. Co jego walka to ,, ja nie trenowałem zbyt dużo ale na X powinno starczyć " :lol:
 
Następna walka Filipek vs Tymek Puchacz.
 

Attachments

  • puchacz.jpg
    puchacz.jpg
    284.6 KB · Views: 74
Dlaczego zdrajcą?
Kiedy raper Kartky został niesłusznie oskarżony o przemoc domową i wyszło, że to on był ofiarą przemocy, a nie jego dziewczyna to Quebo wypomniał mu to w kawałku mimo, że wiedział, że to nieprawda.


Podobnie zrobiło dużo ludzi z rap sceny, ale akurat quebo był w tym perfidny, bo tamci najpierw napisali na insta w emocjach, a potem siedzieli cicho.
 
Fame 11 to 3 gala z rzędu na której ME jest boks.

Arab vs Kizo , Kasjo vs Parke , Borys vs Parke



Kizo chciał z Arabem tylko w boksie, Borys ze względu na kontuzję może walczyć tylko w boksie. Tak naprawdę tylko Kasjo vs Parke była walką planowaną z góry a reszta wyszła spontanicznie.
 
Mam nadzieję że jeśli Tyburscy są nadal w Fame, to też beda mieć dobrych rywali bo ich potencjał też jest marnowany. Arab i Tańcula to są mega stypiarze, a Keny potrafią się odpalić.










 
Last edited:
Tancula jest nudny ale walka z tyburskim była dobra

To że barwne postacie są potrzebne uświadomiłem sobie gdy zobaczyłem trailer F11. Przez parę godzin myślałem sobie w głowie czemu na trailerze jest Malczynski i Tańcula. Dopiero pod koniec dnia się kapnąłem , że przecież oni są na karcie F11. Kompletnie o nich zapomniałem. XD

1631965174930.png
 
Back
Top