Fame MMA gala youtuberów

Ta. Pewnie ktoś uważał że piłka nożna czy boks w 1980 roku padną na rzecz czegoś innego w 2002.

Ty żyjesz w jakimś świecie gdzie łatwo wymyślić alternatywę to nie takie proste.

Niestety ale jak ty potownujesz strongmana i nóg brother do freak mma to szczerze przyznam że myślałem że jesteś bardziej bystry. Nie zdajesz sobie sprawy jaka potęga jest freak MMA.

Ja sobie zdaję sprawę, że freak MMA ma teraz swoje pięć minut i najbliższe 5-10 lat należy do nich, ale NIC nie będzie trwać wiecznie jak przepowiadasz. Taka propaganda rodem z komunizmu, który też miał trwać wiecznie. Hossa na freaki też się prędzej czy później skończy i przyjdzie coś innego. Imperium Rzymskie i Brytyjskie upadły, a freak MMA będzie trwać wiecznie? Błagam, do kogo ta mowa?
 
Ja sobie zdaję sprawę, że freak MMA ma teraz swoje pięć minut i najbliższe 5-10 lat należy do nich, ale NIC nie będzie trwać wiecznie jak przepowiadasz. Taka propaganda rodem z komunizmu, który też miał trwać wiecznie. Hossa na freaki też się prędzej czy później skończy i przyjdzie coś innego. Imperium Rzymskie i Brytyjskie upadły, a freak MMA będzie trwać wiecznie? Błagam, do kogo ta mowa?



A dlaczego nie jeśli boks chyba ma już ponad 100 lat . Co w tym szokującego ?


I znowu kiepskie porównanie , co komunizm i imperium Rzymskie ma do freak mma. XD

Sporty walki są nieśmiertelne
 
A dlaczego nie jeśli boks chyba ma już ponad 100 lat . Co w tym szokującego ?


I znowu kiepskie porównanie , co komunizm i imperium Rzymskie ma do freak mma. XD

Ale mówiłeś, że freak MMA nie będzie miał ŻADNEJ alternatywy żeby stracić pozycję lidera? A tymczasem boks od co najmniej 20 lat pikuje w dół i ma 20 różnych alternatyw, które powodują, że stracił na znaczeniu w porównaniu do przeszłości.

Upadek z piedestału jest zawsze ten sam, bez znaczenia kto upada, polityk, czy sportowiec.
 
Ale mówiłeś, że freak MMA nie będzie miał ŻADNEJ alternatywy żeby stracić pozycję lidera? A tymczasem boks od co najmniej 20 lat pikuje w dół i ma 20 różnych alternatyw, które powodują, że stracił na znaczeniu w porównaniu do przeszłości.

Upadek z piedestału jest zawsze ten sam, bez znaczenia kto upada, polityk, czy sportowiec.


O Jezu no boks mógł mieć alternatywę w postaci np MMA. Tu jest już wszystko.

Alternatywa na MMA to tylko walka na noże , z lwami lub na kije bejsbolowe
 
To nigdy się nie wydarzy przecież to proste jak but.

Niszowe zainteresowanie się nie liczy. Freakowe federacje są przede wszystkim od zarabiania pieniędzy, dużych pieniędzy. Działalność charytatywna w stylu pan Zdzisiu i pół bloku chce oglądać freaki w PPV odpada.
 
Ciekawe czy Malczynski da jakąś dobra walkę w octagonie bo na razie facet jest zarówno nudny na konfach , jak i w walkach. Dla mnie taki cień , duch federacji Fame MMA.
Dostanie oklep, to go pewnie wyjebią. Ciekawi mnie ile jeszcze mają "wiernych" fanów, co kupują ppv z ich reflinków przy takich marnych wyświetleniach.
 
juz to widze jak dzisiejsi malolaci w wieku 50 lat beda ogladac fame mma gdy juz teraz jest gromda ktora pod kazdym wzgledem przebija friki
 
Dostanie oklep, to go pewnie wyjebią. Ciekawi mnie ile jeszcze mają "wiernych" fanów, co kupują ppv z ich reflinków przy takich marnych wyświetleniach.
malczynscy sa nudni jak flaki z olejem, ale raczej ich nie wyjebią... myśle że i adbuster i nawet dawid "pedau" ozdoba moga liczyc na walki, tym bardziej że teraz dużo tych gal porobiło
 
juz to widze jak dzisiejsi malolaci w wieku 50 lat beda ogladac fame mma gdy juz teraz jest gromda ktora pod kazdym wzgledem przebija friki


:siara: gdyby gromda przebijała freak galę to tego pierwszego w Polsce nie byłoby 1 lub 2 bo po części też The War a freak mma z 5 organizacji i praktycznie galę co 1 miesiąc.

Freaki mają też dawkę humoru jak padanie na żółwia w jednym czasie Szeligi czy Bestii. Gromda to tylko ostra napieprzanka. Nie mam nic do gromdy ale ja osobiście wolę freak galę mma bo jest więcej nieprzewidywalności. Z resztą jak patrzę na liczby na YT gromdy przed gala to nie ma furory dlatego ja jak często jak @Vassago pisze bardziej obstawiam koniec mody na bare knuckle niż freak MMA.
 
W ogóle napieprzanie się gołymi rękami to ciężki żywot dla rąk i głowy , bare knuckle nie będzie miało łatwo przetrwać przez dekady. Wiele mainstreamowych zawodników zabierało głos że przez te 2 czynniki siebie tam nie widzą. Będą mieć swoich odbiorców ale moim zdaniem nigdy nie będzie nr 1, a i jestem ciekaw czy spokojnie wytrwają kilka lat. To nawet standardowego upadłego boksu raczej nie wyprzedzi nigdy globalnie choćby dlatego , że wiele mas mediów ma ,,ale" do tej formuły.

Czekam aż USA się kapnie co dzisiaj jest złotem , czyli mma plus freaki i to będzie kamień milowy na świecie do nr 1 na świecie w sportach walki.

Po walkach 70 letnich bokserów są coraz bliżej bazy aby zajarzyć.
 
Last edited:
W ogóle napieprzanie się gołymi rękami to ciężki żywot dla rąk i głowy , bare knuckle nie będzie miało łatwo przetrwać przez dekady. Wiele mainstreamowych zawodników zabierało głos że przez te 2 czynniki siebie tam nie widzą. Będą mieć swoich odbiorców ale moim zdaniem nigdy nie będzie nr 1, a i jestem ciekaw czy spokojnie wytrwają kilka lat. To nawet standardowego upadłego boksu raczej nie wyprzedzi nigdy globalnie choćby dlatego , że wiele mas mediów ma ,,ale" do tej formuły.

Czekam aż USA się kapnie co dzisiaj jest złotem , czyli mma plus freaki i to będzie kamień milowy na świecie do nr 1 na świecie w sportach walki.

Po walkach 70 letnich bokserów są coraz bliżej bazy aby zajarzyć.
W stanach masz komisje sportowe, co napewno blokuje ich.
Przecież gdyby w hameryce Wyjebali freak freak walkę, typu gość bez rąk kontra typ bez nóg, to byś się spuścił w spodnie. Bez obrazy oczywiście ;)
 
W stanach masz komisje sportowe, co napewno blokuje ich.
Przecież gdyby w hameryce Wyjebali freak freak walkę, typu gość bez rąk kontra typ bez nóg, to byś się spuścił w spodnie. Bez obrazy oczywiście ;)


Nie bo ta walka nie miałaby sensu bo facet bez nóg nie miałby szans. A to komisja stanowa zablokuje walkę Bieber vs Tom Cruise a już 70 letnich bokserów nie?
 
Daj już spokój z freakowym MMA w USA, tam mają WWE, które generuje znacznie większe zyski, niż UFC. Tylko na ubogiej prowincji świata (czyli Polsce) ktoś może uważać, że freak MMA jest tak ważne globalnie. Nie jest, Vince McMahon zaorałby całe polskie MMA razem z KSW i Fame jednym kiwnięciem palca bo ma takie fundusze. Skończ więc opowiadać brednie o odkrywaniu złota. Amerykanie w końcu zalegalizowali hazard w sporcie i to dopiero jest żyła złota do wykorzystania a nie tam jakieś freakowe MMA.

Tom Cruise i Justin Bieber nie mają chodów w komisjach sportowych w przeciwieństwie do skorumpowanych do cna meksykańskich działaczy i promotorów. Ty naprawdę jesteś taki naiwny czy tylko udajesz?
 
To z jednej strony nawalasz te posty ze freak mma zaraz padnie , ale jak ktoś pisze że w USA może odnieść sukces jest już naiwnością. A już porównanie tego do strongmana , big brothera czy Imperium Rzymskiego, komunizmu to jest taka kulą w płot , że o matulu. Właśnie nie wiem kto tu bardziej naiwny i nie umie kumać rynku.
 
Last edited:
potencjał? od czerwca 2018 gdzie pokonali otyłych oponentow mając jakiś staz treningowy do dnia dzisiejszego tyburski walczył z ryżym chłopem ktory chce sie dostac po 5 latach trenowania do ksw i też mu to kijowo idzie, oraz z raperem ktory mogłby go fizycznie zgwałcić jeśliby miał takie pragnienie....uczciwie przyznam, że jedynym z potencjałem jest Ferari bo to widać jak sie rusza, łapie techniki i zresztą fachowiec od mma tak stwierdził, a reszta to aferka+nagranie z tarczowania i podliczanie lajków.... jakby ktoś tam serio myślał o sporcie to by chociaż w amatorskim mma wystartowali ale oni na to leją więc jeśli chcesz wiedziec co bedzie z twoimi idolami, np tyburskimi to za 5 lat to ich bilans bedzie powiekszony o 3 walki z innymi jutuberami(sportowcami) a ich skile zostaną na etapie łupania w tarcze przez 30 sekund
Ferrari ? W stójce dalej wali cepy, Tyburski ma dużo większy potencjał.
Gość ma świetne warunki fizyczne i fajnie bije w stójce.
 
Ferrari ? W stójce dalej wali cepy, Tyburski ma dużo większy potencjał.
tyburski to typowy fizol, ma zasieg i dynamike ale nie ma polotu, a w dodatku ma spory staż treningowy w k1 gdzie juz nie jeden ma jakieś sukcesy amatorskie/zawodowe, a ferari praktycznie tego nie robiąc ma juz wypracowaną dobrą technikę, luz itp. gośc na poprostu talent do mma
 
tyburski to typowy fizol, ma zasieg i dynamike ale nie ma polotu, a w dodatku ma spory staż treningowy w k1 gdzie juz nie jeden ma jakieś sukcesy amatorskie/zawodowe, a ferari praktycznie tego nie robiąc ma juz wypracowaną dobrą technikę, luz itp. gośc na poprostu talent do mma
Byku ale jaka technikę xD typ wali cepy jak pod remiza.
 
1632140465214.png
xddddd nasza gwiazda wbija do Warsaw Shore xd
 
Back
Top