Fame MMA gala youtuberów

Ferrari nie potrafi walczyć w stójce. Gość wgl nie korzysta z ciosów prostych, bije wszystko w jedno tempo, nie potrafi skracać dystansu a najlepsze jest to że mówi o sobie że jest zawodnikiem który bije z kontry gdzie całkowicie nie wie co to znaczy.
wiem że trening na tarczach to nie walka i ferari cepuje, ale juz dośc dawno na media treningu zaprezentował bardzo poprawna technicznie stójke, że nawet 1 redaktor ktory zna sie na rzeczy go pochwalił... co innego że w walce tego nie pokazuje, ale byle pozer ktory sie musi pochwalic ze trenuje i robi to raz na ruski rok, nie ma takich osiągów a za takiego właśnie sie ferariego uważa... zresztą też naruszczka i okninski go chwalili za talent... poniekąd bije też, a raczej próbuje walić z kontry, tylko to bieda wersja
 
To z jednej strony nawalasz te posty ze freak mma zaraz padnie , ale jak ktoś pisze że w USA może odnieść sukces jest już naiwnością. A już porównanie tego do strongmana , big brothera czy Imperium Rzymskiego, komunizmu to jest taka kulą w płot , że o matulu. Właśnie nie wiem kto tu bardziej naiwny i nie umie kumać rynku.

Pisałem, że obecna dekada będzie należeć do freak mma i tyle. Nigdzie o tym, że "zaraz padnie", więc nie przekłamuj moich słów, bo Ci to nie wychodzi. Co będzie za 20 lat nie wiem, napisałem, że najprawdopodobniej przyszła rozrywka dla mas jeszcze nie powstała.

Jeśli tak umiesz kumać rynek to jedź do Stanów i powiedz McMahonowi, że jego wrestling jest przeżytkiem i na freak MMA może zarabiać więcej pieniędzy. Ciekawe co Ci odpowie?

Strongman jest jaki jest, ale to z niego przyszedł do KSW oryginalny freak polskiego MMA. A bez tego pana cały strongman od razu stracił kontrakty telewizyjne, a KSW na dobre wyszło z gal w Marriotach na salony.
 
wiem że trening na tarczach to nie walka i ferari cepuje, ale juz dośc dawno na media treningu zaprezentował bardzo poprawna technicznie stójke, że nawet 1 redaktor ktory zna sie na rzeczy go pochwalił... co innego że w walce tego nie pokazuje, ale byle pozer ktory sie musi pochwalic ze trenuje i robi to raz na ruski rok, nie ma takich osiągów a za takiego właśnie sie ferariego uważa... zresztą też naruszczka i okninski go chwalili za talent... poniekąd bije też, a raczej próbuje walić z kontry, tylko to bieda wersja
To że go trenerzy chwalili to nic dziwnego bo mają z niego pieniądze. O Conorze trenerzy też mówili dobrze po ostatniej walce. Aby bić z kontry trzeba mieć smykałkę do przepuszczania ciosów i czucia dobrze dystansu. Ferrari tego absolutnie nie posiada.
 
Ferrarka ma w kit talentu, ale ma wyrąbane. Gdyby potrenował porządnie to by rozwalił wszystkie friki.
Się podniecacie a chłopiec wali weselniakami na każdej walce! Zero jakiegoś widocznego progresu! Wpiszcie sobie u cioci Google: melvin manhoef. Podobny ‚zabijaka’ co wasza pociecha, z całym szacunkiem dla Malvina. Ferrara jest trochę podobny, trochę! bo melvin miał chociaż jakieś umiejętności kickboxerskie a ten wasz ogórek na nogach tylko stoi.
Nie wiem za bardzo kto to jest Filipek ale na tego Freendzla powinien wystarczyć. Basta
 
Pisałem, że obecna dekada będzie należeć do freak mma i tyle. Nigdzie o tym, że "zaraz padnie", więc nie przekłamuj moich słów, bo Ci to nie wychodzi. Co będzie za 20 lat nie wiem, napisałem, że najprawdopodobniej przyszła rozrywka dla mas jeszcze nie powstała.

Jeśli tak umiesz kumać rynek to jedź do Stanów i powiedz McMahonowi, że jego wrestling jest przeżytkiem i na freak MMA może zarabiać więcej pieniędzy. Ciekawe co Ci odpowie?

Strongman jest jaki jest, ale to z niego przyszedł do KSW oryginalny freak polskiego MMA. A bez tego pana cały strongman od razu stracił kontrakty telewizyjne, a KSW na dobre wyszło z gal w Marriotach na salony.
Zważywszy na merytoryczny charakter Twoich postów, zadziwia mnie Twoja ciągła wola na dyskutowanie z tym chłopem. Aczkolwiek lubię czytać co piszesz więc jak dla mnie bomba.
 
Tu masz jego walkę na Fame , ale ostrzegam jedna z najnudniejszych walk w historii tej organizacji.


Nawet obejrzałem. Takie pykanie na dystansie. To jego pierwsza walka? Chyba trochę nabrał masy od tej walki? Jedyne mnie dziwi ze cała hala była za nim.
 
Back
Top