Fame MMA gala youtuberów

Chyba ppv słabo idzie ze az po dubiela poszli :p
No ta karta zasięgowo tyłka nie urywa. Chyba oprócz tego Wardegi to nikt tam nie ma giga hypu. Dubiel na pewno nie zaszkodzi im. Do tego ta karta jest strasznie mdła konfowo , ja aż zapomniałem o walce Mal-Tancula , a dziś dużo wpisów pod Cage z les z FFF o 20 , że ludzie zapomnieli że ona walczy z Wieją. Tak to jest jak się robi stype. Oby tak dalej Fame , oby tak dalej więcej Popów i Mixerów a Wasze karty będziemy pamiętać przez miesiące...
 
No ta karta zasięgowo tyłka nie urywa. Chyba oprócz tego Wardegi to nikt tam nie ma giga hypu. Dubiel na pewno nie zaszkodzi im. Do tego ta karta jest strasznie mdła konfowo , ja aż zapomniałem o walce Mal-Tancula , a dziś dużo wpisów pod Cage z les z FFF o 20 , że ludzie zapomnieli że ona walczy z Wieją. Tak to jest jak się robi stype. Oby tak dalej Fame , oby tak dalej więcej Popów i Mixerów a Wasze karty będziemy pamiętać przez miesiące...
11 jest jak 9. Na 12 będzie rozpierdol.

@99picks @ZELAZNAREKA Plusem walki Wardęgi jest to, że będzie to boks w rękawicach do mma.
 
Fame 12
Oficjalnie : Ryba vs Koro
Youtubowy Majewski vs Tba
Wiewiór vs Polak
Blonsky vs TBA
Kasjo vs Wrzosek
Bestia vs Radzikowski
Zusje vs Rentel
Gamou Fall vs Tba


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ten rozpi...l to chodzi ci o walkę Kasjo i Polaka , bo oprócz tego nie widzę tu krzty wielkiego sebixowego zadymienia.

:childcry:

Może dojść jeszcze Krycha vs Szewcu , więc niech będzie 3. Reszta będzie się lizać po sutkach ;)
 
Last edited:
tyburski to typowy fizol, ma zasieg i dynamike ale nie ma polotu, a w dodatku ma spory staż treningowy w k1 gdzie juz nie jeden ma jakieś sukcesy amatorskie/zawodowe, a ferari praktycznie tego nie robiąc ma juz wypracowaną dobrą technikę, luz itp. gośc na poprostu talent do mma
Ferrari nie potrafi walczyć w stójce. Gość wgl nie korzysta z ciosów prostych, bije wszystko w jedno tempo, nie potrafi skracać dystansu a najlepsze jest to że mówi o sobie że jest zawodnikiem który bije z kontry gdzie całkowicie nie wie co to znaczy.
 
Fame powinno dać walkę w kombinacji Tyburski /Majewski z Wotore / Alan Kwieciński.

Jak znowu Tyburskie i Alany dostaną stypiarzy to nie wytrzymam.
 
@messifc

Jak widzisz walkę Filipek vs Ferrari , Wiewiór vs Polak i Kasjo vs Wrzosek w boksie ?
Powiedziałbym że Filipek vs Ferrari to będzie kopia walki Wiewiór vs Ferrari ale Filip się wygadał że będzie chciał sprowadzać więc tu może być różnie ale stawiam że Filipek przez decyzję ale taką bardzo bliską. Polak wygra z Wiewiórem może nawet przed czasem. Wrzosek wypunktuje Don Kasjo.
 
@ZELAZNAREKA zastanawiam się czemu jarasz się tym polakiem? Przecież to pozer idiota fałszywka wkurwia tylko ludzi
Na szczęście został już ciężko znokautowany
 
@ZELAZNAREKA zastanawiam się czemu jarasz się tym polakiem? Przecież to pozer idiota fałszywka wkurwia tylko ludzi
Na szczęście został już ciężko znokautowany


Wymień mi lepszych zadymiarzy w tej wielkiej zadymiarskiej federacji , a walki też daje fajne. Jako freaka czyli konfy i walki daje mi to czego chce.

Prywatnie- mi to lotto jak każdy sportowiec w każdym sporcie.


Zabierz Polaka, Wiewiora i Ferrari z tej fedki. I kto dziś zostaje. Są fajni zawodnicy ale są cholernie marnowani - Szeliga , Alan , Tyburscy.


A tak same żelki typu Popo i Ojwojtki.


Wolę Polaka w MMA niż Kasie w nudnym boksie.
 
Last edited:
Wymień mi lepszych zadymiarzy w tej wielkiej zadymiarskiej federacji , a walki też daje fajne. Jako freaka czyli konfy i walki daje mi to czego chce.
Przecież to stypiarz
Do menela Magicala fikał z Malczyńskim miał sztuczną spine przed kasjem siedział cicho udawał grzecznego przed pierwszą walką z Ferrarim zaczął grać zasadowca potem było uk ale tam nie mieli czasu na promocje gali i rewanż z Amadim znowu zaczął grać pokornego pod publiczke
Przecież on nie dymi tylko wkurwia ludzi tym swoim pierdoleniem typu 2kg różnicy on nie zasługuje na walkę o pas walczył w 84 a nie 77
A co do walk
Nie znokautował pijaka Magicala
I walka z Malczyńskim była jedną z nudniejszych jakie widziałem
Z Kasjuszem fajnie blokował ciosy głową
Potem toczył już fajne pojedynki
 
Przecież on nie dymi tylko wkurwia ludzi tym swoim pierdoleniem

Sam napisałeś sobie odpowiedź czemu to dobry freak. Z Wiewiórką będzie fajnie , oni obydwoje się cenią, myślę że nudy nie będzie na konfach. I jeszcze raz pamiętaj rozmawiamy o Fame mma- organizacji która 90 procent to nudne żelki bez życia.
 
Sam napisałeś sobie odpowiedź czemu to dobry freak.
Gdyby on jeszcze śmieszny był
Znowu edytujesz swoje komentarze po napisaniu i nie mogę się odnieść do wszystkiego :siara:
Mam wyjebane kibicuj mu jeśli chcesz #ConorKing
 
Drugi raz :matt:
Konfa będzie tak wyglądała że polaczek będzie mówił że wiewiór powinien walczyć w sportowej federacji
Te nudne żelki dla oskarków napędzają sprzedaż ppv więc koniec końców włodarze muszą ich sprowadzać
 
Gdyby on jeszcze śmieszny był
Znowu edytujesz swoje komentarze po napisaniu i nie mogę się odnieść do wszystkiego :siara:
Mam wyjebane kibicuj mu jeśli chcesz #ConorKing


Ja mu nie kibicuje/lol/ on po prostu jest dobrym aktorem w tym filmie. Tyle.

Wymienię ci ciekawych / żywych ludzi w Fejmie gdyby ode mnie to zależało

Polak , Ferrari, Wiewiór , Krycha , Tyburscy , Kwieciński , Lpro , Cypis,Szeliga,Alan


Widzisz jak mało osób spełnia moje standardy , więc jak ja mogę narzekać na Polaka.

Reszte bym wywalił nawet Kasjo bo nie obchodzi mnie zupełnie boks.
 
Last edited:
Fame 12
Oficjalnie : Ryba vs Koro
Youtubowy Majewski vs Tba
Wiewiór vs Polak
Blonsky vs TBA
Kasjo vs Wrzosek
Bestia vs Radzikowski
Zusje vs Rentel
Gamou Fall vs Tba


@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ten rozpi...l to chodzi ci o walkę Kasjo i Polaka , bo oprócz tego nie widzę tu krzty wielkiego sebixowego zadymienia.

:childcry:

Może dojść jeszcze Krycha vs Szewcu , więc niech będzie 3. Reszta będzie się lizać po sutkach ;)
Radzik vs Piechowiak sztos walka. 250 kg mięsni.
Alanik pewnie też zawalczy, może któryś z Tyburskich, bo trenują już.
 
Back
Top