Fame MMA gala youtuberów

Mam nadzieję że jeśli Tyburscy są nadal w Fame, to też beda mieć dobrych rywali bo ich potencjał też jest marnowany. Arab i Tańcula to są mega stypiarze, a Keny potrafią się odpalić.
potencjał? od czerwca 2018 gdzie pokonali otyłych oponentow mając jakiś staz treningowy do dnia dzisiejszego tyburski walczył z ryżym chłopem ktory chce sie dostac po 5 latach trenowania do ksw i też mu to kijowo idzie, oraz z raperem ktory mogłby go fizycznie zgwałcić jeśliby miał takie pragnienie....uczciwie przyznam, że jedynym z potencjałem jest Ferari bo to widać jak sie rusza, łapie techniki i zresztą fachowiec od mma tak stwierdził, a reszta to aferka+nagranie z tarczowania i podliczanie lajków.... jakby ktoś tam serio myślał o sporcie to by chociaż w amatorskim mma wystartowali ale oni na to leją więc jeśli chcesz wiedziec co bedzie z twoimi idolami, np tyburskimi to za 5 lat to ich bilans bedzie powiekszony o 3 walki z innymi jutuberami(sportowcami) a ich skile zostaną na etapie łupania w tarcze przez 30 sekund
 
@AKK

Chyba mało siedzisz w tym wątku. Jak ja piszę tu w ramach potencjału to idzie ,,o konfy" Ja leje na poziom sportowy , ja chcę tylko brutalnych walk i dymów :cool:

Ps: to nie są żadni moi idole, tylko małpki w cyrku które dają mi rozrywkę :cool:
 
Chyba mało siedzisz w tym wątku. Jak ja piszę tu w ramach potencjału to idzie ,,o konfy" Ja leje na poziom sportowy , ja chcę tylko brutalnych walk i dymów
ci tyburscy to coś takiego jak rataj, ambro itp. czyli moga ci zafundowac dymy na poziomie krulowej rzycia albo pamietnikow z wakacji... rataj i ambro wkrecali sie na te yoube housy shore i uja z tego wyszlo, gdyz sa zapelniaczami kart walk natomiast tyburscy nawet tego nie robia bo efekt bylby podobny
 
ci tyburscy to coś takiego jak rataj, ambro itp. czyli moga ci zafundowac dymy na poziomie krulowej rzycia albo pamietnikow z wakacji... rataj i ambro wkrecali sie na te yoube housy shore i uja z tego wyszlo, gdyz sa zapelniaczami kart walk natomiast tyburscy nawet tego nie robia bo efekt bylby podobny

Nie Tyburscy są lepsi od wspomnianej dwójki. To 2 narwańce. Już nie pamiętam z kim tam łapali się na konfach ale aż chodzili z nerwów. Ambro i Rataj to zamulacze którzy są zimni w opanowaniu emocji czyli najgorszy sort na freak galach.

Kenom jakbyś ich z 5 razy wyśmiał od botoksiarzy to by Ci liścia lecieli sprzedać na konfie.
 
Last edited:
Ja rozumiem że @Vassago czasami mi pisze że freak fighty się znudzą i ludzie yotuberków będą śledzić gdzieś indziej , ale serio żeby Kawul reżyser z wizją i właściciel KSW takie rzeczy opowiadał co dałem wyżej i mówi że to kiedyś się znudzi i będą oglądać youtuberów jak śpiewają np /lol/

Freak fight może zacznie się nudzić przy Fame 500.

Tu zawsze będzie
-narybek
-afera
- konfy
-nowi ludzie
- fanbase
-czasami giga afera , giga dymy
- może być brutalna walka
-glosny wywiad


Serio ci co wieszcza upadek freak fightu nie rozumieją jednej prostej sprawy - Nikogo na dłuższą metę nie obchodzi koszykówka celebrytów , hulajnoga celebrytów czy skakanie na trampolinie. Freak fight to jest walka czyli najpopularniejszy i najbardziej emocjonujący indywidualny sport/rzecz na świecie to NIE MA i raczej NIGDY nie będzie miało alternatywy. Tym bardziej zabawne że Kawul to mówi a sekundę wcześniej mówi do dziennikarza że WWE ma chyba 50-80 lat istnienia , to niby realne bitka ma się wyczerpać i to ludzi popularnych. Nie rozsmieszajcie mnie ...

Freak fight MMA to złoto na 100 lat , zatrzymać może to tylko zgon w klatce któregoś ziomka i pytanie jak wtedy zareagują media i rząd.
 
+1, zgadzam się z dziadkiem @ZELAZNAREKA jak słyszę, jak ktoś mówi, że teraz jest era na sporty walki, a potem będzie na piłkę nożną, siatkówkę, ping ponga czy jakiś taniec to mi się płakać ze śmiechu chce. Nie będzie żadnej alternatywy, bo bicie się jest najlepszą i najbardziej emocjonalną rzeczą, ale bumerzy nie są w stanie tego zrozumieć, że freaki w mma już na zawsze zostaną z nami.
 
@Djuk94

Proste jak drut. Jak też nie mogę z niektórych komentarzy na cohones a już parę takich było
,, czemu akurat MMA , czemu nie wybrali koszykówki" , albo Kawul mówi o śpiewaniu.


Serio oni myślą że to sprzeda ponad 100 tysięcy PPV, bo wystarczy znana twarz , nie oni sprzedają dlatego tyle PPV bo X Kowalski wie że jeden z drugim będą się lać po buzi a nie odbijać piłkę, przecież to powinien już skumać łebski 10 latek a Kawul mi tu wyskakuje ze śpiewaniem. Masakra...
 
Last edited:
Ze freaki w mma już na zawsze zostaną z nami.


Tutaj mam jednak mała gwiazdkę. Dlatego trzeba trzymać mocno kciuki by nikt nie kopnął w kalendarz. Oczami wyobraźni widzę niesamowita burzę w mediach oraz ustawę , że walki MMA mogą uprawiać zawodowo chłopaki którzy żyją z tego na co dzień.

Niestety ale burza będzie nieziemska gdy dojdzie do zgonu i ja już to dziś
wiem.

Adrian Polak był już blisko.
 
Last edited:
Przy okazji podaje najbrutalniejsze walki w historii polskiego freak fightu

Kruszwil vs Mini majk / szczerze nie wiem czy to nie był najbardziej wyniszczający wp.....l w historii/

Wardęga vs Błońsky
/ silnie obity oczodół Wardegi /

Magical vs Rafonix / ciężkie złamanie nogi Magicala /

Adrian Polak vs Ferrari 2 / Polak traci przytomność/

Muranski vs Mielonidas / Mielonidas traci przytomność, mając przy tym otwarte oczy/

Jak widać ta karta jest już ładnie bogata.
 
Kelner powie, że on nie chciał wypełniać hali w Łodzi bo nie potrzebują.
Organizacja kelnera jako jedyna od 18 at zapelniala najwieksze hale w polsce nawet byli na stadionie czym ty sie przyglupie podniecasz patologia ?
 
Last edited:
Nie zrezygnują z nich bo zaraz pójdą do hl


No jestem ciekawy. Ten Ferrara to serio jest już tak irytujący z tym pokerem. Na F2F i konfie F11 to jak żywa reklama pokera , co 10 minut ,, zapraszam na twitcha , gram w pokera " itp.

Jeszcze skubaniec koszulki z obrazkami ruletki zaczął nosić na klacie. XD
 
Last edited:
Tu nie chodzi o samą hulajnogę dla celebrytów, ale na INNY sposób zarabiania pieniędzy. Boks też kiedyś nakrywał czapką wszystkie sporty walki, a teraz ledwo zipie tylko dzięki Latynosom. WWE generuje większe zyski, niż UFC więc tu nie ma o czym mówić. Amerykanie dają się kupić takimi przedstawieniami, u nas freaki mogą zacząć się nudzić, umówmy się sztuczne dymy kiedyś się przejedzą. U nas są inne cechy jak typowe Schadenfreude, ludzie kupują towar, żeby zobaczyć jak nielubiany koleś dostaje wpierdol (Najman, Szpilka etc.). Freakowe MMA będzie na topie w tej dekadzie, to pewne, ale twierdzenie, że zostanie "na zawsze" jest chybione. I nawet nie musi ktoś zjechać na zawał, żeby to się skończyło. Big Brother też kiedyś oglądała cała Polska, a przy 5-6 edycji ludziom się znudziło. Teraz są w cenie te programy Love Island etc. ale plastikowe lale w bikini nad basenem też się znudzą bo tam głupota aż wieje z ekranu.
 
To wy jestescie syfem , bezbekami.... frajerzy,jeszcze powiadom policje konfidencie
received_2961591227447768.gif
 
@Vassago

Gdzie sportowe pięściarstwo i big brother do freak MMA , to ma 5 milionowy większy kapitał emocji.

Imo boks mógłby być dziś wiele wyżej z resztą jak Mma ale już to pisałem kiedyś brakuje w cholerę kontrowersyjnych bijoków. W boksie jest Fury i Joshua , a w mma Adesanya i Ngannu.

I to byłoby na tyle obecnie albo góra jeszcze z 2-3 ludzi.


Boks i MMA i ogólnie sporty walki jest najbliżej do show biznesu jak w żadnym innym sporcie. Jeśli film nie daje Ci dobrych aktorów to większa szansa na upadek , dziś ten upadek spotyka MMA i boks bo brakuje dobrych aktorów do sprzedaży produktu na skalę światową.

Widząc to narodziło się Bare Knuckle próbując zjeść coś z tego tortu załatwiajac Sebixow z Chicago czy Pragi Południe tylko szczerze nie wiem czy gołe pięści nawet z fajnymi postaciami mają szansę na globalny hype. Moim zdaniem nie.


I dlatego freak mma tu ma wielka przewagę z tymi swoimi influencerami po 500 k - 1 mln na insta.
 
Last edited:
@Vassago

Gdzie sportowe pięściarstwo i big brother do freak MMA , to ma 5 milionowy większy kapitał emocji.

Imo boks mógłby być dziś wiele wyżej z resztą jak Mma ale już to pisałem kiedyś brakuje w cholerę kontrowersyjnych bijoków. W boksie jest Fury i Joshua , a w mma Adesanya i Ngannu.

I to byłoby na tyle obecnie albo góra jeszcze z 2-3 ludzi.


Boks i MMA i ogólnie sporty walki jest najbliżej do show biznesu jak w żadnym innym sporcie. Jeśli film nie daje Ci dobrych aktorów to większa szansa na upadek , dziś ten upadek spotyka MMA i boks bo brakuje dobrych aktorów do sprzedaży produktu na skalę światową.

Widząc to narodziło się Bare Knuckle próbując zjeść coś z tego tortu załatwiajac Sebixow z Chicago czy Pragi Południe tylko szczerze nie wiem czy gołe pięści nawet z fajnymi postaciami mają szansę na globalny hype. Moim zdaniem nie.


I dlatego freak mma tu ma wielka przewagę z tymi swoimi influencerami po 500 k - 1 mln na insta.

Emocje przychodzą i odchodzą. Big Brother i Strongman to były główne rozrywki dla polskiej gawiedzi 15 lat temu, ale ich czas minął.

Generalnie ludzi kontrowersyjnych jest mało, a co dopiero kiedy takie kontrowersje trzeba udawać (nawet żeby zarabiać pieniądze). Sam narzekałeś, że teraz jakieś żelki we frikach. Bo to jest sposób na zarabianie pieniędzy, a nie styl życia. Ten brzuchomówca z Big Brothera od jakiegoś czasu działa jako jasnowidz hehe. I tak to się kręci. Byle znaleźć niszę, gdzie ktoś zapłaci pieniądz.

Dodatkowo świat stał się bogatszy i młodzi ludzie nie wybierają sobie sposobu na życie, gdzie trzeba zbierać ciosy na twarz. Jest sto innych bardziej dochodowych pomysłów, gdzie nie grozi uszczerbek na zdrowiu. W dobie internetu można nieźle zarobić nie wstając z kanapy. Czasy, gdy ludzie szli na salki bokserskie, żeby się wyrwać z biedy i kariery ulicznego kryminalisty dawno minęły (w Europie zachodniej od dawna, w USA od ok. 30 lat). Zostały jeszcze regiony, gdzie faktycznie jest bieda, Ameryka Południowa i Meksyk z całą masą faweli, czy Afryka, ale to by było na tyle. Nawet u nas to się zmienia, czasy ulicznych gangów Wołomina i Pruszkowa odeszły, teraz gangsterzy to bonzowie w zarządach prywatnych spółek a nie jakieś tam strzelaniny w restauracjach.

Zresztą sam pisałeś na głównym forum, że do sportów walki idą ludzie, którzy nie potrafią się bić. I to jest po części prawda. Bo sporty walki to jest opcja numer pięć czy sześć dla młodego człowieka. W USA taki futbol czy koszykówka są zawsze ważniejsze, tam trafiają najlepsi atleci, którzy zawsze są popularni w grupie. A dla przyciężkich tępaków co zostaje? Tylko lać się po mordzie bo ani w głowie, ani w nogach. W Polsce tak samo, nikt nie wybierze boksu czy MMA ponad piłkę nożną, gdzie byle 15-latek kopnie dwa razy piłkę do bramki i już jedzie na testy do zachodniego klubu.
 
@Vassago

Gwarantuję ci że freak MMA nie skończy jak strongman czy big brother / strasznie błędne porównanie/XD

A czy chłopcy z internetu mają tak wielki zarobek by odrzucać walki za 50-100 k to też bym się kłócił.

Freak fight MMA to jest potęga , będzie jeszcze większą gdy głupie Amerykańce się kapną że to nie freak boks 70 letnich bokserów jest fajny tylko freak MMA.

Tutaj Polacy ich zjedli bystrością.


PS: często piszesz o kontrowersyjnych ludziach, tylko wiesz co jest siła freaku największą że tam mega nudziarzy jak Natsu i Lexi mają razem 3 mln na insta , a ich nudne F2F potrafi zrobić 1 mln na YT, bo fanbase idzie za swoim youtuberkiem czy jest nudny czy nie. Dlatego freak fight nigdy nie padnie z samej nudy bo tam nawet nudziarze robią miliony na YT.
 
Last edited:
@Vassago

Gwarantuję ci że freak MMA nie skończy jak strongman czy big brother / strasznie błędne porównanie/XD

A czy chłopcy z internetu mają tak wielki zarobek by odrzucać walki za 50-100 k to też bym się kłócił.

Freak fight MMA to jest potęga , będzie jeszcze większą gdy głupie Amerykańce się kapną że to nie freak boks 70 letnich bokserów jest fajny tylko freak MMA.

Tutaj Polacy ich zjedli bystrością.

No dobrze, może nie odrzucą, ale i tak będziesz narzekał, że to jakieś żelki, czyli i tak strata czasu?

Amerykanie mają futbol i koszykówkę. MMA nawet nie jest w Top 10 najchętniej oglądanych sportów. Ponadto mają WWE, więc nie potrzebują freak MMA. A boks 70-letnich emerytów to pomysł promotorów i skorumpowanych oficjeli na zarobienie większej kasy w czasach bessy bokserskiej. Bo nowe pokolenie ma wyjebane na sporty walki. Zresztą tam kręcą tym Latynosi, których nie ma ani w futbolu ani w koszykówce (w przeciwieństwie do czarnych).
 
No dobrze, może nie odrzucą, ale i tak będziesz narzekał, że to jakieś żelki, czyli i tak strata czasu?
Tak , ale jak się leją i tak zawsze obejrzę. Ja jestem i tak tylko kroplą rynku.


Freak fight jest nieśmiertelny bo każdy nudziarz gdy wypadnie z hypu to dalej jest zastąpiony przez nowy twór i tak do usranej śmierci. ;)


Dlatego taki Fame już ci dziś gwarantuje że za 20 lat będzie miał branie. Do tego na nostalgii 50 latek też to kupi , bo będzie innym 50 latkiem niż te obecne co nie znają świata YouTube i youtuberów więc porównania do strongmana i big brothera to jest jak strzelenie kulą w płot.


Freak mma to pie....lone biznesowe złoto. Nie mające ŻADNEJ ale Żadnej alternatywy.
 
Tak , ale jak się leją i tak zawsze obejrzę. Ja jestem i tak tylko kroplą rynku.


Freak fight jest nieśmiertelny bo każdy nudziarz gdy wypadnie z hypu to dalej jest zastąpiony przez nowy twór i tak do usranej śmierci. ;)


Dlatego taki Fame już ci dziś gwarantuje że za 20 lat będzie miał branie. Do tego na nostalgii 50 latek też to kupi , bo będzie innym 50 latkiem niż te obecne co nie znają świata YouTube i youtuberów więc porównania do strongmana i big brothera to jest jak strzelenie kulą w płot.


Freak mma to pie....lone biznesowe złoto. Nie mające ŻADNEJ ale Żadnej alternatywy.

Mówisz jakbyś urodził się wczoraj. Za 20 lat popularne będzie coś, co obecnie jeszcze nie istnieje. Zasada "Adapt or Die" jest nadrzędna, niż Twoja "Freaki albo śmierć" :lol: Po tym jak strzeliłeś kulą w płot z Brodnicką vs Masti Twoja nieomylność straciła na wartości :cool:
 
Mówisz jakbyś urodził się wczoraj. Za 20 lat popularne będzie coś, co obecnie jeszcze nie istnieje. Zasada "Adapt or Die" jest nadrzędna, niż Twoja "Freaki albo śmierć" :lol: Po tym jak strzeliłeś kulą w płot z Brodnicką vs Masti Twoja nieomylność straciła na wartości :cool:


Ta. Pewnie ktoś uważał że piłka nożna czy boks w 1980 roku padną na rzecz czegoś innego w 2002.

Ty żyjesz w jakimś świecie gdzie łatwo wymyślić alternatywę od tak , to nie takie proste.

Niestety ale jak ty porównujesz strongmana i big brother do freak mma to szczerze przyznam że myślałem że jesteś bardziej bystry. Nie zdajesz sobie sprawy jaka potęga jest freak MMA.
 
Back
Top