Fame MMA gala youtuberów

Wardęga powiedział że chciał tego chłopa w okularach jako nr 3 za swojego przeciwnika, ale gościu odmówił.


Wardęga ma ambicje.

:putinlaugh::mjsmile::korwinlaugh:
 
Nie lubię specjalnie nitro ale ma racje co do lexy, ładnie ją wyjaśnił na cage
Co lepsze widziałem ten jego film i nie uważa się on za kozaka w necie sądzi też że nie jest pizdą w realu :pociesznymirek:
Ładnie go na wykopie wyjaśnili ostatnio
 
@ziomeq
@99picks
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Wasze typy na

OjWojtek vs Dubiel
Danny vs Wardęga.
może i mnie nie wywołałeś do tablicy, ale:

- w walce Dubiel vs OjWojtek spodziewam się wygranej Dubiela, może gość nie jest jakimś zabijaką, natomiast nie będzie to jego pierwszy występ w klatce, liczę więc na to, że będzie miał przewagę psychiki nawet jeśli nie przygotował się dobrze fizycznie
- Danny vs Wardęga - ciężko powiedzieć, Danny wygląda mi na dzieciaka, który w życiu nawet liścia nie dostał. Z drugiej strony Wardęga, z popsutą nogą, która według mnie nawet w boksie będzie go mocno ograniczać. Ciężko tu cokolwiek wywróżyć, tym bardziej, że Wardęga dotychczas nie pokazał się raczej jako osoba, która posiada jakiekolwiek umiejętności
 
Wojna rozpoczęta
 

Attachments

  • comment_1632483327ECUVZ3UW3OeZoRtkqBLgaP,w400.jpg
    comment_1632483327ECUVZ3UW3OeZoRtkqBLgaP,w400.jpg
    25.4 KB · Views: 98
Bo nie było wersji video tutaj.

Od dawna mam wrażenie że chcesz wywołać walkę w stadzie o przywództwo w wątku freak fightu.

Djuk94 jeszcze masz czas na panowanie. Hamuj emocje.


Mam to gdzieś, po prostu każdy słyszał o dramie kwieciński vs różal, która w sumie tak szybko jak się zaczęła, to tak szybko się skończyła. Nie warto przypominać.
 
Mam to gdzieś, po prostu każdy słyszał o dramie kwieciński vs różal, która w sumie tak szybko jak się zaczęła, to tak szybko się skończyła. Nie warto przypominać.
Po prostu łagodnie mówiąc, jesteś nie na czasie emerycie.
 
Filipek to ma tempo 8 miechów temu wydał album , a już dziś Quequality informuje , że rusza promocja jego nowego albumu z teledyskami. :frankapprove:
 
Back
Top