Fame MMA gala youtuberów

Turski chyba nerwowy po walce Paul vs Woodley i Ferrari vs mistrz Polski w K-1. ;)
Nerwowy. Oni wszyscy są bardzo nerwowi, bo widzą że KSW leci na dno. Jak na szybko nie wprowadzą fajnych frików, to padną.
Mamed już płacze że nie ma walki (bo KSW nie ma kasy), rozpiski KSW są dramatycznie słabe i budżetowe, a cała "federacja" poza okresem tygodnia do gali jest totalnie niewidoczna medialnie. Fejm czy HL są dzięki instagramowi cały czas w "obiegu" a KSW się zesrało medialnie nie znaczą już nic przez większość roku ich nie ma.
W sumie to nawet śmieszne, że KSW pada przez NAS (cohones, narzekający hardcore fani itp.). Kalwi i Remi nasłuchali się od fanów żeby pozbyć się frików i to zrobili, zatrudnili Parzysława który wyciągał nieznanych sportowców i... teraz ta taktyka jest totalnie nietrafiona. Sportowo nigdy nie dogonią UFC, ONE, Bellatora etc. - a frikowo leżą i kwiczą ze starym Pudzianem jako wisienką na wierzchu tego tortu z gówna.
 
A tego właśnie nie wiem. Ewka wybroni , blondyna dostaje szoku i wtedy idzie totalna deklasacja , aż Malik rzuca ręcznik na octagon. Tak widzę ta walkę w głowie.


To jest starcie amatorki z kobietą co jeszcze niedawno była w stajni Hearna, czy Wy jesteście tego świadomi?


:coffeepc::tysoncoffe::kis:
Blondi dostanie ostre wciry. Dlatego czekam na tą waleczke tym bardziej :jjsmile:

Wrócimy do tematu po walce i zobaczymy kto miał rację.

to kto mial racje?
 
  • Like
Reactions: osk
nie wiem po co lil masti ma jej dawac rewanz brodnicka jest jak ferrari duzo szczeka a bardzo malo potrafi (ewka w mma praktycznie nic)
 
Ani razu nie bylo zadnego zagrozenia w stojce dla bogusz a te sprowadzenia byly tak kurwa widoczne i oczywiste ze kazdy by to wybronil. Miala byc deklasacja a byla desperacja i faule jak lezala na plecach przez cala 1 runde
 
Choćby po to, żeby @ZELAZNAREKA mógł po raz drugi hajpować Brodnicką jako zdecydowaną faworytkę tego starcia :lol:


Jeśli mam być szczery to mi nie zależy. Nie przepadam za Arabo , meduso , lil mastami którzy nie stoją w ogóle na nogach. Ja nie po to oglądam freaki.


Tylko m.in dla tego

1630332610706.png
 
Jeśli mam być szczery to mi nie zależy. Nie przepadam za Arabo , meduso , lil mastami którzy nie stoją w ogóle na nogach. Ja nie po to oglądam freaki.

Parę dni temu inaczej mówiłeś. Już nie mówię o paru tygodniach, gdzie jawnie wieszczyłeś, że HL wykosi FAME z interesu, a za pierwszą galę dałeś im 4/10. Taki macher jak Montana i taka słaba ocena? Co się stało?

Ty naprawdę wierzysz, że większość dymów jest na serio? Pisałem niedawno jak to będzie wyglądać. Grupa celebrytów/frików jest już w Polsce ustalona. Dojdą pojedyncze nazwiska, a tak będą się przewijać te same odrzuty z FAME. Musisz zmienić oczekiwania, bo większość jeśli nie wszyscy robią to wyłącznie dla pieniędzy, a im dłużej w tym siedzą tym bardziej robią się zblazowani.
 
Musisz zmienić oczekiwania, bo większość jeśli nie wszyscy robią to wyłącznie dla pieniędzy, a im dłużej w tym siedzą tym bardziej robią się zblazowani.


Wow ;)



Ale co ma do tego jak oceniam galę HL do ich możliwości przecież to jasne że to konkurent Fame pełną parą. Po prostu słabe walki i tyle to jak moge dać tej karcie 9 na 10. Bratany, lil masty i medusy zepsuły mi zabawę.
 

Nie wiem co w tym dziwnego. Sukces freak fajtów w Polsce paradoksalnie spowodował, że podejście uczestników zrobiło się wyłącznie biznesowe. Nawet taki Bonus zrzucił parę kilo i widać, że mu bardziej zależało. Tam jest hajs do podniesienia tylko trzeba podejść do tego z głową, a nie jak ten Pompolini na Elite. To było podejście rodem z Fame 1. Dymienie dla dymienia powoli się kończy, chyba, że mamy do czynienia z prawdziwymi debilami co się naoglądali Jackass na MTV. Jako, że HL to pralnia kaukaska to pieniądze tam będą i więcej freaków będzie się starać, żeby się tam dostać. A że Montana cenzuruje dymy, więc trzeba będzie znaleźć inny sposób na przykucie uwagi.
 
Na freakach można ostro podymic oj ostro ale to już pisałem , trzeba umieć robić karty.

Dam ci przykład na szybko

Lpro vs Cypis
Ferrari vs Alan K
Ferrari vs Słynny Eryk
Krycha vs Majewski
Majewski vs Tyburski
Brodnicka vs Ewa Piekut
Szewcu vs Krycha


Już masz całą kartę bo na HL było 8 pojedynków. Ale jak się woli robić Mixer vs Popo to co ja zrobię.
 
Na freakach można ostro podymic oj ostro ale to już pisałem , trzeba umieć robić karty.

Dam ci przykład na szybko

Lpro vs Cypis
Ferrari vs Alan K
Ferrari vs Słynny Eryk
Krycha vs Majewski
Majewski vs Tyburski
Brodnicka vs Ewa Piekut
Szewcu vs Krycha


Już masz całą kartę bo na HL było 8 pojedynków. Ale jak się woli robić Mixer vs Popo to co ja zrobię.

Ferrari aż dwa razy? Ale jak miesiąc temu pisałem, ze Ferrari vs Polak to gwiazdorskie zestawienie na miarę FAME to kręciłeś nosem, że nie bo to żelki i freaki poszły dalej. A tu nagle jednak Ferrari jest OK?

PS. Żaden freak nie będzie walczył dwa razy na tej samej karcie. Z Twojego zestawu da się zrobić max. cztery walki na jednej karcie.
 
Ferrari aż dwa razy? Ale jak miesiąc temu pisałem, ze Ferrari vs Polak to gwiazdorskie zestawienie na miarę FAME to kręciłeś nosem, że nie bo to żelki i freaki poszły dalej. A tu nagle jednak Ferrari jest OK?
No jest ok bo kadra Fame jest jaka jest. A Eryk i Alan są 100 razy bardziej narwanymi ludźmi od Polanskiego. Polak jest spokojny w rodzaju Filipka z nim wielkich zadym nie będzie.
 
Back
Top