Fame MMA gala youtuberów

Kwieciński vs Różalski na FAME MMA 12. :conorsalute:

alan.PNG


Idiota nie skumał, że ten wpis to był Czarka Oleksiejczuka, a nie Rózala :waldeklaugh:
 
Gościu jeśli on serio ma depresję to trzeba mu pomóc. Pomyśl następnym razem co piszesz
@ZELAZNAREKA poszukać Ci jakiegoś specjalisty w google?

Zawsze pisze co myślę, potem myślę co pisze.
"Gdy nie byabym sobą byabym inna"

15 lat temu nie było depresji bo ludzie mieli kontakt ze słońcem i z innymi ludźmi na świeżym powietrzu.
Nawet zakały klasy jechane przez lata w szkołach żadnych depresji się nie dorabiali. No ale co się dziwić, patrząc na aparycję dzisiejszej młodzieży. Tez pewnie poparłbym w depresję ;) chociaż nie, wolałbym zostać menelem i zamieszkać na jakiejś małej wiosce pod sklepem.
 
Brodnicka wyszła z ciężka kontuzja
nogi.


Ty sobie jaja robisz czy na prawdę masz aż takie braki w podstawowej wiedzy o sportach walki? Byłeś chociaż raz w życiu na macie?

Grapler/zapaśnik VS stójkowicz a tym bardziej pięściarz = zawsze wpierdol na pięściarzu (klepanie albo TKO w parterze). Brodnicka to nie Jędrzejczyk żeby miała TDD na poziomie 99%.
 
Alan znalazł nowy cel ataków. Tak w ogóle w życiu bym nie pomyślał że facet ze zdjęcia będzie bił się co 1 miesiąc , nokautował i będzie jednym z moich ulubionych freaków, życie.


1630349247075.png
 
Szkoda, że Murany wypadli z FAME. Ludzie by chcieli walk np z Piotrusiem prokuratorem Szeligą, rewanżu z Tanculą czy z Marcinkiem.


Ja to po wpisach Alana widzę że w nim ostro buzuje. Dawać mu narwańców bo chłop ma potencjał a nie stypiarzy Tancule i Pająki.

Majewski vs Alan zobaczyłbym to.
 
Ty mnie chłopie nie zrozum źle ale masz jeszcze jakieś w miare normalne życie poza chorobliwym obserwowaniem i komentowaniem takich rozrywek?Przecież ty tu siedzisz non stop a lat masz dobrze po 40stce ::clintdis::
 
Alan vs Majewski - swietna walka, będzie niezły poziom, dymy ogromne i pojedynek Alan vs ktoś od Kasja
przecież za ksywę Piotruś Prokurator Szeliga to oni powinni nadpłacić, przepłacić, przebić żeby Murańscy u nich się bili...
 
Alan vs Majewski - swietna walka, będzie niezły poziom, dymy ogromne i pojedynek Alan vs ktoś od Kasja
przecież za ksywę Piotruś Prokurator Szeliga to oni powinni nadpłacić, przepłacić, przebić żeby Murańscy u nich się bili...


Za dużo smrodu zrobily Murany . Nie ma szans by wrócili na Fame. Niech im się wiedzie w Elite i Fen freak , może to i lepiej bo Fejm idzie w zła stronę. Gangsta Murany tam nie pasują.
 
Ty mnie chłopie nie zrozum źle ale masz jeszcze jakieś w miare normalne życie poza chorobliwym obserwowaniem i komentowaniem takich rozrywek?Przecież ty tu siedzisz non stop a lat masz dobrze po 40stce ::clintdis::
Skąd wiesz ze po 40stce ?
 
Rafonix zostanie ojcem :frankapprove: Ciekawe jak z jego psychą
Widziałem filmik tylko nie mogę go znaleźć w którym mówił że bierze jakieś leki i że ma fobię społeczną

Szczerze to wydaje mi się że masterka takiego Nitra co całe życie siedzi przed kompem i pije cole mogłaby pokonać w mma i ulicznej walce też.
Byłyby fajne dymy
Ja to Wam szczerze powiem że nasza gwiazda Ferrari niedługo może pójść na emeryturę. Bójki na ulicach co parę dni. Teraz ten kolo ma go szukać po całej Polsce. Śruby w ręce po operacji. Sypie się nam, legenda Ferrara.
No co ty przecież ten gość nie będzie za nim jeździł xD Znam takich wygadanych cwaniaczków
 
Rafonix zostanie ojcem :frankapprove: Ciekawe jak z jego psychą
Widziałem filmik tylko nie mogę go znaleźć w którym mówił że bierze jakieś leki i że ma fobię społeczną

Szczerze to wydaje mi się że masterka takiego Nitra co całe życie siedzi przed kompem i pije cole mogłaby pokonać w mma i ulicznej walce też.
Byłyby fajne dymy

No co ty przecież ten gość nie będzie za nim jeździł xD Znam takich wygadanych cwaniaczków
Rafonix ma najgorsza szczeke w freak mma, jest na liścia
 
Back
Top