Fame MMA gala youtuberów



A tutaj kto sapie do naszej legendy? Uke Maniak xd?
Wgl. Ferrari nawet pół winy nie miał w tym konflikcie, a ten trenerek Bonusa to istny... nie powiem co.
 
Mi ta walka wystarczy w K-1 ale Dono pewnie i tu ma mokre gacie.
Weź nie bądź śmieszny. Gościu wychodzi do Parke I ma.miec.obsrane gacie przed cepiarzem , który w k1 przegrał z wiewióra, Który Stojke zaczął robić przed ich walka I to wystarczyło na ferrariego. W k1 kasjo bije go jak chce.
 
Weź nie bądź śmieszny. Gościu wychodzi do Parke I ma.miec.obsrane gacie przed cepiarzem , który w k1 przegrał z wiewióra, Który Stojke zaczął robić przed ich walka I to wystarczyło na ferrariego. W k1 kasjo bije go jak chce.


Walka w boksie , z Parke nawet jak przegra wiedział że nie będzie dramy.

Taaa , Don do wszystkich wychodzi a Lupa, Krychy, Tyburskie, Ferrari jak czekali tak czekają... Gość gdyby się czuł pewnie to brałby minimum K-1 w małych rękawicach ale on nawet K-1 jest obsrany.
 
Last edited:
Ten pseudo trener mówił gdzieś na wywiadzie że farmazeusz z głową do niego podszedł a on se nie pozwoli, tv reklama wrzuciła wreszcie ten wywiad, widać tam jak "trener" po frajersku bije z partyzanta. Co za debil, wjebal się w wywiad, wiedział że wszystko jest nagrywane a wszędzie inaczej kłamie, Herczyk2 haha.
Ps: wylądował ktoś z was kiedyś czołem na podłodze z rękami na jajach po potknięciu? :mjsmile:
 
1630160609836.png
 
Era neta. O czym kiedyś pisałem. Nikt nie znał Eryka. Teraz lata w karcie na czasie YT . Wystarczylo pare godzin.


Elite fighters , HL ,Vip stoi otworem. I jestem pewny że na 99 procent o to mu chodziło. Po co się lać za małe pieniądze.
 
To Adam Wiśniewski, rekord mma 2-5, głównie jest znany z tego.

Anderson Silva czy Chris Weidman też są z tego znani? Gośc połamał noge w walce...szok. Dla mnie on jest znany z walki na KOTS(jak wiesz co to jest) i wytarcie podłogi kolorowym z Feynoordu Rotterdam, który się srał o "polaczków" przed walką.
 

MOJEJ OSOBIE
kuźwa politycy zaczęli używać tego zwrotu i teraz wszyscy to robią....


to mi wyskoczyło na YT. Stary klasyk jak wyjaśnia się ludzi: patrzcie, podziwiajcie, szkoda że typ jest za stary na walki freaków

Piękne KO na Masnym
 
Back
Top