Fame MMA gala youtuberów

Co z tego jak oglądalność 60 tys mniejsza niż ostatniej konfy..... #pustkiprzedmonitorami
Ja myślę, że to dlatego, że poprzednia konferencja była transmitowana u LordaKruszwila na kanale, który miał coś koło 2,5 mln subskrypcji, a tym razem jest na kanale FAME ~0,4 mln subów.
 
Ja myślę, że to dlatego, że poprzednia konferencja była transmitowana u LordaKruszwila na kanale, który miał coś koło 2,5 mln subskrypcji, a tym razem jest na kanale FAME ~0,4 mln subów.

wlasnie, w sedno, tamta konfa byla na innym kanale i dlatego miala wieksza ogladalnosc
 
Konferencja dała radę, mam nadzieję, że temu atencjuszowi Sidzie, w końcu ktoś, pokaże miejsce w szeregu, na FMMA5. :lol:
 
Ja myślę, że to dlatego, że poprzednia konferencja była transmitowana u LordaKruszwila na kanale, który miał coś koło 2,5 mln subskrypcji, a tym razem jest na kanale FAME ~0,4 mln subów.
wlasnie, w sedno, tamta konfa byla na innym kanale i dlatego miala wieksza ogladalnosc
Przecież poprzednia konferencja była na kanale fejm mmej a nie Kruszwila
 
cóż wakacje to slabszy okres, wynik i nieosiagalny dla konkurencji
jednak konferencja trwa 3h i ma srednio 160k
Jakbyś miał dzieci chodził do szkoły to byś wiedział, że wakacje zaczynają się w następną środę :tease:
Ja myślę, że to dlatego, że poprzednia konferencja była transmitowana u LordaKruszwila na kanale, który miał coś koło 2,5 mln subskrypcji, a tym razem jest na kanale FAME ~0,4 mln subów.
Poprzednia konfa była na tym samym kanale co ta :tease:
 
Bombel ma za dużo zębów czy o co chodzi? Dlaczego chce bić najlepszego włodarza w Polsce Wojtka Gole ulaniec jeden. Zazdrości mu fejmu, umiejętności biznesowych, dupeczek i kontaktów. Za tydzień będzie klepał jak Najman
 
oglądalność FEN na Polsacie mniejsza niż konferencja FAME na youtube
19:00 64 tys
20:00 103 tys
22:00 300 tys
 
Już chyba końcówka fejków - a może i nie? Oglądając tą konfe tak przewijając na szybko to stwierdzam, że już teraz prawie każdy jest tam pełnoprawnym zawodnikiem mma.

:korwinlaugh::putinlaugh:
 
Już chyba końcówka fejków - a może i nie? Oglądając tą konfe tak przewijając na szybko to stwierdzam, że już teraz prawie każdy jest tam pełnoprawnym zawodnikiem mma.

:korwinlaugh::putinlaugh:
jak FAME się kończy mając większą widownie na konferencji na youtube, niż FEN na Polsacie to ja nie mam pytań
 
Operujmy faktami, konferencja FAME w szczycie 160 tys, FEN 300 tys. oglądalności gali. Więc wygląda to mega słabo dla FEN. Co nie zmienia faktu, że @FAMEMMA dość popłynął

ale widzisz roznice 160 tysi fanów, a 300 tysi januszów co pewnie przez przypadek Polsat wlaczyli i zasneli
bo te 300 tysi wskazuje, ze nikt tego ogladac nie chcial
 
niebieski pas, a Kawul i Lewy jaki?
comment_lLf2OYQOiZoxl4Y1Mq6mKITrA42euYin.jpg
 
Operujmy faktami, konferencja FAME w szczycie 160 tys, FEN 300 tys. oglądalności gali. Więc wygląda to mega słabo dla FEN. Co nie zmienia faktu, że @FAMEMMA dość popłynął
Aha, czyli porównujemy fame w szczycie, z oglądalnością na samym początku gali w Polsacie otwartym bez uwzględnienia Super i Fight ..... :applause: Z resztą, moja wina, że się na debilny trolling łapię. :wall:
 
Back
Top