Fame MMA gala youtuberów

Schowek-2.jpg
 
Ten mahonek co ma to komentować i coś tam streanuje to ten sam zjeb co kiedyś tu na forum się wypisywał i spuszczał się tak nad KSW?
 
Ten sam. Na cohones banicja i hejt, a w necie przyklask i donatey...
O jasny chuj pamiętam jak jeszcze nic tu nie pisałem tylko sobie czytałem i ten turbozjeb zapadł mi w pamięć. Zawsze jak galę KSW to palę robił tam wszystkim i każdy z nim jechał a teraz gwiazda internetu.
 
To będzie swego rodzaju ewenement.
Bo oglądalność w necie przebije KSW, a na trybunach będzie 500 osób. Reszta nie dojedzie, bo ma tak mało lat, że nie robi nawet jeszcze zakupów w Biedrze.
 
Absolwent KUL pisze takie rzeczy :no no: @Zioło Dziekan
Przecież Mahujek to żaden pedofil nie jest. Robią aferę z niczego i rozdmuchali do gigant rozmiarów.
nie zlapiesz mnie na taki trolling ;) wiem, ze myslisz tak samo i na polce masz rowniez odpowiednie petardy dla mahonka.

@Pyrrus89 a co 13 latka nawet wyrosnieta to nie jest dla ciebie dziecko?mam kuzynke 12 lat, to zwykly dzieciak, po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu. Jak typ mowi do dziecka pokaz posladki to jest pedofilem jebnietym na glowe.
 
nie zlapiesz mnie na taki trolling ;) wiem, ze myslisz tak samo i na polce masz rowniez odpowiednie petardy dla mahonka.

@Pyrrus89 a co 13 latka nawet wyrosnieta to nie jest dla ciebie dziecko?mam kuzynke 12 lat, to zwykly dzieciak, po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu. Jak typ mowi do dziecka pokaz posladki to jest pedofilem jebnietym na glowe.

Zwisa i powiewa mi ten cały Mahonek, ale jak spotkasz dziewczynę na disco czy gdziekolwiek indziej i spodoba ci się jako kobieta(wygląda powiedzmy na 19, co w obecnych czasach nie), a później okaże się 15- latką(taka jest granica), to masz się czuć pedofilem? Poza tym gdyby rzeczywiście jego zachowania(nie będę tego gówna nawet oglądać) miały takie znamiona, to dawno by już siedział. Przecież to wszystko jest w sieci, gotowy materiał dla policji.

PS Dla mnie to zwykły przygłup, który znalazł sobie niszę i na tym zarabia, za jakiś czas ludziom znudzą się CI wszyscy "patostrimerzy" i znowu będą żryć gruz.
 
Back
Top