Fame MMA gala youtuberów

Przepraszam, chciałem coś napisać, ale nie wiem czy można. Bo ja pamietam, że jak zaczynałem czytać portal to tam mocno promowany był Ozdoba. Chyba nawet tutaj był pierwszy z nim wywiad. A z ozdoby taki zawodnik jak z madżikala bokser. Czyli w sumie portal zajmuje się promocją celebrytów i kreowaniem ich na „zawodników”?

Nie no, wszystko można u nas pisać, akurat słyniemy w Internecie z wolności słowa. Jeśli chodzi o Ozdobę to zadałem sobie trud i znalazłem 3 (słownie: TRZY) wpisy o Dawidzie Ozdobie przed walką z Koksem. Było to
http://www.mmarocks.pl/mmaattack/dawid-ozdoba-rywalem-roberta-burneiki - ogłoszenie rywala
http://www.mmarocks.pl/wywiady/dawid-ozdoba-o-walce-z-robertem-burneika - wywiad
http://www.mmarocks.pl/wywiady/dawid-ozdoba-o-mma-i-walce-z-burneika - wywiad

Ja naprawdę szanuję każdego z Was, ale powiedz mi jak ja mam reagować :) Napisałeś "Na MMARocks mocno promowany był Ozdoba". Nie, niczego nie ukryłem, nie skasowałem, to wszystko. Coś pamiętałeś, jakieś dzwony Ci biją w głowie, ale nie zadałeś sobie najmniejszego trudu by chociaż w wyszukiwarce Rocksowej sprawdzić czy faktycznie "piszę prawdę czy mi tylko się wydaje". Może na Cohones było dużo o Ozdobie? Może dlatego Ci się pomyliło?

Czy zatem mógłbyś napisać wpis prostujący to oskarżenie, że promowaliśmy Ozdobę? :) Było by miło, bo tak tworzą się mity. Ty coś napiszesz nie sprawdzając faktów, a ktoś przeczyta i podłapie jeśli to nie zostanie sprostowane :)
 
Last edited:
Przecież Wojtek to współorganizator LOL

Przysięgam, że nadal nie rozumiem o czym Ty piszesz. No jest współogranizatorem, ale co w związku z tym? Czy to, że kiedyś z kimś zrobiliśmy wywiad oznacza, że jesteśmy z tą osobą uwiązani i musimy wszystko co robi również wrzucać na MMARocks? Serio, nie rozumiem Twojej logiki. Robiliśmy też wywiad z Janem Błachowiczem, ale jeśli zrobi galę z pro-gamerami w Wiedźmina 3 to też jej nie pokażemy na MMARocks. A może i nawet zrobimy, ale wszystko zależy od odbioru tego tworu przez fanów. Jeśli FameMMA zostanie dobrze odebrane i ludzie będą od nas tego wymagać to nie mam nic przeciwko pokazania tej gali na portalu. Tak Fame, jak i gali z Pro-gamerami Janka :)
 
Przysięgam, że nadal nie rozumiem o czym Ty piszesz. No jest współogranizatorem, ale co w związku z tym? Czy to, że kiedyś z kimś zrobiliśmy wywiad oznacza, że jesteśmy z tą osobą uwiązani i musimy wszystko co robi również wrzucać na MMARocks? Serio, nie rozumiem Twojej logiki. Robiliśmy też wywiad z Janem Błachowiczem, ale jeśli zrobi galę z pro-gamerami w Wiedźmina 3 to też jej nie pokażemy na MMARocks. A może i nawet zrobimy, ale wszystko zależy od odbioru tego tworu przez fanów. Jeśli FameMMA zostanie dobrze odebrane i ludzie będą od nas tego wymagać to nie mam nic przeciwko pokazania tej gali na portalu. Tak Fame, jak i gali z Pro-gamerami Janka :)

Ja Ci w myśleniu nie pomogę. Pozdrawiam z grilla na działeczce, pala salut!:-D
 
Ja Ci w myśleniu nie pomogę. Pozdrawiam z grilla na działeczce, pala salut!:-D

Czyli Twoje wpisy są tak nielogiczne, że nawet sam nie potrafisz ich wytłumaczyć. Mi to pasuje. Sam wystawiasz sobie laurkę :)
 
Czyli Twoje wpisy są tak nielogiczne, że nawet sam nie potrafisz ich wytłumaczyć. Mi to pasuje. Sam wystawiasz sobie laurkę :)
Uff dobrze, ze nie ataki na redakcję, byłoby to dziwne, w końcu była to parafraza Twojego pogardliwego postu. Spam w takim temacie tez zabawny. Ale to już kompromitujesz się sam. Powodzenia w tępieniu wrogów biznesu mmarocks" oraz dla ogarnietego Wojtka!
 
Tez poszukałem i... Wywiad z Dawidem Ozdobą przeprowadzony przez Kowalika był pierwszym jaki powstał i tam pojawił się w ogóle pomysł jego udziału w mma = kreowanie zawodnika
Przecież sam Ozdoba w wywiadzie juz przed sama galą mówił że ta walka jest dzięki temu wywiadowi z Kowalikiem.
 
DOMY NA MAGICALA
gIPqSry.jpg
 
Przecież to jest na bank ustawione... nie wiem kto dopuścił do tego, że można to obstawić. .. zna ich ktoś z reala ? Niech powiedzą jakie będą wyniki
 
o kurwa serio to mozna obstawiac?? XD
ja mysle Polak Boxdel Ambro Bogas
Ozdoba ma wyjebane wiec watpie zeby wygral :D
 
Wszyscy kurwa łżecie.
Cohones jak zawsze pod pozorem świętego oburzenia z lubością rozchlapuje gówno udając, że nie lubi się w nim taplać.
Szanowna Redakcja pod pretekstem nie odstępowania od najwyższych standardów i poczucia smaku nie chce przykładać ręki do promocji konkurencyjnych freakowych wobec KSW projektów żeby przypadkiem organizatorzy tych ostatnich nie pogrozili palcem.

Wyjebcie ten wątek razem z kolegą Alibabą, mniej będzie pola dla obopólnej podejrzliwości i uszczypliwości.
 
Wszyscy kurwa łżecie.
Cohones jak zawsze pod pozorem świętego oburzenia z lubością rozchlapuje gówno udając, że nie lubi się w nim taplać.
Szanowna Redakcja pod pretekstem nie odstępowania od najwyższych standardów i poczucia smaku nie chce przykładać ręki do promocji konkurencyjnych freakowych wobec KSW projektów żeby przypadkiem organizatorzy tych ostatnich nie pogrozili palcem.

Wyjebcie ten wątek razem z kolegą Alibabą, mniej będzie pola dla obopólnej podejrzliwości i uszczypliwości.

Jakiś pajac. Dostał bana z miejsca :D a FameMMA znajdzie się na portalu, jeśli użytkownicy będą tego chcieli i nie ty o tym decydujesz.
 
2.75 kurs że Magical przetrwa 2 minuty
LUL
@edit
ta konferencja XDXDXDXDXD
 
Last edited:
Jeśli KSW ma w zwyczaju bojkotowanie różnych rzeczy to ta gala powinna być ich priorytetem... To jest kurwa jakiś dramat
 
Back
Top