Fame MMA gala youtuberów

nowe nazwiska na karcie

33306844_171482847023150_7487032628709687296_n.jpg


tu najlepsze akcje zawodnika
 
A gdzie są gwiazdy typu Rock, Rojo, kurwa BJJB czy ten jego brat. Polski YT to już kurwa dno, muł i nawet nie wiem co, bo poprzednie chujowizny zastąpiły jeszcze gorsze o których nawet nie słyszałem.
 
A gdzie są gwiazdy typu Rock, Rojo, kurwa BJJB czy ten jego brat. Polski YT to już kurwa dno, muł i nawet nie wiem co, bo poprzednie chujowizny zastąpiły jeszcze gorsze o których nawet nie słyszałem.
Teraz jest epoka patostremów, bijesz matkę na wizji, teścia, żonę, brata i pijesz, ćpasz = zarabiasz
 
Możliwe że oni ogóle nie wiedzieli o tym że gostek bił niepełnosprawnego, nie oszukujmy się wbrew pozorom mało kto się interesuje takimi personami jak Rafonix czy Magical.
Dokladnie, ja np nie kojarzę zadnego z tych gosci, a czasem sobie oglądam internety. Podejrzewam ze prowadzący kluby też nie wiedza z kim mają do czynienia
 
Nie mam pojecia co to za banda idiotow, ale sprawdzać nie będę, bo im ponabijam wyświetlenia.
Ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora i nie piszcie, ze polski YouTube to gowno
 
Ja cie nie pierdole!
Stifler ten od Wojtasa z Wyzwanych też pierdolił,że bedzie walczył . Może u nich na gali.
 
Niech jakis trener im jebnnie po dobrym low kicku na więzadła albo jakas dzwignia i sie im odechce robic pieniedzy na sporcie z ktorym nie maja nic doczynienia
 
Back
Top