Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Ciekawa wypowiedź Neja. Wg niego polskim zawodowcem, który dziś daje największe emocje w SW jest.... Tomek Sarara. To tylko pokazuje kryzys zawodowego SW. :cool:


Ja pierdole i kurwa mać, ten debil już robi z tej spierdoliny umysłowej eksperta bo Najmanik napierdala swoimi wysrywami na YT. Kurwa mać. @B.I.G Makumba zoba jakich żelaznakurwa ma ekspertów.
 
Ja pierdole i kurwa mać, ten debil już robi z tej spierdoliny umysłowej eksperta bo Najmanik napierdala swoimi wysrywami na YT. Kurwa mać. @B.I.G Makumba zoba jakich żelaznakurwa ma ekspertów.
najmana by najebał każdy kto choć trochę ma wolę walki
Taki Diaz po tym co mu nikogo zrobił by wygrał z najmanem jakby do upadłego mieli się napierdalać
Nie mówiąc o jego spierdolonej logice
 
najmana by najebał każdy kto choć trochę ma wolę walki
Taki Diaz po tym co mu nikogo zrobił by wygrał z najmanem jakby do upadłego mieli się napierdalać
Nie mówiąc o jego spierdolonej logice
W ogóle Najman powinien zamknąć pizdę, a nie napierdalać o wszystkim swoje wysrywy, a jeszcze podawanie go jako eksperta to jest kurwa hit. Najlepsze, że dla beki obserwuje sobie insta Marcinka i ten gość ma takie ego, że wrzuca setki postów ze screenami artykułów głównie z Superaka (bo tylko to gówno może go brać poważnie) gdzie robią z niego gwiazdę, legendę i eksperta.
 


Chłop spokojnie 30 Plus z takim wpisem

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:


Masakra. Co się dzieje z tymi ludźmi??!!!
 

Attachments

  • urCG_M7U_400x400.jpg
    urCG_M7U_400x400.jpg
    19.3 KB · Views: 31
Jezus zacząłem oglądać filmiki tego Frania z tą Murzynką

Większość filmików: ,,oj zaraz mi cycki wyskoczą, oj" :iamdone:
Chyba ma mniej niż 20 lat, ale to mnie ciekawi czy ta się robić taki kontent bez myśli ,,cholera potrafie tylko ciałem przyciągać uwagę nawet gdybym chciała inaczej" :korwinlaugh:
 
Panel Tańculowo-Muranowy :antonio::antonio::antonio:


Poczułem się jak za czasów Jerry Springer


A frajer Wardega oczywiście po Lalunie , scam zarzuci tylko Muranowi.

Z YT nikogo nie ruszy. Nie mam sił jak ten gosc mnie wk.....a:chuck:
 
Panel Tańculowo-Muranowy :antonio::antonio::antonio:


Poczułem się jak za czasów Jerry Springer


A frajer Wardega oczywiście po Lalunie , scam zarzuci tylko Muranowi.

Z YT nikogo nie ruszy. Nie mam sił jak ten gosc mnie wk.....a:chuck:
To co gadali, ze ten bukmacher to scam, to nie jest do konca prawdziwa informacja. To jest buk z najlepsza oferta, wyplacalni sa no chyba, ze zlamiesz regulamin to wtedy wyplaca, ale czasem zdarzaja sie przypadki, ze nie, ale rzadko
 
Blonski ma walke wiec naturalne chyba ze skupia sie na walce? Jakos Kaniowski nie mial czasu sie odniesc wczesniej na aferkach czy cage bo byl na wakacjach ( ale mial czas wstawiac typowania itd?) Rozwala mnie jak ktos mowi sam o swoich czynach ze sa honorowe, meskie itd itp cos a la recenzje swoich walka Alana, Zuroma czy Akopa.
Mam nadzieje, ze Kaniowski się opamięta w porę bo już faktycznie celebryta bardziej niz dziennikarz.
 
O cholera. Gościu uważa że blondas i Wardęga ciągną Fame a bez nich będą iść ku upadkowi.
Dobra odklejka, przecież bez tych dwóch konfy Fame robiły na luzie 2 mln. :facepalm::facepalm:

 
Ktoś tu przeszedł operację na 2 obiekty, a taka zwyczajna, skromniutka była, w piłkę ręczną grała...


 
Last edited:
Back
Top