Fame MMA gala youtuberów

Muszę to zrobić. Jeśli byłbym aktywny nigdy nie zostałbym legendą i ikoną. Gdy osiągnę wagę UFC HW. Odchodzę na zawsze. Moim celem była promocja freak fightu, problemu bezdomności i śmierci boksu. Wszystkie cele spełniłem.

Potrzebuje nowych, innych wyzwań.
 
Legenda. O kurwa to już chyba nawet nie upośledzenie, ale schizofrenia. Gość w swoim pojebanym umyśle uznaje się za legendę bo pisze na forum swoje z pizdy wzięte teorie mijając się z rzeczywistością, ciągle z dwiema osobami bo jako iż forum to z definicji miejsce wymiany poglądów to wrzucił w ignory każdego kto mu wytyka błędy, brak wiedzy lub próbuje mu wyjaśnić, że ma stąd wypierdalać.
 
Nie wiem co mnie tak irytuje ostatnio w Kaniowskim ale chyba to uciekanie od konfrontacji ile on czasu potrzebuje na rozmowe z Blonskim to nie jest mowa w Izbia Gmin podczas WWII Wintosna Churchilla. Nie ma czasu odebrać tel czy oglądać live bo jest na wakacjach co będzie następne ze zapomnial notatek na live?
 
Youtube'owe towarzystwo wzajemnej adoracji wspiera Mlekozyniaka


Bo te ciołki z YouTube chcą z freak MMA zrobic YouTube 2.0

I jak wbije taki męski Jaca to już największa patologia jaką ten łysy widział w życiu. Lepszy taki Nitro co ma 27 lat a wygląda fizycznie na 14 lat.

Dlatego piszę, że wnerwia mnie ten wpływ żelkowych youtuberków, bo oni z tego pięknego dzieła jakim jest freak MMA zrobiliby najchętniej content dla 6 Latków, choć niestety jak oglądam te sondy o freakach to te społeczeństwo jest już stracone bo tam żyją tymi ciołkami, a walą tam w takich fajnych Muranów co są jedynymi z nielicznych co ratują dla mnie zainteresowanie np taką F15.
 
Bo te ciołki z YouTube chcą z freak MMA zrobic YouTube 2.0

I jak wbije taki męski Jaca to już największa patologia jaką ten łysy widział w życiu. Lepszy taki Nitro co ma 27 lat a wygląda fizycznie na 14 lat.

Dlatego piszę, że wnerwia mnie ten wpływ żelkowych youtuberków, bo oni z tego pięknego dzieła jakim jest freak MMA zrobiliby najchętniej content dla 6 Latków, choć niestety jak oglądam te sondy o freakach to te społeczeństwo jest już stracone bo tam żyją tymi ciołkami, a walą tam w takich fajnych Muranów co są jedynymi z nielicznych co ratują dla mnie zainteresowanie np taką F15.
Męski jaca ma 165 cm zwrostu.
 
Męski jaca ma 165 cm zwrostu.
Jacula oficjalnie ma 177 cm chociaż wygląda na trochę mniej po za tym według ciebie żelki które mają ponad 180 cm są bardziej męskie niż Muran?
comment_16222292072fMaZjzgDFKYHIEAONONY6.jpg
 
Nie wiem co mnie tak irytuje ostatnio w Kaniowskim ale chyba to uciekanie od konfrontacji ile on czasu potrzebuje na rozmowe z Blonskim to nie jest mowa w Izbia Gmin podczas WWII Wintosna Churchilla. Nie ma czasu odebrać tel czy oglądać live bo jest na wakacjach co będzie następne ze zapomnial notatek na live?
Sam w sobie jest irytujący
 
Back
Top