Fame MMA gala youtuberów

1660687061351.png



 
Żelki z głównych walk dostają Cage wcześniej niż reszta karty.

Czyli bardzo duże prawdopodobieństwo,że Cage live to będą Tancula vs Murany , bo nie wierzę że będzie to paralityk Xayo vs Konopski.

Zawsze powtarzam ten świat nalezy do zadymiarzy. Te ciotki wyżej są tylko dla 12 Latków. :cool:

1660726033766.png
 
Żelki z głównych walk dostają Cage wcześniej niż reszta karty.

Czyli bardzo duże prawdopodobieństwo,że Cage live to będą Tancula vs Murany , bo nie wierzę że będzie to paralityk Xayo vs Konopski.

Zawsze powtarzam ten świat nalezy do zadymiarzy. Te ciotki wyżej są tylko dla 12 Latków. :cool:

View attachment 43561
To już fałszywy reporter i Tancula mówili, że ich F2F z Muranami będzie po ważeniu z publika.
 
Widzę że nie ma shota z Kaniowskiego. Tak czułem, że będzie się bał publicznego prania brudów i nie odbierze telefonu.

Tu idzie walka o dobry stołek. Afery mogą mu zabrać potężny kawał tortu z tego biznesu. :cool:
 
Jezus oglądam tą Lil Masti z tą hedonistką. Drodzy państwo: hedonistka zaskakuje, że jest bystrzejsza
Zdjęcie z Królem Chimaevem to zaszczyt
jebać ich, najwięksi hipokryci od Nurmagomedov z filmikiem z tymi pompkami bezdomnego i później z gadkami o szacunku i reszte.
 
@filip9111111
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Dokładnie 3 lata temu założyłem tu konto.

Dokładnie od tego dnia zacząłem budować imperium Freak MMA. Nieskromnie uważam, że wykonałem kawał dobrej roboty. Gdzieś tam na górze na pewno już będę miał zasługi w budowie tego potężnego biznesu.

:beer:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
Zrobiliśmy to. Sen ziścił się na jawie. Zawsze marzyliśmy o takich galach i dokonaliśmy tego.

Na początku był wielki hejt ,ale teraz już wiemy i oni też, kto wygrał tą bitwę. :applause:
 
@filip9111111
@Dawid _Ozdoba-Legenda

Dokładnie 3 lata temu założyłem tu konto.

Dokładnie od tego dnia zacząłem budować imperium Freak MMA. Nieskromnie uważam, że wykonałem kawał dobrej roboty. Gdzieś tam na górze na pewno już będę miał zasługi w budowie tego potężnego biznesu.

:beer:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
Zrobiliśmy to. Sen ziścił się na jawie. Zawsze marzyliśmy o takich galach i dokonaliśmy tego.

Na początku był wielki hejt ,ale teraz już wiemy i oni też, kto wygrał tą bitwę. :applause:
Tu już pomoże tylko eutanazja bo na leczenie za późno... @B.I.G Makumba patrz co ten pojeb se uroił w tej swojej upośledzonej łepetynie.
 
Nie odchodź :płacz:

Muszę to zrobić. Jeśli byłbym aktywny nigdy nie zostałbym legendą i ikoną. Gdy osiągnę wagę UFC HW. Odchodzę na zawsze. Moim celem była promocja freak fightu, problemu bezdomności i śmierci boksu. Wszystkie cele spełniłem.

Potrzebuje nowych, innych wyzwań.
 
Back
Top