Fame MMA gala youtuberów

oj chłopak ma problemy psychiczne, a taki fajny był, chciał przytulić się do lewactwa i dostał kontre i teraz zwariował :muttley:

Fame czeka
 
Zrzut ekranu (178).png
 
Podniósł wielką panikę odnośnie materiałów które ja przecież upubliczniałem udostępniałem z wykopu które mi przesyłali ludzie z wykopu gdzie tam w sposób ironiczny wypowiadają się na temat na temat jego powiązań z tym jego szwagrem z tym Takefunem no przecież ja to robiłem jako Jaca jako Muran nie jako Jacek Murański czego Sergiuszu nie rozumiesz?
comment_1660587043HyBFsOPhlhwAAxibui8ss2,w400.jpg
 
Zadora vs Muran dobre by było. Od relacji trener - zawodnik do walki między sobą.

"To jest cały czas to samo universum. Jeszcze jest Dominik Zadora, który też jest w tym universum – który też podobno ma być… Jak Mateusz ze mną wygra, to kolejną walkę ma zakontraktowaną z Zadorą. Tak słyszałem."

 
Kaniowski w tej rozmowie nie odpowiedzial nic wiemy tylko ze jest na festiwalu i musialby sie przygotowac do pelnej odp ewentualnie moze Boxdel sie wypowiedziec.
 
Zadora vs Muran dobre by było. Od relacji trener - zawodnik do walki między sobą.

"To jest cały czas to samo universum. Jeszcze jest Dominik Zadora, który też jest w tym universum – który też podobno ma być… Jak Mateusz ze mną wygra, to kolejną walkę ma zakontraktowaną z Zadorą. Tak słyszałem."

Zadora go zajebie jak prosiaka.
 
Back
Top