Fame MMA gala youtuberów

Wardęga jesteś Stevie Wonder
comment_16614346218fZtywxtw04xsNZA1pY9WK,w400.jpg
 
Jakby nie to, że oglądam z kolegami, to bym obejrzał z restrima, bo występuje konopski śmieć. Jestem zdziwiony, że Leksiu nie napierdolił mu za tą akcję i kaja się zamiast walczyć o honor. Jakby to o mnie chodziło to bym dopadł gnoja z młotkiem i rozwalił kulasy nawet gdybym miał dostać wyrok w zawiasach za to.
 
Niedługo odchodzę, a więc czas wytłumaczyć moją nazwę.
ZELAZNAREKA- twarde ręce fizycznie, ale także twardo i żelaźnie trzymający się swoich zasad i filozofii. Kto się nie podporządkował ten wyleciał. Twardo i żelaźnie ukazywałem Wam prawdę o kryptokach, którzy nie mieli za grosz szacunku i pisali jedno , a robili drugie.
Żelaźnie i bezlitośnie twardą ręką pokazywałem Wam zasady tego świata przez ponad 3 lata.

Kryptoki- to postacie tragiczne, ale okazujące prawdę o tym świecie w jakimś sensie. Byłem celem ataków? Tak zdarzało się, ale czemu, bo kryptoki nie potrafiły zrobić coming outu i to ich bolało i męczyło. Ja żelaźnie grałem w swoją grę i tak ją zakończę. Wolny i szczęśliwy jako wycomingoutowany freak fan od samego początku. Żelazne zasady i twarda ręka.

Taką legendę zostawiam Wam po sobie.




Jebany mesjasz :frankapprove:
 
Oglądam wszystkie konfy i gale od Fame 1 więc wieczorem wstawię tu swoje typy
Uważam się za eksperta od freakfightingu
 
Reporter u Boxdela w aferkach potwierdził że na 100 procent wyjdzie do Jacy jeśli Tancula nie wyjdzie.

Potwierdził także, że ma 45 lat.
 
Czekając na te starcie tak w tle mi leci ta rozmowa Wardęga i Gola. Obydwaj przyznali, że w ogóle nie chodzą do żadnej pracy, tylko są influencerami.

Gola nawet powiedział ,,ale ja nawet nie wiem co miałbym robić"

:frankapprove: To jest życie.


Frajery już nawet odliczanie robili do tego starcia, a tu niema. Dobra spadam.
 
Last edited:
Czekając na te starcie tak w tle mi leci ta rozmowa Wardęga i Gola. Obydwaj przyznali, że w ogóle nie chodzą do żadnej pracy, tylko są influencerami.

Gola nawet powiedział ,,ale ja nawet nie wiem co miałbym robić"

:frankapprove: To jest życie.


Frajery już nawet odliczanie robili do tego starcia, a tu niema. Dobra spadam.
Ten idiota zszedł z kroplówką
 
Stary Muran, niezła odklejka, jaki to jest jebany rak, sponiewierali reportera jak szmate, chłop co się nigdy w życiu nie bil, a to co opowiada Stary Zgred to chuj mu na imieniny, moim zdaniem fame wyjebie ich po tej gali i trafią do prime, niestety takie czasy że takie śmietniki robią klikalność
 
Back
Top