Fame MMA gala youtuberów

My fani- KARAŚ
Robert-co?
My fani-WYPIERDALAJ

KURWA kolejny nudziarz w fame, ja pierdole.
O gość ma na imię Robert i jest nudziarzem.
Przypadek??
Pozdrawiam whittakera
 
Jak dla mnie dobre zestawienia, dające zasięgi fame na nowych kierunkach. Konferencje mogą być średnie na paru polach, ale gala powinna być ciekawa.
 
Kurwa ale pierdoli ten Ej Dzej, dramat kurwa.
Weź wypierdalaj typie razem z tym karasiem na kawkę z whittakerem.
Idealnie do siebie pasujecie nudziarze jedne tfu
 
Tacy ludzie niszczą freakmma, grzeczni pierdoleni zamulacze.
Pluje na nich kurwa,tfu
7085F743-59B3-494E-820C-07EFEC48BC24.jpeg
 
My fani- KARAŚ
Robert-co?
My fani-WYPIERDALAJ

KURWA kolejny nudziarz w fame, ja pierdole.
O gość ma na imię Robert i jest nudziarzem.
Przypadek??
Pozdrawiam whittakera
Ja tam chętnie zobaczę , ten gość to mega kozak.
 
Dobra 2 panele obejrzane i wystarczy. Szczerze to jak Fame spier....lił Freak MMA to i tak na obecne ich standardy to nawet ujdzie.

Szaja vs Laluna , zajebista laska szczerze to ja myślałem że ona ma 28-36 lat , a gdy powiedziała że jej dziecko jest na studiach to ja takie ,,O WTF". Ta druga , też wygadana. Taką obecną Linki i Way konfowo to niszczą 100 do 0


Hejter vs Mal- dla mnie galowo i konfowo to nie jest nic wielkiego, uważam że Mal go szybko skończy dlatego dla mnie to straszny mis match.

AJ vs Karaś - konfowo nic wielkiego , ale dużo lepsze niż zelasy i walkę też się obejrzy.

Muran vs Kwiat - wow , już czekam na Cage. Coś pięknego.

Szeliga vs Parke - jest dobrze. 1 runda w boksie , 2 w MMA. Ciekawe to będzie.


Krycha vs Wiewiór- tu jestem miło zaskoczony. Myślałem że będzie milutko , a tu serio sobie jechali, że Cage jednak będę oglądał, bo miałem olać.

Ogólnie Szeliga vs Parke , Muran vs Kwiat , Wiewiór vs Krycha jest czekane plus ciekawi mnie Lalunka ;)

Ta karta dużo bardziej mi pasi od F13 + 3 Cage sobie obejrzę a na F13 , tylko Polak vs Amadi i Arab vs Szeliga odpaliłem, więc już jest lepiej.

Szkoda że będzie Cage na te g...a z 3 panelu a nie dla Laluny vs Szaja bo bym z chęcią obejrzał :(
 
Back
Top