Fame MMA gala youtuberów

Kurwa co ten Turski odwala. Niedługo będzie się tak podniecal frikami jak zelaznareka i pikaczu99


Zelazna ręka podniecała się za lepszej ery. Teraz to opadło, bo żelki to 98 procent tego świata.

Czekam na Murana i tyle, no chyba że jeszcze będzie Alanik,Tybur i młodszy Muran.


Ps- nadal nie wiem co tu robisz , skoro piszesz ciągle, że masz w 4 literach freak mma , ale okej...;)


To tak jakbym wszedł w dział tenis ,, o Boże ale Wy się podniecacie Świątek , o mój Boże....aaa"
 
Jego kobietą jest Włodarczyk ta z ,,13 posterunku " czy tylko taka podobna w cholerę ?
MV5BNmExMzRiZjQtYWNkZC00ZDRjLTkyZjEtMzE1ZjZhYTBiYTdhXkEyXkFqcGdeQXVyMTIyODMxNjIy._V1_.jpg
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Ostatnio mnie naszła myśl że może Szpilka olewa HL i Fame przez żelki.

Wiecie tu wielki bokser , odsiadka , Gromda. I weź teraz siedź koło takiego Gimpera czy Tromby na konfach, przypał jak cholera. Tym bardziej jak jeszcze jego dobre znajome sebixy odpalą transmisje :lol:
Serio bardzo mocno biorę to pod uwagę.
Ty a co się stanie jak szpila pójdzie do piekarni, stanie w kolejce z chlebem a za nim ustawi się jakiś konfident i jakiś dobry znajomy sebix zobaczy to przez szybę?Jak myślisz ?:dismay::dismay::dismay::hitman::ohmy:

Lepiej z domu nie wychodzić tak jak ty i się nie narażać na takie okoliczności? Daj mi jakąś radę mordo
 
Back
Top