Fame MMA gala youtuberów

Miękki kolo. Rozpara ty k.. Co Wy z tego zrobiliscie sk....


Za takie niszczenie dobra jakim jest freak MMA powinna być odsiadka do cholery

 
Last edited:
Jeśli mam być szczery to trochę to boli. Ale z drugiej strony influecerzy też doszli sami do tego co mają. Przecież nikt nam – sportowcom – nie zabronił grać w gry komputerowe czy prowadzić własnych Instagramów – mówi Kamil Gniadek w rozmowie z TVPSPORT.PL. Były zawodnik KSW, FEN czy ACB opowiada o zjawisku freak fightów i jego wpływu na światowe MMA.

 
Rogoziński dzień przed konfą F14 wrzuca ,,dzień z Tyburskim"


Czyżby największy zadymiarz Fame obok Szeliego i Murana dziś powrócił?:zakręcony:


 
Kiedyś na takich obrazkach przed konfą Fame latał w tle - Najman , Kasjo, Bonus BGC, Parke, Borys czy Wrzosek.

Teraz mamy to...
.:ożeszty::stevecarell:

 
Rogoziński dzień przed konfą F14 wrzuca ,,dzień z Tyburskim"


Czyżby największy zadymiarz Fame obok Szeliego i Murana dziś powrócił?:zakręcony:



Zadymiarz Tyburski
:robbie:
Bardzo chętnie go zobaczę znowu na gali bo daje kozak walki i dymi na konferencjach.
 
Konfa dopiero o 20 , Muran musi ostro zadymic, bo inaczej ludzie usną w łóżkach na tej konfie:lol::cool:


Kiedyś w innym składzie odpailbym na żywca, ale dziś wyjebongo. Premier league Afc vs Crystal Palace , a potem szukam suwakiem ,,mojej gwiazdy" i lulu.
 
Last edited:
Czyli trup konfowo-galowy, taka to pożyje..

:frankapprove:
2E561845-03E7-43D1-8C3E-2CB2B4EEF80E.jpeg
97902440-52D4-4C18-874F-483FFE17DE1B.jpeg
 
Wiewiór vs Krycha i Polak vs Ferrari. I masz 6 walk, które można obejrzeć bez Twoich żelków :lol:


Wiewiór vs Krycha fajne galowo. Konfowo poziom Gimperowo-Trombowy ;)


Szkoda że Fame nie bierze Majewskiego z Wotore i nie da go Krysi ale to byłaby baja konfa. Co go facet jechał na Cage Sasza vs Krycha przez telefon to bajka.

Konfy to byłyby dzieła sztuki.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Ostatnio mnie naszła myśl że może Szpilka olewa HL i Fame przez żelki.

Wiecie tu wielki bokser , odsiadka , Gromda. I weź teraz siedź koło takiego Gimpera czy Tromby na konfach, przypał jak cholera. Tym bardziej jak jeszcze jego dobre znajome sebixy odpalą transmisje :lol:
Serio bardzo mocno biorę to pod uwagę.
 
Back
Top