Fame MMA gala youtuberów

Rozszyfrujcie rebus - walka na fame 14
1649109680308.png
 
Muran dla mnie sportowo ma wielki szacunek. Gościu miał walki z Warszawskim Dresikiem po chwili z tym drugim / zapomniałem ksywy/, Tańculą, Kasjo , teraz Kwiat.

I teraz głośno mówi że chce Zadorę.

Serio niech każdy sobie gada , ale mi ten Muran w cholerę imponuje.

Tu nie ma miękkiej gry.
 
Dziwiłem się czemu zatrudnili ta Szaje co bije się z laluna bo ma tylko koło 60 tys followersow ale teraz zjarzylem ze to dupa gimpera i pewnie ją tam wkręcił.
 
Zelazna ręka podniecała się za lepszej ery. Teraz to opadło, bo żelki to 98 procent tego świata.

Czekam na Murana i tyle, no chyba że jeszcze będzie Alanik,Tybur i młodszy Muran.


Ps- nadal nie wiem co tu robisz , skoro piszesz ciągle, że masz w 4 literach freak mma , ale okej...;)


To tak jakbym wszedł w dział tenis ,, o Boże ale Wy się podniecacie Świątek , o mój Boże....aaa"


O kurwa. Stary mitoman nauczył się overhanda i znów pajacuje. A w walce tak jak z jego ulubionymi lokciami nie wyprowadzi żadnego
 
Dobra zejdźmy na chwilę na zelkowy temat. Czy tylko ja uważam że Tromba vs Gimper i Fagata vs Kociołek to olbrzymi mis match do jednej bramki - Kociolkowo-Trombowy ;)
 
Dobra zejdźmy na chwilę na zelkowy temat. Czy tylko ja uważam że Tromba vs Gimper i Fagata vs Kociołek to olbrzymi mis match do jednej bramki - Kociolkowo-Trombowy ;)
Fagata jest w chuj słaba wiec ta Kociołek może z nią wygrać bo jest większa.
Ale co do Tromby i Gimpera to faktycznie mieszanych i Tromba go raczej skonczy w 1 rundzie bo trenuje już jakiś czas.
 
Fagata jest w chuj słaba wiec ta Kociołek może z nią wygrać bo jest większa.
Ale co do Tromby i Gimpera to faktycznie mieszanych i Tromba go raczej skonczy w 1 rundzie bo trenuje już jakiś czas.


Ja szczerze nic nie wiem o ich treningach ,ale wystarczy mi optyka by widzieć że te 2 pojedynki są bezsensu jak Mal vs Hejter ;)


Zrobiłbym tak

Kociołek vs Tromba
Fagata vs Gimper

Tu już widzę większy sens.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@99picks

Freak MMA niesamowicie edukuje ludzi jeśli idzie o MMA, wyobraźcie sobie żeby dziewczyny 20tki tak zaciekle gadały o walkach UFC czy KSW. I to o dziwo nie jest debata o żelkach.

Wow , wow i jeszcze raz wow. Wołać mi tu szybko Jara, niech zobaczy tą rozmowę i przestanie krytykować friki.

Ta rozmowa to legendarny kamień miliowy w historii MMA.




 
Mama Laluny to kawał babki.



:lol: Całe życie nie będę mógł ze śmiechu, że ktoś przeżywa oglądanie bitki około 30 minutowej.

Koleś go dobrze wyjaśnił , choć sam też oglądam PN , to czym to się różni ? Niczym.

 
Last edited:
Back
Top